Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Колір – серйозний факторів впливу на енергетичну складову нашого будинку і свідомість. Колір шпалер по фен шуй

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Колір шпалер по фен шуй

Колір шпалер по фен шуй

У числі досить серйозних факторів впливу на енергетичну складову нашого будинку і свідомість знаходиться колір. Тим фактом, що колір одягу впливає на наш настрій і внутрішній стан вже давно нікого не здивуєш. А що вже говорити про стіни нашого будинку, які візуально займають більшу частину простору приміщення і, отже, здатні надавати досить сильний вплив як на нас самих, так і на енергію Ци. І якість цього впливу буде залежати від їх колірного оформлення і переважання цього кольору у всій кімнаті.

Тому підходити до питання вибору шпалер для стін в кімнатах слід з усією серйозністю, враховуючи всі нюанси і рекомендації фен-шуй.

Найголовніше правило, якого варто дотримуватись при оформленні кімнат в будинку – це збереження балансу стихій в приміщенні. Адже сама наука фен-шуй має на меті досягнення балансу і рівноваги, за рахунок чого в життя приходить гармонія і починають відбуватися сприятливі зміни. Допускається незначне переважання тієї чи іншої стихії або пари стихій. Але якщо якась із стихій буде в надлишку – загальна гармонія буде порушена, що в свою чергу обов'язково почне позначатися несприятливим чином на самопочутті, здоров'я і на тій чи іншій сфері життя в залежності від багатьох факторів.

Колір шпалер для кімнат по фен шуй

Віддаючи перевагу тому чи іншому кольору для шпалер, ми повинні відразу розуміти, що тим самим значно посилюємо певну стихію в оформлюваній ними кімнаті. І самим кольорам будуть притаманні саме ті якості і впливу, які символізує притаманна їм стихія. При необхідності навпаки посилити будь-яку стихію також можна скористатися цим принципом.

Іншими словами, якщо потрібно, наприклад, посилити стихію вогню, що може бути актуальним для спальні, якщо у відносинах між подружжям вщухли пристрасті, не вистачає романтики і задоволення від близькості стало більше схожим на виконання подружнього обов'язку, можна «переодягнути» стіни спальні в шпалери вогненних квітів – персикового, рожевого, оранжевого і червоного.

Хоча з червоним теж важливо не переборщити. Краще просто додати в кімнату елементи декору червоного кольору, інакше надлишок пристрасті може в підсумку привести до зрад. Якщо ж необхідно досягти саме ефекту розслаблення і відпочинку, з цим завданням чудово впораються ніжні, пастельні тони зелених, синіх і бузкових кольорів.

А ось в кухні посилювати стихію вогню немає необхідності – адже там елементом вогненної стихії є кухонна плита і додати вогненних кольорів можна саме декором. Це також закликає не переборщити і з кольорами водної стихії – чорним і синім, щоб не створити потужного конфлікту вогню і води. Кращим рішенням буде вибір кольору шпалер на кухню світлих відтінків, в ідеалі білого. Але це, звичайно, в ідеалі – багато господинь бояться білого через те, що брудниться, тому не лякайтеся, рекомендації не критичні – просто виберіть світлі відтінки зеленого, кремового, золотистого. А присутність інших стихій для досягнення балансу забезпечить кольорове оформлення інших елементів на кухні – кухонного гарнітура, елементів декору і т.д.

Для дитячої спальні найбіль придатними є шпалери зелених і синіх кольорів і їх відтінків, оскільки вони стимулюють розумові здібності і розвиток, спонукають до роздумів і діють заспокійливо. Ці ж кольори такі ж гарні і для шпалер у вітальні і домашньому робочому кабінеті. Крім того, можна вибрати в ці кімнати шпалери жовтого і помаранчевого кольорів, бежевого і різних відтінків коричневого – вони будуть сприяти гармонійному спілкуванню, наповнювати затишком і позитивом. А жовтий колір буде посилювати когнітивні функції мозку і працездатність, заряджати позитивом і концентрувати увагу – що якраз і необхідно для робочих зон і кабінетів, щоб робота кипіла і давала хороші плоди.

При виборі шпалер для кімнат по фен-шуй, а також колірного оформлення в цілому бажано також враховувати і сторони світу, в яких будуть розміщуватися кімнати. Або, якщо сказати більш звичним мовою – сектор або зони по фен шуй. Адже як вже було сказано, важливо досягти балансу стихій і створити найкращі умови для припливу сприятливих потоків Ци. Перш, ніж йти в магазин за шпалерами, зробіть план свого будинку, визначте напрямки і сектори, з'ясуйте, які стихії панують в потрібній кімнаті, зрозумійте, які кольори будуть найбільш підходящими для неї і лише потім беріться за оформлення, в тому числі і декор.

Головне – не лякатися складнощів, робити все послідовно і з задоволенням, і тоді фен-шуй обов'язково допоможе перетворити ваш будинок в острівець затишку, гармонії і благополуччя!
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024