Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Картина з водоспадом по фен-шуй. У фен-шуй вода вважається мало не найважливішим фактором, що впливає на наше життя

Статті по Фен-шуй: Картини по фен-шуй

Картина з водоспадом по фен-шуй

Картина з водоспадом по фен-шуй

Спочатку хотілося б згадати, що з води не тільки складається на 70% наше тіло, а тому вона життєво необхідна нам для життя, вода оточує нас завжди і всюди, ми можемо жити тільки завдяки воді. Як співалося в пісеньці водовози, «без води і ні туди, і ні сюди». Вона впливає на нас не тільки коли ми п'ємо її, але і коли бачимо, чуємо її дзюрчання, відчуваємо своїм тілом. Древнє китайське вчення фен-шуй говорить якраз про те, як нам використовувати воду, що оточує нас в повсякденному житті. Власне, сама назва «фен-шуй» і означає «вітер і вода», кажучи нам про дві найважливіші природні сили, які впливають на нас з боку природи.

У фен-шуй вода вважається мало не найважливішим фактором, що впливає на наше життя, в першу чергу на наше «зовнішнє життя» – добробут і кар'єру.

Чому? Для цього потрібно хоч на трошки звернутися до основних понять китайської філософії, тим більше, що більшість з нас вже чули про те, що є такі «інь і ян». Інь-ян – один з найважливіших принципів не тільки фен-шуй, але і життя взагалі. Все в світі ділиться на дві взаємодоповнюючі частини. Є чоловік і жінка, світло і темрява, холод і тепло. Також в нашому житті є дві основні фази – неспання і сон. Неспання – це активний стан – ян, а сон - пасивний - інь. Сон пов'язаний з нашим особистим, внутрішнім життям і здоров'ям, оскільки і те й інше інь. Наша кар'єра, заробіток, пов'язані з ян, неспання. Ви звернули увагу, як мудрі китайці пов'язують різні, здавалося б, за своєю суттю речі? Дуже просто – виділяючи і знаходячи спільні якості. Все активне, будь то суєта дня, сонячне світло, робота, кар'єра, відноситься до ян, все пасивне, темрява, спокій, сон, внутрішній стан, до інь.

А що ж в нашому оточенні відповідає інь і ян? Адже фен-шуй працює з оточенням, з ландшафтом, з тим, що знаходиться перед і за нашим будинком. Активною, динамічною силою є вода і все, що рухається, пасивною, стабільною силою є гори, вони відповідають за здоров'я і сімейне благополуччя. Вода ж завжди була символом багатства і процвітання, гарної кар'єри і просування. Люди завжди селилися біля води, всі процвітаючі міста світу і в наші дні розташовані біля води, будь то моря або річки. Принцип гори і води потрібно розуміти широко: якщо в нашому найближчому оточенні немає природних гір, будь-які будови можуть частково замінити їх. Оскільки все в нашому світі відносно, «в пустелі і крапля води - море, на рівнині і рисове зернятко - гора», - як кажуть китайці.

Ми можемо використовувати силу води і на нашій ділянці, якщо нам не пощастило поселитися поруч з природним водоймищем. Кожен може побудувати на своїй ділянці невеликий ставок.

Але важливо звернути увагу на те, щоб ставок, озеро не знаходилося позаду будинку.

За базовими принципами фен-шуй, будинок повинен спиратися задньою частиною на «черепаху», що дає захист. Черепахою може бути справжня гора або пагорб, якщо такі присутні в оточенні. Гори часто служать захистом не окремим будинкам, а цілим поселенням. Не дарма люди здавна поселялися в долинах, оточені горами. Якщо немає гори чи пагорба, сусідський будинок або наш власний сарай можуть частково замінити їх. Якщо замість гори позаду будинку ми зробимо ставок, то втратимо підтримку в житті, постраждає наше здоров'я і сімейні взаємини, за які і відповідають гори в цілому. Добре, якщо ставок розташовується перед будинком, там, де збирається енергія перед тим, як увійти в наш будинок разом з нами через двері.

