Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Картина з водоспадом в будинку. З точки зору фен-шуй, водоспад - дуже сприятливий символ

Статті по Фен-шуй: Картини по фен-шуй

Картина з водоспадом в будинку

Картина з водоспадом в будинку

Вода - життєво важливий і такий необхідний нам елемент. Мабуть, кожна людина знає, що наша Планета, та й всі організми, які проживають на ній, здебільшого складаються з води. Вода дає нам силу, енергію, життя. Відомо, що без їжі людина може прожити в середньому сорок днів, а без води в стані спокою при температурі 16-23 ° С людина може прожити 10 днів. Звичайно, в екстремальних ситуаціях показники можуть змінюватися і людський організм перейде на додаткові резерви, але в цілому, ми все з вами знаємо, що життя на Землі без води неможливе.

Вода несе в собі дуже потужну енергетику, вона має пам'ять і володіє цілющими властивостями. Є такий вислів "жива вода" і "мертва" вода. Так ось, жива вода - це та вода, яка насичена вітамінами і мінералами. Звичайно, в фольклорі ми зустрічаємо ці вирази, які означають щось магічне, загадкове. Так, жива вода здатна оживляти, а мертва - умертвляти. Але з наукової точки зору жива вода - це лужна (католіт), а мертва - кисла (аноліт). Жива вода має антибактеріальну, антиоксидантну і імуностимулюючу дію, мертва ж вода має антибактеріальну, противірусну, протиалергенну дію. При змішуванні католіта і аноліта в пропорціях 1: 1 ми отримаємо звичайну проточну питну воду. Так що, як ви бачите, властивості води складно переоцінити - це просто криниця життєвої сили і енергії, можна сказати, саме життя.

З точки зору фен-шуй, водоспад - дуже сприятливий символ для залучення в будинок грошей, успіху і процвітання. Це може бути як справжній водоспад, встановлений в будинку, так і його імітація або картина. Швидше за все, установка справжнього водоспаду обійдеться вам не дуже дешево і зажадає додаткового часу і зусиль, однак результат від такої інсталяції в будинку буде приголомшливий: водоспад здатний умиротворяти, гармонізувати простір, заряджати енергетику будинку на багатство і процвітання.

Тримати картину з водоспадом в будинку можна і потрібно, якщо ви хочете наповнити своє житло сприятливою Ци. Повісити таку картину можна в зоні елемента Води, наприклад, в їдальні, на кухні або в коридорі. Таку картину також можна повісити у вітальні. Оптимальним напрямом для картини з водоспадом буде Північ (сектор кар'єри), Схід (сектор сім'ї) і Південний Схід (сектор багатства). Якщо ви хочете привернути до себе додаткові гроші, розмістіть картини з водоспадом по кутах коридору вашого будинку або офісу таким чином, щоб постійно наражатися на них поглядом, таким чином утримуючи в підсвідомості символ достатку кожен раз, коли входите або виходите з дому або офісу.

Не варто вішати картину із зображенням водоспаду в спальні, так як це здатне внести дисгармонію в спальне місце, від чого ви будете погано спати і погано себе почувати. Розміщувати картину із зображенням води, та й сам водоспад в цілому не варто в південному секторі приміщення, так як Південь - це напрямок елемента Вогню, який знаходиться в конфлікті з Водою.

Взагалі, картини - дуже простий і зручний спосіб поліпшити фен-шуй в будинку. За допомогою картин ми можемо залучити в своє життя любов, радість, гроші і впевненість в собі. Так що будьте впевнені, що картина з водоспадом в будинку - це добре!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024