Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Карта Ба Цзи. Розрахувати ба цзи

Карта Ба цзи для передбачення долі і удачі. Професійна консультація ба цзи – 4 Стовпи Долі, китайська астрологія. Розрахувати бацзи

Що таке карта Ба цзи і для чого вона потрібна?

Ба цзи або 4 Стовпи Долі і Удачі – це китайська система, яка описує Долю людини і дає прогноз по різним аспектам її життєдіяльності: потенціал даний від природи, таланти, де і коли людину чекає удача, як пом'якшити невдачі, особисте життя, здоров'я, робота, фінанси, спілкування, отримання нових знань і навичок, професія, бізнес, взаємодія з батьками і дітьми, поїздки, переїзди і т.д. А також вона описує вплив на людину зовнішнього світу. Бацзи може розповісти який потенціал дано людині від природи, вказати її сильні і слабкі сторони, що чекає в 10-літніх періодах удачі і як коригувати свою долю. Знаючи свій прогноз по натальній карті долі, людина буде мати можливість планувати дії, щоб зменшити негативні моменти в долі і збільшити свою удачу.

Карта долі і удачі Ба Цзи

Як розраховується натальна карта ба цзи?

Карта долі і удачі Ба Цзи складається на основі даних народження людини (точний час народження – обов'язковий) і місця народження. Тільки на основі правильних даних можна побудувати правильно карту і давати правильний прогноз.

Використовуючи ці дані, можна розрахувати карту долі в спеціальному калькуляторі самостійно або звернутися до консультанта. Вище на малюнку Ви можете бачити як вона виглядає – це 4 пари ієрогліфів в залежності від дати народження. По 2 на годину, день, місяць і рік народження.

На основі цих даних будується карта людини і робиться прогноз по різним аспектам життя. У одних карта долі Ба цзи від народження буває хороша (без конфліктів або з малою кількістю конфліктів), а у інших важка (конфлікти в карті). Першим, звичайно ж, буде легше йти по життю, будуть більше отримувати удачі і допомоги. АЛЕ, життя – це часовий проміжок і в Бацзи життєвий шлях ділиться на великі відрізки – це 10-річки і менші – рік і місяць (день та година). Ці тимчасові проміжки приходять зі своїми енергіями (знаками) і вони можуть змінювати карту – в хорошій карті можуть з'явитися конфлікти в якихось областях (що говорить про появу проблем), а в карті 4 Стовпів Долі з конфліктами, навпаки можуть помінятися знаки на сприятливі.

На які питання можна отримати відповіді по Ба Цзи?

 1. Це те, що ми можемо дізнатися з початкової карти. Те що дано від природи і яке змінити важко. По початковій карті долі ми можемо говорити про потенціал людини, її таланти і задатки, проблемних сферах життя, здоров'я, поведінку в соціумі, робота для максимального успіху, фінанси, навчання і т.д.
 2. За картами долі життя людини розділяється на великі 10-річні цикли – стовпи Удачі. Кожен такий період має 2 ієрогліфа, які взаємодіють з ієрогліфами карти людини. Від характеру цієї взаємодії (позитивне, більше нейтральне, негативне) і визначається, як буде проходити ця 10-річка для людини в різних сферах життя.
  Наприклад, якщо загальний фон 10-річки хороший для роботи і бізнесу, то потрібно максимально цим скористатися в цей період – удача буде сприяти.
  Якщо ми знаємо свій прогноз по натальній карті на 10-річку (теперішню або майбутню), то можемо планувати свої дії – коригуючи таким чином свою долю, збільшувати удачу і зменшується неудачу.
 3. Прогнози по різним аспектам життя на конкретний період часу: особисте життя, фінанси в конкретний період, вибір дат і т.д. Більш детально дивіться на сторінці "Послуги". Але там звичайно ж зібрані не в повному обсязі питання. У Вас можуть бути свої індивідуальні, залежно від ситуації.

Карта Ба цзи (4 Стовпи Долі і Удачі) – це динамічна система.

І вона може змінюватися в часі, якщо виконуються певні умови. Як правило, по можливості, в сприятливі проміжки потрібно займатися тим, що зараз корисно і де можна отримати максимальну віддачу. А якщо конфлікт до якоїсь області життєдіяльності, то потрібно максимально знизити тут активність – менше отримаєте шкоди.

Також, якщо конфлікти є в початковій карті або вони прийшли в 10-річці або році, то знизити їх вплив можна проживанням (перебуванням) в будинках зі сприятливим входом (в ідеальному варіанті, звичайно ж, потрібно всім намагатися перебувати в будинках зі сприятливим входом).

Знання, які ми можемо отримати з карти Ба цзи, можуть нам вказати "Шлях" (в широкому розумінні), АЛЕ йти нам доведеться самим (діяти, робити вибір і т.д.). Мінімальна, що має бути – Бажання, Прагнення. Консультація Ба Цзи дає відповіді на практичні питання, необхідні знання для усвідомленого вибору – "Обізнаний значить озброєний".
Розрахунок і консультація по карті Ба цзи

Розрахунок і консультація по карті Ба цзи

 1. Перше, що потрібно Вам зробити – це визначитися з тим, відповіді на які питання хочете отримати. Виберіть ті, які найбільш хвилюють або є якась проблема. Питання по типу: "У мене все погано. Допоможіть!" – не підходять!
  Як приклад, можуть бути: "У такому-то році почалися проблеми з фінансами. На який період це затягнеться? Чи є якісь шляхи вирішення або потрібно перечекати цей період?", "Коли можливий переїзд?", "Проблеми в стосунках в родині. Чи варто чекати поліпшень або буде розлучення?", і т.д.
 2. Ви можете замовити пробну безкоштовну консультацію по карті ба цзи або платну.
 3. Для безкоштовної – посилання на сторінку Акції у верхній частині сторінки.
 4. Для платної консультації потрібно дізнатися її вартість (зазвичай все прораховується в індивідуальному порядку).
  Щоб дізнатися вартість Вашої консультації є такі варіанти:
  а) Заповнити форму на сторінці або написати в месенжер Facebook;
  б) Зареєструватися на сайті, в Особистому кабінеті додати карту, вказавши дані народження і додати консультацію.
  Потрібно вказати чи точно знаєте годину народження (Уточнення або відновлення часу народження – це окрема вартість і це не легке завдання, і не дешеве. Так що краще постаратися дізнатися точний час народження. Може знадобитися уточнення точного місяця зачаття – дізнайтеся, чи вчасно народилися (9 місяців). Якщо знаєте точну дату зачаття, то ще краще).
 5. Після узгодження вартості і, якщо вона підходить, потрібно оплатити консультацію.
 6. Після цього в режимі онлайн в чаті Facebook мені потрібно буде задати уточнюючі питання для консультації.
 7. Після з'ясування всіх необхідних моментів я приступаю до аналізу карти Ба цзи і написання прогнозу із зазначених питань. Для цього буде потрібен деякий час – 1-3 робочих дні.
  Після закінчення роботи, Ви отримуєте відповіді в письмовому вигляді в своєму Особистому кабінеті.
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024