Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Китайська система «Чотири Стовпи Долі» вважається одним з найбільш точних методів передбачення долі.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Китайська система «Чотири Стовпи Долі» - передбачення долі.

Китайська система «Чотири Стовпи Долі» - передбачення долі.

Китайська система «Чотири Стовпи Долі» вважається одним з найбільш точних методів передбачення долі.

Велика частина існуючих методів вимагає складання складних натальних карт, які повинні враховувати розташування планет, сонця і т.д. Унікальність системи Чотирьох Стовпів Долі в її простоті. Щоб скласти карту людини необхідний тільки китайський календар, в якому кожен день, місяць, рік і година відповідає двом ієрогліфам. Отже, ми можемо розписати дату народження у вигляді восьми китайських ієрогліфів. Ієрогліф небесного стовбура дня народження являє особистість людини, а завдяки іншим семи ієрогліфам ми можемо судити про його характер, стосунки з оточуючими, творчий потенціал.

«Чотири Стовпи Долі» беруть свій початок в китайській міфології. Багато тисячоліть рік народження людини використовували як головний засіб аналізу, до тих пір, поки вчений по імені Цзу Пін не вдосконалив традиційний китайський метод і надав йому сучасного вигляду.

Система «Чотирьох Стовпів Долі» спирається на багату спадщину китайської філософії, і на такі концепції як Інь і Ян, Теорія П'яти Елементів, Тай-Цзи, «Книгу Змін» (І Цзин), на такі науки як метеорологію і астрономію.

Головним принципом методу Чотирьох Стовпів Долі є гармонія і рівновага, гармонійна взаємодія елементів в натальній карті приносить удачу і благополуччя. Але якщо рівновагу і гармонію щось порушить, то у людини можуть початися невдачі і проблеми.

Унікальною особливістю Чотирьох Стовпів Долі є те, що з їх допомогою можна не тільки передбачити майбутні події, а й змінити їх! Це техніка дозволяє зробити практичні дії для зміни долі!

Аналіз Чотирьох Стовпів Долі або карти Бацзи допоможе вам усвідомити своє місце в світі і зрозуміти, що корисно для вас, а чим краще не займатися.

За допомогою «Чотирьох стовпів долі», ми можемо дізнатися, що ж нам визначено, побачити можливості, з якими ми прийшли в це життя. Для чого ми народилися? Щоб стати політиком, художником, чиновником?

За допомогою цієї системи, ми зможемо найбільш правильно вибрати для себе діяльність, якою найкраще займатися в даний момент, що б добитися максимального успіху! І ви не будете безглуздо витрачати час, на заняття тим, для чого ви не призначені!

Чотири Стовпи Долі показують, як знайти відповідних ділових партнерів, і як створити гармонійний сімейний союз. До речі, в Китаї перед укладенням шлюбу батьки нареченого і нареченої обов'язково обмінюються «вісьмома знаками» своїх дітей, деякі навіть скасовують весілля, якщо побачать щось «не те» в карті партнера!

Китайці кажуть: «спочатку Доля, потім Удача, а потім Фен Шуй». Доля - це найперше що становить, якому приділяється величезне значення, це те, з чим ми народилися! Потім йде Удача, це наші можливості, шанси, які з'являються на нашому шляху. Ці два пункти дуже тісно пов'язані, адже навіть найкраща доля без гарної удачі має мало сенсу!

Долю можна порівняти з машиною, а удачу з дорогою. Якщо ви на шикарному Бентлі (хороша доля) їдете по розбитій сільській дорозі (погана удача), то хоч як крути, але їхати доведеться дуже повільно. А якщо перед вами прекрасний автобан, то навіть на запорожці ви будете їхати набагато швидше, ніж на Бентлі в попередньому прикладі.

Звичайно ж, не можна назвати Чотири Стовпи Долі «панацеєю» від усіх життєвих негараздів, навіть з її допомогою не вдасться зробити своє життя абсолютно безхмарним. Але ми зможемо пом'якшити удари долі.

Якщо ми знаходимося в періоді удачі, то можемо сміливо ризикувати, починати нову справу, вкладати гроші. А якщо знаходимося в невдачі, то краще не ризикувати, і почекати слушного моменту. Якщо ми бачимо, що в найближчий період нас може чекати небезпечне захворювання, то ми можемо прийняти профілактичні заходи: будемо більше піклується про своє здоров'я, пити вітаміни, вести здоровий спосіб життя, і якщо захворювання все ж проявиться, то воно не буде таким серйозним, і не принесе багато проблем! А якщо ми бачимо в нашій карті, ймовірність потрапити в авіакатастрофу, то ми можемо на цей період вибрати інший спосіб пересування.

Зрозуміло, наше життя залежить не тільки від небесної Удачі (по теорії космічного триєдності це і є Доля), але і від Земної (Фен Шуй) і Людської Успіхів (наші думки, вчинки, ...). Однак, саме Небесна Удача стоїть на першому місці.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024