Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Інь Вода – елемент особистості в ба-цзи. Характеристика особистості Інь Вода, позитивні і негативні сторони

Інь Вода – елемент особистості в ба-цзи

Інь Вода – елемент особистості в ба-цзи

Талановитість, розум, комунікабельність, товариськість, легкість (легка людина), гнучкість, вміння пристосовуватися, швидко адаптуватися, чарівність, дипломатичність, переконливість, красномовство, скромність, терплячість, чутливість, інтуїтивність, екстрасенсорні здібності, емоційність, вміння зачаровувати, сексуальність, здатність до навчання, забезпечення всебічного розвитку, волелюбність, але любить порушувати дисципліну, активність, необов'язковість, непередбачуваність, послухає, але зробить по своєму, недовірливість, необов'язковість, хитрість, схильність до чужого впливу, схильність до депресій, боягузтво.

Вода Інь – непостійна вода. Це струмочки, дощ, краплі роси, хмари. Людина Іньської Води також дуже мінлива і непостійна. Як гірський струмок, така людина може швидко змінювати один настрій на інший, причому кардинально протилежний.

У неї кришталево чиста душа і благородні помисли. Подібно до універсального ключа, що відкриває будь-які двері, ця людина здатна знайти підхід до кожного. Як правило, саме їй довіряють все серцеві таємниці і йдуть за порадою. Вона вміє слухати, і багато часто приймає занадто близько до серця. Має вражаючу інтуїцією і внутрішньої мудрістю, завдяки чому вона здатний приймати правильні рішення.

Людина іньської води знає, як відкрити потенціал в інших людях за допомогою м'яких «засобів»: як тихий дощ, вона не буває грубою і не проявляє насильства.

Дуже чутлива і ранима. Може довго переживати через дрібниці і необгрунтовано себе картати. Схильна до депресій, оскільки керується в житті в основному почуттями та емоціями, ніж розумом і логікою. Іньська Вода не любить планувати майбутнє, живе сьогоднішнім днем ​​і заперечує будь-які правила.

Як і волелюбна Вода Інь, така людина ненавидить обмеження, вважаючи за краще абсолютну незалежність. Подібно вільному птаху, їй важко дотримуватися певного ритму життя і послідовність будь-яких дій. В роботі, як правило, вибирає професії, що передбачають гнучкий графік і не потребують постійної присутності на одному місці.

Дуже скромна і безхитрістна. В одязі і їжі невибаглива, займається саморозвитком, досить начитана, тому з нею завжди цікаво спілкуватися. Завдяки своїй толерантності така людина вміє оминати «гострі кути» і уникати конфліктів. Дуже терпляча і доброзичлива. На її обличчі буде посмішка, навіть якщо співрозмовник не викликає в неї ніякої симпатії.

Однак, незважаючи на всю крихкість і ніжність натури, людина иньскої води внутрішньо дуже сильна. Тому періодично дивує оточуючих невідповідністю між її, здається такою вже й м'якістю, і здійснюваними вчинками.

Весняний струмок, дощова хмара або біла хмара, ставок, калюжа, ранкова роса, бурулька, цілющий ключ, що б'є з землі, вода, що дає життя оазису посеред пустелі – це все Іньська Вода.

Іньська Вода – найбільш мінливий тип особистості, який не тільки змінюється і перероджується протягом свого життя, він може бути різним протягом одного дня і дивним чином змінюватися в залежності від того, хто знаходиться поруч з ним.

Мабуть, це найбільш інтуїтивний тип з усіх 10, який відчуває настрої інших людей і здатний знайти ключ до будь-кого, навіть найбільш незговірливої і замкнутої людині. Як правило, це дуже гнучкі, приємні в спілкуванні люди, які вміють слухати, а також можуть бути дивно красномовними. З ними легко і комфортно, особливо тим, хто від природи неговіркий і сором'язливий.

