Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Інь Вогонь – елемент особистості в ба-цзи. Характеристика особистості Інь Вогонь, позитивні і негативні сторони

Інь Вогонь – елемент особистості в ба-цзи

Інь Вогонь – елемент особистості в ба-цзи

Оптимізм, життєрадісність, незалежність, гордість, лідерство, харизма, вимогливість, динамічність, активність, імпульсивність, емоційність, ентузіазм, пристрасність, захопленість, креативність, новаторство, безстрашність, ідеалізм, максималізм, вразливість, метушливість, непередбачуваність, настирливість, прямолінійність, егоцентризм, марнославство, нетактовність, безцеремонність, нестриманість, сперечання, руйнівність, чутливість, інтуїтивність.

Іньський Вогонь подібний до світла факела, свічки, вогню багаття. Мерехтливе полум'я не стабільне, мінливе, часом досить вітерцю, щоб вплинути на його обриси. Володар такого характеру чутливий і мінливий, вразливий, схильний до хвилювань. Життя вчить його обережності, часто обережність межує з підозрілістю.

Він схильний аналізувати те, що відбувається і в спробах докопатися до суті може позбутися сну. Вогонь Інь, ніби промінь світла, що рухається в одному напрямку. Така людина тверда в своїй думці і прямодушна, її важко переконати. Упертість межує з нетерпимістю і вимогливістю.

Вогонь може спалити дотла, а може зігріти і наповнити життям, навіть якщо це мінливе полум'я свічки. Такий характер людини іньського вогню. Пристрасний і рішучий, схильний до хвилювань, але в той же час розсудливий і цілеспрямований, він здатний на високу концентрацію. Коли потрібна підтримка – він буде поруч, навіть на шкоду собі. Людина іньського вогню не вміє відпочивати, їй необхідна релаксація. У розмові з нею часто відчувається напруженість. Він вибуховий, імпульсивний, емоційний.

Свічка дарує своє тепло, згораючи. Такий характер людини, якій властива самовідданість, навіть жертовність. Вона не стане дотримуватися лише своїх інтересів, скоріше навпаки: забуде про власний зиск, виконуючи прохання близької людини. Вогонь Інь схожий з піччю, в якій плавиться метал – він приховує риси революціонера. Символ іньського Вогню також символізує вибух – "підриває" громадську думку.

Найбільш імпульсивний і гарячий, непередбачуваний і незалежний тип особистості в порівнянні з десятьма іншими.

Як полум'я багаття розпалюється або гасне від найменшого подиху вітерця, так і типовий іньський Вогонь дуже чутливий і емоційний і готовий спалахнути в будь-яку хвилину. Або обігріти, або довести до кипіння, або освітити, або спалити дотла. Постійне горіння наділяє таких людей ентузіазмом і кипучою активністю.

Якщо є "їжа" для Вогню, він може горіти нескінченно. Також і Людина-Вогонь дуже діяльна, хоч і дещо метушлива. Їй потрібно постійно щось робити, чимось займатися.

Енергійність, бажання діяти і бути попереду всіх зазвичай допомагають досягати успіхів і досягати хороших результатів. Ці люди не люблять других ролей і завжди прагнуть бути на виду. Вони харизматичні і дуже товариські.

Зазвичай це людина-революціонер, яка завжди чутливо реагує на несправедливість і дисгармонію, але при цьому сама може або запалити оточуючих своїм ентузіазмом або «підвести під монастир».

Якщо десь «застигло» життя, потрібно зрушити проект з мертвої точки, щось оновити, то немає нічого кращого, ніж запросити для цієї мети Людини-Запальничку. Вона або спалить все дотла, і тоді буде можливість побудувати все заново, або стане іскрою, з якої займеться полум'я.

Люди Вогню вимагають до себе підвищеної уваги і можуть бути егоїстами. Просто їм завжди потрібна "їжа" для горіння, а якщо немає ідей і справ, куди можна застосувати свою енергію, то вони в якості "їжі" для свого горіння можуть використовувати оточуючих. Наприклад, змушуючи ними захоплюватися, уважно слухати або віддано служити.

Тихе спокійне життя в селі зазвичай обтяжує іньський Вогонь: він прагне туди, де є рух, новизна і розвиток. Якщо цього немає, то він занепадає і може стати дуже настирливим, нав'язливим по відношенню до оточуючих.

Кращий спосіб відвернути таких людей від своєї персони і відпочити від їх спеки: записати їх на який-небудь екстремальний вид спорту, відправити на концерт або туди, де кипить життя, і декорації змінюються, як в кіно.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024