Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Контакти Консультація Феншуй і карті долі Ба цзи (китайський гороскоп)

Контакти Консультація Феншуй і карті долі Ба цзи (китайський гороскоп)

Моє ім'я Віталій. Я займаюся наданням консультацій по астрології, натальній карті долі, фен шуй будинку. Я навчався і проходив практику у одного з Майстрів фен шуй і ба цзи (висловлюю Вам свою повагу і вдячність за надану можливість вивчати дану науку). Щоб заслужити навчання у цього майстра, мені потрібно було спочатку виконати завдання, відповіді на які не можна було знайти в інтернеті. Навчання проводилося з невеликою, але достатньою, кількістю теорії, а ухил більше робився на практичні та творчі завдання. Як відомо кількість не завжди переходить в якість, а наявність диплома (або дипломів) – не завжди показник знань і умінь.

На консультації по фен шуй я аналізую місце розташування будинку (офісу, магазину тощо) щодо правил давнього вчення для досягнення гармонії і успіху людей, які проживають в цьому будинку. Також розглядаю такий важливий параметр – компасний напрямок вхідних дверей – від чого залежить сприятливість для дому та людей, які проживають в ньому в конкретний рік. Далі розглядається форма будинку і квартири, планування, інтер'єр і т.д.
За таким планом можна робити аналіз теперішнього місця проживання або підбір будинку сприятливого для проживання за різними методами фен шуй.

Консультації по астрології, натальній карті долі, Ба цзи (китайський гороскоп) мені більше подобаються, ніж по фен шуй, так як це більш динамічна система і у людей можуть виникати різні питання по всім сферам життєдіяльності. Цікаво бачити долю людини за гороскопом і давати рекомендації які дії краще здійснювати в конкретний час. Більш детальніше про що можна говорити на консультації можете подивитися на сторінці Послуги.

А також можете скористатися формою нижче для відправлення повідомлення.


Задати питання по астрології, натальній карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Питання краще писати в один із мессержерів (листи не завжди доходять і можуть бути визначені як спам):
  • Сторінка на Facebook. Написати повідомлення
  • Сторінка в Instagram. Написати повідомлення
  • Сторінка в Twitter. Написати повідомлення
Поставте галочку. Захист від роботів
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024