Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Інь і ян в мистецтві фен-шуй. Властивості Ян І Інь. Інь І Ян всередині будинку

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Інь і ян в мистецтві фен-шуй

Інь і ян в мистецтві фен-шуй

Вся енергія ци відноситься або до типу інь, або до типу ян, і сам Всесвіт являє собою рівновагу цих первинних, і які доповнюють один одного і в той же час протистоять один одному сил: світлого, теплого, чоловічого начала ян і темного, холодного, жіночого начала інь . З'єднуючись, вони утворюють дао, основний початок, що пов'язує людину і Всесвіт.

Як інь, так і ян володіють певними характеристиками і власним енергетичним полем, але вони не можуть існувати окремо. Про те, як взаємодіють ці дві протилежності, можна судити за традиційним символом Всесвіту, поділеному на інь і ян. Світла частина кола позначає ян, але всередині цієї частини є темна пляма енергії інь. У той же час енергія інь містить в своєму центрі світлий елемент ян. Коли інь і ян знаходяться в ідеальній рівновазі, виникає дао.

Властивості Ян І Інь

Ян – це енергія життя і енергія неба. Відмінними ознаками цієї позитивної, творчої сили служать світло, тепло і сонце. Пов'язана з чоловічим началом, вона є запліднюючою, вогненною і твердою силою. Вважається, що непарні числа тяжіють до ян. У природі енергія ян частіше зустрічається не на рівнинах і в долинах, а серед пагорбів, особливо на їх південних схилах. Літо з його великою кількістю світла і кипучою діяльністю - це пора року, коли переважає ян. Ян - це енергія, що розширюється, наповнена рухом і силою.

Інь врівноважує всі ці властивості ян і протистоїть їм. У граничному випадку протиставлення інь і ян – це протиставлення смерті і життя. Інь частіше зустрічається в звернених на північ долинах, володіє жіночою здатністю до розмноження і є темною, м'якою і живильною силою. З інь пов'язано відчуття завершеності, тому їй відповідають парні числа. Пора року інь – зима, холодна і нерухома. Податливу і спокійну природу енергії інь характеризують місячне світло і вода, на відміну від сонячного світла і вогню енергії ян.

Оскільки все в природі містить в собі елементи інь і ян, то і ці два типи енергії знаходяться в постійному русі. День переходить в ніч, літо в зиму, сонячне світло в місячне світло, світло в темряву.

Досягнення рівноваги

Одна з цілей фен-шуй полягає в тому, щоб досягти фундаментальної рівноваги між інь і ян і забезпечити ідеальну атмосферу для будь-якої людської діяльності. У загальному випадку енергія життя, тобто ян, повинна бути сильніше, але вона ніколи не повинна залишатися без врівноважуючої присутності інь. Ті місця, в яких рівновагу між інь і ян істотно порушено, погано придатні для життя людей. Зверніть увагу, що найбільш пустельні регіони світу - крижані полярні області, де панує лише інь, і розпечені пустелі, де панує ян - практично не придатні для життя.

Будь-яке місце, будь то будинок, сад або робочий кабінет, вимагає рівноваги інь і ян і рівновага повинна бути таким, щоб найкращим чином відповідати призначенню місця або будь-якій його частині. Ваша мета полягає в тому, щоб досягти гармонії шляхом найбільш сприятливого поєднання протилежностей. У вітальні і на робочому місці упор слід робити на ян, щоб сприяти високому рівню енергії, активної діяльності та розвитку. У місцях же, призначених для відпочинку, наприклад в спальній кімнаті або в кімнаті для читання, слід посилити вплив більш спокійної енергії інь.

Своїми природними особливостями люди зобов'язані тому, що в їх особистості певним чином поєднуються інь і ян. В кожній людині товариська, енергійна, активна сторона особистості, пов'язана з ян, протистоїть спокійній, замкнутій, задумливій стороні особистості, пов'язаної з інь. Це означає, що кожній людині потрібно своє власне, індивідуальне поєднання інь і ян в навколишньому середовищі. Людина, яка схильна до усамітнення, буде відчувати себе незатишно, в середовищі з переважанням ян і навпаки. З іншого боку, якщо внести в навколишнє середовище ту якість, якої самій людині бракує, то це може мати позитивну дію, так як підбадьорить похмуру людину і заспокоїть занадто діяльну.

Вплив навколишнього середовища

Навколишнє середовище впливає на будинок і змінює рівновагу між інь і ян.

Якщо ваш будинок знаходиться поруч з таким місцем, яке символічно асоціюється зі смертю і темрявою (кладовище, в'язниця, лікарня, поліцейський відділок або порожній простір, де колись стояла будівля), то воно знаходиться під сильним впливом інь.

Цей вплив значний і в тому випадку, якщо будівля вашого будинку використовувалася для зазначених цілей перш або якщо вона щільно оточена високими деревами з густим підліском. В цьому випадку ви будете перебувати під сильним гнітючим впливом, і вам буде важко вдихнути енергію в своє життя.

З іншого боку, якщо над вашим будинком підносяться опори лінії електропередач, заводські будівлі або високі труби, то він буде перебувати під переважним впливом ян, і тоді ваше життя може виявитися більш стрімким, ніж потрібно для вашого блага.

Щоб виправити становище, необхідно згадати про символічні властивості інь і ян, «і посилити в навколишньому середовищі властивості того початку, який компенсує наявний дисбаланс.

