Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Інь Земля – елемент особистості в ба-цзи. Характеристика особистості Інь Земля, позитивні і негативні сторони

Інь Земля – елемент особистості в ба-цзи

Інь Земля – елемент особистості в ба-цзи

доброта, альтруїзм, миролюбність, доброзичливість, дружелюбність, надійність, інтелектуальність, талант, об'єктивність, серйозність, стриманість, терпіння, спокій, гармонія, турбота, підприємливість, практичність, реалізм, емоційність, чарівність, артистичність, ніжність, завзятість, терпіння, зайва опіка , ревнощі, власництво, хтивість.

Іньська Земля – ​​добрий родючий грунт. Характер людини, асоційований з цією стихією, відрізняється м'якістю і поступливістю. Довіру її завоювати нескладно, вона дуже добра і цілком віддає себе на благо інших.

Така самовідданість часом призводить до того, що її просто використовують в своїх цілях. Вона легко піддається навіюванню і схильна до чужої думки, тому часто втрачається і може потрапити в погану компанію. На жаль, людина стихії Земля Інь може симпатизувати і надавати підтримку тим, чиї ідеї та задуми не цілком чисті. Якщо вона потрапляє під чужий вплив, то з неї, подібно пластиліну, можна виліпити що завгодно. Але якщо ненавмисно поранити її душу, страждання її будуть вкрай болісні і болючі.

Як і Земля Інь, ця людина – джерело безкорисливості і любові. У неї сильно розвинені батьківські інстинкти і почуття турботи про інших. З таких людей виходять чудові матері і батьки, а їх сім'ї зазвичай багатодітні. Крім своїх дітей, вони часто всиновлюють сиріт, повністю віддаючись виховному процесу, але часом виявляють надмірну турботу.

Таку людину тягне до землі, вона не сприймає мегаполіси, вважаючи за краще жити в невеликих містах. Іньська земля любить природу, тварин, натуральні продукти і дотримується здорового способу життя. Межа її мрій – мати свій будинок, де б вона могла посадити сад і розвести квітник. Оскільки вона не вимоглива, то може підлаштовуватися до будь-якої ситуації, задовольняючись малим.

Людина Землі Інь зазвичай інтелектуально розвинена, але в той же час консервативна. Насилу сприймає новинки техніки і швидкий темп життя, вважаючи за краще робити все «по-старому». У повсякденному одязі класично стримана і скромна, уникає яскравих кольорів, хоча почуття смаку розвинене гарне. Абсолютно не тримає зла, тому такій людині легше пробачити і забути завдані їй неприємності, ніж виношувати плани помсти. Завжди доброзичлива і рада гостям, атмосфера її будинку незмінно наповнена затишком, душевністю і комфортністю.

Іньська Земля асоціюється з родючим грунтом, землею саду і городу, землею, на якій все зростає. Це сад із запашними яблунями, це незвичайної краси квітник, це город, який приносить плоди.

Земля – ​​це основа основ. На людях Землі тримається світ. Якщо немає Землі, то немає нічого. Світ перестає бути матеріальним. Без Землі не було б рослин, ніде було текти воді, ніде було б народитися металу, та й Сонцю було б вже навіщо світити.

Не дивно, що жінки, що належать до цього типу особистості, вважаються найкращими дружинами, самими турботливими матерями, а чоловіки – найбільш надійними партнерами і друзями.

Багато представників цього типу особистості стають підприємцями і бізнесменами, тому що природна практичність, працьовитість, грунтовність не дають їм захоплюватися чимось ефемерним, які не мають конкретних результатів, якимись ідеями і повітряними замками. Іньська Земля матеріалістка і їй потрібен надійний тил, твердий грунт під ногами, стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Цей тил люди Землі воліють створити собі самі, не розраховуючи на кого б то не було, і ні у кого не просячи допомоги.

Спокійно, повільно, але впевнено Іньська Земля будує своє Справжнє, при цьому чітко уявляючи своє Майбутнє.

Дуже часто навколо Землі з'являються люди, які користуються її трудом. Це можуть бути члени сім'ї, які «сидять на шиї», спокійно «звісивши ніжки», або колеги, які звалюють на терплячу иньську Землю частину своїх обов'язків.

Або ж це підлеглі, які нізащо не проміняють місце своєї роботи через лояльність і турботу свого начальника.

І іньську Землю абсолютно не напружує наявність великої кількості утриманців і дармоїдів. У неї вроджена потреба в об'єкті, про який потрібно піклуватися. Не важливо, хто це чи що це, головне, щоб було про кого піклуватися, про щось переживати.

Люди цього типу дуже цілеспрямовані і наполегливі. Вони не часто змінюють свої плани і рішення, але перш ніж прийняти якесь рішення, вони можуть дуже довго думати, зважуючи всі можливі варіанти розвитку подій. Така грунтовність допомагає їм у житті, але іноді вони втрачають можливості через тривале роздумування.

Іньська Земля – ​​майстер на всі руки. Вона вміє все, і все у неї легко виходить. Універсальний талант допомагає досягти майстерності в багатьох сферах життя, але краще цьому знаку зайнятися адміністративною, організаційною діяльністю.

Це майстер по господарській частині, і рідко можна зустріти господиню або господаря цього типу особистості, у яких буде незатишний будинок і порожній льох.

Це не вискочка-підприємець, який протягом короткого часу сколотив собі стан, а потім так само швидко його втратив. Це бізнесмен, який міцно стоїть на ногах, у якого є «запасні аеродроми» на всі випадки життя. Це мільйонер, який зібрав свої статки завдяки розуму, цілеспрямованості, працьовитості та наполегливості і який не хизується своїм багатством, купуючи все найдорожче і шикарне. Іньська Земля не любить афішувати своє справжнє фінансове становище і пускати пил в очі.

Це надійні люди, на яких можна покластися і яким можна довірити свої таємниці. Дуже часто вони виконують роль посередників і миротворців, так як вміють слухати і справедливо оцінювати ситуації, даючи розумні поради. Це добрі і доброзичливі люди, які вселяють довіру і розташовані до того, щоб поплакатися їм в жилетку.

Звичайно, і у них є недоліки. Типова Іньська Земля може «задушити» своєю турботою. Ревнощі часто супроводжують відносини цього типу особистості, так як Земля не любить ділити тих, про кого вона піклуватися, з іншими, навіть якщо ця турбота їх дуже обтяжує.

Ці люди бувають дуже консервативні, можуть категорично не приймати нових креативних ідей і віянь, навіть якщо переваги нового очевидні. Вони не носять екстравагантний одяг і не роблять пірсинг. І дуже часто проявляють упертість і негнучкість у відносинах з тими, хто з ними не погоджується.

Однак крайні прояви таких недоліків проявляється не часто, так як високий інтелект і миролюбність допомагають зберігати душевні і комфортні відносини Іньської Землі з усім своїм оточенням.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024