Але не слід розташовувати воду праворуч від входу. Положення справа визначається, коли ми стоїмо спиною до дверей і дивимося назовні, сприймаючи будинок як себе – наше обличчя збігається за напрямком з «обличчям», тобто, фасадом нашого будинку. Краще розташувати воду зліва, якщо не хочете, щоб чоловік пішов з дому. Чому? Пам'ятайте принцип інь-ян. Права сторона будинку – іньська, вона підтримує жінок. Ставок, розташований справа від вхідних дверей, активізуватиме жіночі енергії в будинку, що напевно зацікавить вашого чоловіка, і він почне частіше «затримуватися на роботі». Однак, ніщо не буває завжди погано, якщо це будинок холостого чоловіка, цей метод може бути корисний, принаймні до тих пір, поки в будинку не з'явиться господиня? Тоді можна буде пересунути ставок лівіше.

Вода, що символізує енергію, яка приходить до нас, і наш добробут, повинна бути чистою і свіжою, ставок не повинен застоюватися і гнити, щоб заряджати нас кожен день, залучаючи добробут і успіх.

Але вода може бути і небезпечна. Сильні цунамі, тропічні шторми можуть принести незліченні біди. Тобто, просто наявність води не гарантує благополуччя, вода повинна бути «правильною», не дуже сильною, щоб вона допомагала нам, але не заважала. Краща вода згідно фен-шуй - м'який, плавний потік, що звивається. Якщо наш будинок розташований поруч з такою спокійною річкою, половина успіху у нас в кишені. Але важливий не тільки сам по собі потік, важливий його напрямок і розташування будинку щодо річки. Наприклад, внутрішня сторона вигину ріки завжди більш сприятлива, ніж зовнішня, оскільки дозволяє принести в будинок багатство і зберегти його, в той час як зовнішня сторона вигину небезпечна. Якщо ми живемо з зовнішньої сторони вигину річки, потік як би «нападає» на нас, несучи свої води, підмиває наш берег.

Куди ж слід повісити картину водоспадом по фен-шуй?

Незважаючи на те, що в сучасному світі ми зазвичай не так залежимо від природних джерел води, як в стародавні часи, і в наші дні вода є тим, що приносить в наш дім достаток, допомагає бути активними в житті. Але вода повинна мати риси, які я тільки що описав: текти м'яко і плавно, не застоюватися і не прискорюватися. Несприятливо, коли з дому, від дверей або навіть з вікна, ми бачимо воду, що відтікає, вона буде нести енергію ци від нашого будинку, створювати враження, що «щось йде» з нашого життя. І навпаки, якщо вода притікає, «приходить» до нас, вона приносить із собою багатство і можливості. До речі, цей принцип часто використовується символічно. Наприклад, часто в будинку, в квартирі для посилення енергетики кімнати, вішають плакат із зображенням водопаду, обов'язково «притікаючого», тобто, що приносить воду в будинок. Цей символ на рівні підсвідомості показує нам, що «щось приходить», приходять можливості, благополуччя, багатство. Де ж повісити картину з водоспадом по фен-шуй? Найкраще, якщо картина з водоспадом висить на вході в будинок, наприклад, в коридорі або передпокої, символічно це буде показувати, що вода, а значить, багатство, приходять до нас.

Не варто також вішати плакати або картини із зображенням водоспаду над ліжком, кріслом, диваном, інакше вода буде "заливати" вас під час сну або роботи, не даючи зосередитися. Не слід також ставити акваріум або картини з водоспадом в спальні, адже ми хочемо там відпочивати, а вода занадто активна для цього.

Іноді цілі міста і навіть країни спеціально будують водні споруди, щоб залучити благополуччя. У Сінгапурі є відомий «Фонтан багатства», покликаний приносити процвітання всьому місту-державі. Його зовнішні струмені, що сходяться до центру, концентрують енергію в середині, де б'є ще один невеликий фонтанчик, струмені якого спрямовані вгору, піднімаючи енергію.

Це лише базові поради, пов'язані з водою. За час багатотисячолітньої практики в фен-шуй накопичилося безліч різних методів розташування води, про які неможливо написати в одній статті. Це тема фахівців фен-шуй, яких ми називаємо Майстрами або просто консультантами фен шуй. Є методи, що дозволяють точно обчислити, з якого напряму повинна притікати річка або штучний струмок, в який бік повинен текти потік, як протікати перед вашими дверима і куди витікати. Той чи інший напрямок руху потоку може принести удачу чи невдачу, багатство або розорення ....

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024