Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Інь Метал – елемент особистості в ба-цзи. Характеристика особистості Інь Метал, позитивні і негативні сторони

Інь Метал – елемент особистості в ба-цзи

Інь Метал – елемент особистості в ба-цзи

Гордість, незалежність, успішність, обережність, м'якість, щирість, вірність, схильність до порядку, системність, справедливість, чесність, акуратність, елегантність, доглянутість, допитливість, лінь, скритність, нерішучість, матеріалізм, жадібність, залежність, несамостійність, лихослів'я, підбурювання, фанфаронство, люблять зовнішні ефекти, відособленість, зарозумілість, самотність, смуток, туга, депресивність.

Метал Інь – декоративний метал прикрас, ювелірних виробів, коштовностей. Характер людини стихії іньського металу відрізняється гордістю і самолюбством. Як правило, такі люди мають красиву зовнішність, правильну поставу і добре поставлену мову. У них відчувається порода і аристократичність.

Люблять і вміють добре одягатися, прискіпливо ставлячись до кожної дрібниці. Стежать за модою, а на богемних вечірках відчувають себе, як риба у воді. Розуміються на мистецтві, обожнюють театр і намагаються відвідувати всі кінопрем'єри.

Так само, як і Метал Інь, що зачаровує своїм дорогоцінним блиском, така людина завжди елегантна і притягує до себе погляди. Багато хто намагається її наслідувати, проте мало кому це вдається. Любить комфорт і гроші. Будучи матеріалістом за своєю природою, така людина ласа на розкіш і схильна до спокус. Азартна і нетерпима. Хороший психолог, тому може маніпулювати людьми в процесі досягнення своїх цілей.

Незважаючи на свою розбещеність, Метал Інь володіє гострим розумом і швидкістю реакції. Він чітко розуміє, чого хоче, і заводить дружбу тільки з потрібними людьми. Володіє чудовими ораторськими здібностями і прагне до влади. Тому такі люди переважно зустрічаються серед політиків і великих бізнесменів. Відпочиває найчастіше за кордоном, вважає за краще активні види спорту і прискіпливо стежить за фігурою. Завсідник гольф-клубів, іподромів і тенісних кортів, вважає, що його місце тільки серед обраних.

Дуже охайний. В його оселі завжди порядок, і кожній речі призначене своє місце. Незважаючи на природну тягу до красивого життя, іньський Метал дотримується дисципліни і не сприймає нехлюйства. Завжди пунктуальний, чого обов'язково вимагає і від інших. В особистому житті досить егоїстичний, любить, щоб його хвалили і захоплювалися. Однак і сам не скупиться на дорогі подарунки, йому подобається дивувати і робити несподівані сюрпризи.

Люди цього типу не такі жорсткі і безкомпромісні, як Янський Метал. Але багато якостей сталевих людей простежуються навіть у самого слабкого.

Це дуже симпатичні, ввічливі, але трохи прохолодні люди, які не люблять називати кого б то не було «зайчиками» і «рибками» і при першій зустрічі перейдуть на «ви» тільки при наполегливій вимозі нового знайомого. Вони завжди тримають дистанцію і не люблять бути відвертими і «брататися» при першій же зустрічі.

Як правило, це дуже елегантні і доглянуті люди, з прекрасною шкірою, підтягнутою фігурою. Вони дуже люблять красиво одягатися, приділяючи увагу дрібницям в одязі і в своєму образі. Рідко зустрінеш Металеву жінку без макіяжу, а чоловіка в пом'ятому або брудному одязі. Навіть вдома іньський Метал прагне виглядати так, як ніби йому скоро йти на побачення.

Зворотний бік цієї властивості особистості – зацикленість на свій зовнішній вигляд, імідж. Бажання блищати і справляти враження може залишити незадоволеність і порожнечу в душі у оточуючих, як ніби в шикарній коробці шоколадних цукерок виявилася маленька мармеладка. Але такі крайнощі характерні тільки для тих людей, у яких іньський Метал дуже явно виражений і переважає над іншими стихіями в карті Ба-цзи, і які не замислюються про самовдосконалення і викоріненні своїх недоліків.

Акуратність і любов до порядку – одна з найбільш яскраво виражених рис цього типу особистості. Але не тільки до одягу іньський Метал пред'являє високі вимоги. У всьому іншому він також прагне до порядку і системи. У цих людей все систематизовано, розкладено по поличках і строго дозовано. Вони люблять дисципліну і іноді самі собі створюють такі умови існування, які, наприклад, волелюбному Дереву здалися б каторгою. Чіткий розпорядок дня, обмеження в їжі, деякий аскетизм дуже характерний для типовоїо Металевого людини.

Вони живуть за своїми принципами і правилами, які не люблять порушувати і не люблять, коли щось або хтось втручається в чітко вибудувану симетрію їх життя.

Люди іньського Металу зазвичай дуже справедливі і правдиві. Вони не лестять, не обіцяють, якщо не впевнені, що зможуть виконати обіцяне. І в людях цінують такі ж якості. Якщо їм щось не подобається, вони не бояться висловити все, що думають, не звертаючи уваги на ранги і рівні. Не завжди такі вчинки бувають на благо їм самим і навколишнім, але потреба у відновленні справедливості і правди перевищує все інше.

Людей цього типу, також, як і Янський Метал, важко в чому-небудь переконати і змусити відмовитися від своїх принципів. Але, на відміну від свого янського брата, іньський Метал не так незалежний і завзятий, не такий «сталевий» і твердий. Він легко підкоряється, так як боїться відповідальності. Він легше сходиться з людьми, так як більш комунікабельний. І дуже часто він потребує сильного партнера поруч, наприклад, в янський Металле або янська Земля. Інакше у нього мало можливостей показати всю свою красу і блиск. Якщо ж в стовпах долі у іньського Металу є стихія янського Металу, то така людина стає більш самостійною, незалежною і успішною, з фінансовим достатком.

Іньському Металу потрібно прагнути в самому початку життя побудувати своє життя так, щоб не займатися брудною і важкою роботою.

Адже діаманти захоплюють тільки тоді, коли вони вставлені в золото і мерехтять у світлі софітів або свічок. А необроблений алмаз в купі руди важко помітити, навіть якщо його вага перевищує десяток карат.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024