Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Колір вітальні по Фен-Шуй. Колір стін у вітальні по Фен-Шуй може бути яскравим, радісним, що буде створювати настрій свята, дарувати позитивний настрій.

Статті по Фен-шуй: Вітальня (зал) по фен шуй

Колір вітальні по Фен-Шуй

Колір вітальні по Фен-Шуй

У створенні гармонійного Фен-Шуй необхідно враховувати безліч факторів: від особливостей зовнішнього оточення, до вибору місця розміщення картини або талісмана удачі.

Мистецтво Фен-Шуй допомагає поліпшити земну удачу шляхом залучення сприятливої ​​енергії Ци в житло, що буде сприяти поліпшенню загальної якості життя.

Важливою частиною квартири відповідно до древньокитайского вчення є вітальня, яка є центром збору всіх членів сім'ї, родичів і друзів родини. Для того, щоб атмосфера цієї кімнати сприяла теплому спілкуванню і приємному проведенню часу домочадців важливо приділити належну увагу інтер'єру і кольору вітальні по Фен-Шуй.

Для того, щоб енергія Ци текла плавно, необхідно облаштувати вітальню так, щоб в ній було досить вільного простору, були відсутні завали, місця скупчення непотрібних речей. Якщо Ци буде зустрічати перешкоди у вигляді речей, то і в своєму житті жителям квартири буде складніше досягти своїх цілей, тому що у них можуть з'являтися перешкоди у вигляді певних життєвих обставин.

Енергія Ци також не повинна скупчуватися в темних кутках і стикатися з гострими краями, це надає їй в першому випадку пасивність, в іншому - агресивність. В цьому випадку можна застосувати коригуючі засоби Фен-Шуй для управління потоками Ци.

Оптимальною формою вітальні буде коло, квадрат або не дуже витягнутий прямокутник. Приміщення з неправильною формою можна підкоригувати за допомогою меблів, ширм, рослинності та інших засобів корекції Фен-Шуй.

Далі потрібно врахувати, що вітальня повинна мати переважно янську енергію. Це означає, в вітальні повинно переважати яскраве освітлення, світлі тони в обробці, періодичне провітрювання приміщення. У вітальні можна проводити вечори в галасливій компанії друзів, розмовляти з членами сім'ї, слухати музику і набиратися сил на день. Сприятливо розташувати вітальню в центрі квартири.

Колір стін у вітальні по Фен-Шуй може бути яскравим, радісним, що буде створювати настрій свята, дарувати позитивний настрій. Це важливо, тому що там, де є гарний настрій, там і живе милостива енергія Ци, необхідна для здорового, повноцінного життя.

Кольорові експерименти бажано втілювати, враховуючи стихію тієї чи іншої зони вітальні. У південну зону добре додати деталі червоного, оранжевого кольору. У східному секторі сприятливі елементи зеленого, синього кольорів. У північному секторі не слід розташовувати камін, а в південному – акваріум. Тобто потрібно стежити за тим, щоб не було протистояння стихій.

Крім того, кожен колір впливає на людину по-різному, що також слід враховувати.