Однак є й зворотний бік у типової Іньської Води: вона майстер маніпулювання іншими людьми, часто буває не щирою і улесливою, майстерно хитрує і вивуджує інформацію. При цьому сама теж часто стає жертвою недобросовісних людей і хитрунів, так як дуже схильна до впливу інших людей. У неї, як правило, немає чітких принципів і засад, і вона часто змінюють свою точку зору. Іньська Вода може бути дуже єхидною і може легко образити того, хто їй несимпатичний, з посмішкою давлячи на слабкі місця. Звідки вона тільки знає про ці вразливі місця інших людей?

Люди Води дуже емоційні, живуть почуттями та емоціями. Логіка часто відмовляє їм у своїй допомозі. Але вони цілком обходяться без її чіткого керівництва, так як вроджена інтуїція підказує їм правильні рішення і шляхи. І їм потрібно навчитися довіряти своєму внутрішньому голосу, адже в нашій підсвідомості є відповіді на всі питання.

Іньській Воді важко бути дисциплінованою і відповідальною, дотримуватися графіків і правил. Як і Янська Вода, вона любить свободу і ненавидить обмеження, але може і пристосуватися до певного ритму життя, періодично порушуючи дисципліну.

Чоловіки типової Іньської Води вміють говорити компліменти, можуть змусити повірити в свою неперевершеність несимпатичну жінку. Дружини таких чоловіків частіше за інших чують, що вони улюблені і чарівні. А жінки цього типу особистості привертають тим, що з ними завжди цікаво і не нудно. Вони весь час різні. Сьогодні це романтична особа з ніжною посмішкою, а завтра це світська левиця з важким поглядом.

Чоловіки і жінки цього типу особистості майстри зваблювання. У них завжди багато шанувальників. Тим, хто любить стабільність у відносинах і передбачуваність партнера, краще поберегтися від близьких взаємин з іньською Водою.

Вибираючи співробітника на відповідальну посаду з чітким графіком роботи і обов'язковим виконанням роботи в строк, іньску Воду потрібно розглядати в останню чергу.

Іньській Воді легше впоратися з обов'язками, де потрібно налагоджувати відносини, виявляти дипломатію, збирати інформацію, а також в творчих професіях.

Зазвичай це дуже розумні, які легко навчаються люди, поліглоти, які знають кілька мов і володіють кількома професіями. Здатність легко викручуватися з будь-якої, навіть самої безнадійної ситуації робить їх відмінними детективами і секретними агентами, дипломатами і учасниками переговорів.

Іньська Вода обов'язково цікавиться метафізикою і екстрасенсорикою. І з неї виходить відмінний консультант і аналітик. Частково завдяки тому, що вона швидше за інших опановує тонкощі професії, частково завдяки своєму дару «наскрізь бачити» людей.

Якщо в карті Іньської Води дуже багато Металу і Води, то люди схильні до депресій, схильні до страхів і сумнівів. До таких людей часто приходять друзі і знайомі «поплакатися в жилетку», поскаржитися на долю, попліткувати. Відпочивати і радіти в суспільстві таких людей складно. Вони, може, і хотіли б навчитися веселитися і радіти, але у них це не виходить. Їх потрібно обігріти, запалити. Тоді навколо них з'явиться прекрасний оазис, який стане притулком для тих, хто потребує свіжості і прохолоди. Добре, якщо поруч з такою Водою є Вогненні люди, якщо вона вибирає собі «вогняні» професії, відповідне місце проживання.

Якщо Вода дуже слабка, яка не підтримана спорідненими стихіями, то перед нами, навпаки, людина, потребує опори і підтримки родинних стихій. Інакше така Вода пересохне і занапастить те, що може вирости завдяки цілющій волозі. В цьому випадку потрібно шукати інших партнерів, з сильною Водою або металом в карті, селитися в місцях в прохолодним кліматом, вибирати відповідні професії, виробляти нові властивості характеру.

Правильно «підтримана» оточенням Вода може домогтися приголомшливих успіхів у житті. Вона буде творити і може стати оазисом або цілющим ключем, що дає життя і початок нового.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024