Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Камін по фен-шуй. Камін в будинку по фен-шуй - дуже енергетично сильний і яскравий елемент.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Камін по фен-шуй

Камін по фен-шуй

Фен-шуй і його унікальні методи дозволяють нам створювати приємну атмосферу в своє будинку. Виникнувши в стародавньому Китаї, вчення фен-шуй перекочувало на захід, що дало нам можливість доторкнутися до цього дивовижного мистецтва, яке покликане збалансувати нашу життєву енергію. Наш будинок, як відображення нас самих, вміщує в себе цілий спектр емоцій і енергій, він відображає наш емоційний стан і наше бачення світу. Те, як ми поводимося, про що думаємо, що говоримо, - все запам'ятовується нашим житловим простором, і, як дзеркалом, знову відбивається зовні, в нашу повсякденність.

Камін в будинку по фен-шуй - дуже енергетично сильний і яскравий елемент. Так як це Елемент Вогню, для нього потрібно підібрати просторе, вільне і гідне місце в будинку. Ідеальним розташуванням каміна по фен-шуй буде центральна і південна зони житла. Так як в центрі скупчується найбільше енергії, яка після поширюється по всьому будинку, камін в цій зоні буде більш ніж доречний. Центральна зона також відповідає за здоров'я, а, отже, вогонь в цій області буде очищати простір від хвороб і різного роду енергетичних забруднень, спалюючи Ша Ци, і сприятливо впливаючи на всіх домочадців. Південна зона теж дуже сприятлива для розміщення каміна в будинку, вона сприятлива для елемента Вогню. Південно-західна і північно-східна область також вважаються хорошими зонами для установки каміна, але більш слабкими, ніж південна і центральна. Погодьтеся, що посидіти біля каміна довгими холодними вечорами - безцінне. Таке джерело тепла не тільки відмінно зігріває, а й заспокоює, умиротворяє. Можна нескінченно дивитися на вогонь, сидячи в м'якому кріслі, сховавшись пледом, і потягуючи гарячий шоколад з красивої чашки. Безліч романтичних пригод трапилося біля каміна, а Шерлок Холмз любив розплутувати злочини, сидячи в кріслі біля палаючого вогнища і покурюючи трубку. Що там говорити - суцільна романтика. Якщо у вас великий будинок і дозволяє місце, обов'язково встановіть в ньому камін - ви не пошкодуєте ні хвилину. Камін добре впишеться практично в будь-який інтер'єр, будь будь то класичний стиль або модерн. Мати камін по фен-шуй в квартирі так само добре, як і в приватному будинку. Можна встановити в квартирі електричний камін - він набагато простіше в експлуатації, ніж справжній, і підійде для розмірів квартири.

Камін не можна розташовувати навпроти вхідних дверей, інакше ци буде йти з дому за двері. Кімната, в якій розташується ваш камін, повинна бути просторою, правильного планування. Перебувати біля каміна має бути затишно і комфортно - не повинно бути перешкод, до каміна необхідно забезпечити прямий доступ. Камін в спальні по фен-шуй краще не встановлювати, в іншому випадку за ним потрібно стежити і дуже акуратно експлуатувати, щоб вночі вам не заважав дим і чад.

Меблі навколо каміна необхідно розташувати на деякому віддаленні один від одного, щоб ци вільно циркулювала і не застоювалася - їй потрібен вільний простір. Доглядайте за каміном, вчасно очищайте сажу з решіток, стежте за чистотою димаря. Мати камін в будинку - це не розкіш, скоріше певна потреба в Стихії Вогню. Майте також на увазі, що за рекомендацією фен-шуй, людям, що сидять біля каміна, потрібно мати можливість бачити вхідні двері. Це означає, що крісла та дивани перед каміном краще розташовувати не в профіль перед вогнищем, а трохи з боків, щоб кут огляду був по діагоналі. При такому розташуванні меблів, до речі, ци буде рухатися легше, тому що не буде стикатися з перешкодами, виходячи безпосередньо з каміна. Камінну полицю можна сміливо прикрасити сімейними фотографіями в рамках - ця стара-добра традиція дуже зближує сімейні узи і привносить в будинок енергетику наповненості. Також можна прикрасити полку статуетками, книгами або сувенірами - головне, щоб виглядало гармонійно і красиво. Єдина умова - не ставте предмети на камінній полиці занадто близько до краю, щоб вони, бува, не впали в огонь і не спровокували пожежу. Також стежте за тим, щоб діти не підходили близько до каміна, закривайте вогонь гратами - безпека понад усе!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024