  • Білий колір є символом чистоти і невинності. Білий колір допомагає очиститися від негативних емоцій і налаштуватися на позитивний лад. Однак надлишок білого кольору може привести до почуття спустошеності, розчарованості. Білий колір краще змішувати з іншими кольорами, наприклад, з жовтим.
  • Червоний колір дарує відчуття тепла і благополуччя. Постійний вплив червоного кольору може викликати дратівливість, почуття пригніченості, перевантаження і виснаження нервової системи. Особливо не підходить червоний колір для місць в будинку, які часто відвідують діти.
  • Рожевий символізує спокій, щастя, рівновагу. Це колір доброти, любові, романтики та духовної краси. Якщо перестаратися з кількістю рожевого, можна відчути зайву емоційність, інфантильність, небажання впливати на хід подій, тягу до надмірної поступливості.
  • Помаранчевий має властивості червоного кольору, але він менш агресивний, м'якший в своєму впливі. Помаранчевий колір здатний додати сил, забезпечує свободу дій, розширює можливості, сприяє духовному розвитку, а також довірчого дружнього спілкування. Надлишок помаранчевого також може привести до агресії.
  • Жовтий - колір позитиву, допитливості, зосередженості, жвавості розуму і ясності думки. Цей колір також несе добро і тепло. Жовтий підвищує рівень працездатності, а також допомагає позбутися від неприємних спогадів з минулого. Він дозволяє розслабитися, зняти відчуття напруги, надати відчуття легкості. Добре жовтий використовувати в квартирах з маленькими дітьми, так як він підвищує активність, розвиває тягу до знань, допитливість, навіть прискорює ріст дитини. Надлишок жовтого може привести до виснаження.
  • Зелений колір заспокоює, освіжає, дарує душевну гармонію, рівновагу, злиття з силами природи. Він дозволяє знайти золоту середину між розумом і серцем. Наділяє терпінням і емоційною стабільністю. Інша сторона зеленого кольору - егоїзм, зловживання владою, низька самооцінка.
  • Блакитний колір дає відчуття спокою й умиротворення, знімає нервову напругу. Він пов'язаний з мудрістю і терпінням. Це колір надії і змін. При зловживанні наділяє надмірною емоційністю, холодністю, різкою мінливістю поглядів, слабкістю.
  • Синій колір володіє очисними, перетворюючими властивостями, дозволяє перейти на інший рівень сприйняття. В надлишку синій колір несе холод, почуття пасивності.
  • Фіолетовий символізує ірраціональне, владу, силу духу, аристократизм, а також фантазію і творчість. Він підвищує самооцінку і почуття власної гідності. Фіолетовий ближче до синього дає самітність. Фіолетовий ближче до червоного символізує небесну любов. Занадто багато фіолетового може стати причиною меланхолійного настрою, печалі.
  • Коричневий колір несе в собі стабільність, надійність, впевненість у власних силах, наполегливість в досягненні цілей. Коричневий допомагає заспокоїтися, відпочити від турбот. Надлишок коричневого може викликати почуття смутку.
  • Чорний колір елегантний, строгий, несе в собі таємницю. Він підсилює властивості інших кольорів. Чорний колір в надлишку може привести до депресії, придушення почуттів.
  • Сірий, який поєднає в собі чорний колір і білий, символізує прагнення до гармонії, витривалість, стійкість, розсудливість. Негативний аспект сірого кольору - нерішучість, підозрілість.

Меблями вітальню бажано не перевантажувати, щоб Ци не зустрічала перешкод на своєму шляху. Дивани, крісла встановлювати потрібно так, щоб до них можна було легко підійти і ті, хто спілкуються між собою мали можливість дивитися один на одного, прибуваючи в комфорті. Несприятливо, якщо спинка стільця або крісла дивиться на вхідні двері або вікно, також недобре, коли людина, що сидить в кріслі, дивиться прямо на двері. У першому випадку людина може відчувати почуття необгрунтованого занепокоєння, тому що не бачить, хто входить в кімнату. У другому випадку вся рухома енергія з вхідних дверей буде протистояти тому, хто сидить.

Інша справа, якщо вітальня є також і спальнею. Тоді янські енергії потрібно розбавити іньськими, щоб з стану активного проведення часу можна було перейти до тихого відпочинку. Цього можна домогтися щільними шторами, додатковим менш яскравим освітленням. Хорошим варіантом буде розділити кімнату ширмою або фіранкою на дві частини - вітальню і місце для сну. Тоді легше буде втілити свої дизайнерські ідеї щодо цих двох кімнат різного призначення.

Вітальню, поєднану з їдальнею можна також відокремити один від одного ширмою, меблями, квітами.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2023