У тому випадку, коли сусідня будівля або сусідня територія служить джерелом гнітючої дії інь, то для її нейтралізації в першу чергу слід спробувати зробити так, щоб двері головного входу не знаходились на шляху потоку інь, так як саме цим шляхом проникає в ваш будинок основна частина енергії. Якщо це неможливо, потрібно пофарбувати двері в червоний колір, тобто в колір ян, і подбати про те, щоб ганок або простір перед дверима завжди яскраво освітлювалися; ліхтар тут повинен горіти постійно. Паркан і стіну будинку, які звернені в бік джерела інь, теж непогано пофарбувати в червоний колір, але підійдуть і інші яскраві і теплі фарби. Якщо переважна енергія інь виходить від високих дерев, то їх потрібно постаратися підрізати. Якщо це неможливо, перед деревами слід посадити яскраві квіти або квітучий чагарник, привносячи тим самим врівноважуючий вплив ян, або можна на стіні будинку, зверненої в бік джерела інь, встановити прожектор, який своїм яскравим світлом посилить на прилеглій території вплив ян.

Якщо ж, навпаки, ваш будинок знаходиться під дуже сильним зовнішнім впливом ян, то способи його нейтралізації будуть, зрозуміло, протилежними. Краще за все не розташовувати двері головного входу навпроти сильного джерела ян, але якщо не можна перемістити двері або скористатися в якості головного входу іншими дверима, то двері слід пофарбувати в темно-синій колір і встановити над ними неяскраве освітлення. У будь-якому випадку потрібно уникати червоного кольору, червоного світла і взагалі занадто яскравих відтінків. Оскільки тінь - це властивість інь, то перед будинком можна посадити дерева або високий чагарник або пофарбувати паркани і стіни в темний колір, з яких найкраще підійдуть кольори води, синій і чорний. Вода ~ це інь, тому можна стримати надмірну активність ян, якщо розташувати поруч з будинком будь-який водний об'єкт, наприклад ставок або фонтан. Додаткову інформацію по вхідним дверям по фен шуй можно знайти на сайті https://24-fengshui.com/, а також отримати консультацію.

Інь і Ян всередині будинку

Після того як ви встановили рівновагу в навколишньому середовищі, слід подбати про те, щоб встановити її в кожній кімнаті. Для цього треба оцінити існуючий стан речей, вирішити, яким він повинен бути, і встановити, які дії необхідно зробити, щоб наблизитися до ідеалу. Не слід забувати, що необов'язково в кожному випадку строго дотримуватися середини, тобто рівного співвідношення між інь і ян. Як правило, в кожній конкретній кімнаті слід віддавати невелику перевагу тому чи іншому типу енергії, причому це залежить як від призначення кімнати, так і від ваших суб'єктивних відчуттів.

Не слід обмежуватися єдиною оцінкою існуючого стану речей, потрібно її час від часу повторювати. Наприклад, ви можете змінити оформлення кімнати і ненавмисно змінити рівновагу між інь і ян. Але якщо ви встановили ступінь їх впливу, то ви можете навмисно змінювати цю рівновагу, щоб посилити вплив потрібного типу енергії в даній конкретній кімнаті.

Оскільки влітку енергії ян більше, ніж взимку, то, можливо, взимку для підтримки рівноваги вам знадобиться в якихось місцях будинку встановити додаткові джерела енергії ян. А також можна звернутися за фен шуй консультацією до фахівця для гармонізації простору вашого будинку.

ЗБІЛЬШЕННЯ ЕНЕРГІЇ ЯН

Якщо вам потрібно збільшити в кімнаті енергію ян, то найпростіше її джерела знайти в вітальні або, можливо, в кабінеті або в дитячій. Вітальня – це центр сімейного життя, вона, як правило, буває галасливою і жвавою. У цій кімнаті, ймовірно, є телевізор і програвач, що служать джерелом цінної енергії ян; освітлення тут зазвичай яскравіше, ніж в інших кімнатах, і в цій кімнаті, можливо, є квіти. Всіма цими елементами можна скористатися в будь-якій кімнаті, щоб посилити вплив ян і нейтралізувати гнітючий вплив інь.

Щоб збільшити в кімнаті енергію ян, в її оформленні слід використовувати яскраві кольори, особливо червоний і помаранчевий. Колір штор і м'яких меблів повинен бути обов'язково світлим, в обробці кімнати потрібно уникати великої кількості м'яких тканин, а фіранки слід відсмикнути так, щоб в вікно надходило якомога більше світла. Необхідно забезпечити хороше освітлення кімнати, в разі необхідності взагалі не вимикаючи світло. Крім того, слід подбати про те, щоб в кімнаті було досить шуму і руху: в кімнаті може весь час грати радіо, або можна встановити в ній електричні прилади, підвісні скульптури, годинник та інші рухомі предмети.

ЗБІЛЬШЕННЯ ЕНЕРГІЇ Інь

Типова кімната з переважним впливом інь – це спальня або кімната для читання. Для такої кімнати характереі приглушене світло, неяскраві і темні кольори і невисока активність. Якщо в кімнатах, призначених для відпочинку, занадто світло і занадто багато руху, то слід подумати про те, що потрібно змінити в цих кімнатах, щоб привести їх у рівновагу.

Найбільше для таких кімнат потрібні темні кольори і розсіяне світло. Щоб кімната завжди перебувала в тіні, потрібно за її вікном посадити рослини або дерева з округлим листям. В обробці кімнати слід застосовувати холодні, приглушені кольори, в першу чергу синій, і уникати яскравих кольорів, особливо червоного. Оскільки в яскравому світлі занадто багато енергії ян, необхідно послабити його силу, наприклад, за допомогою регулятора яскравості або лампочок меншої потужності (іноді рішення буває таким простим!). Якщо в кімнаті занадто багато вікон, слід подумати, як завісити їх шторами, щоб врівноважити світло, що надходить. Верхні частини занадто високих вікон можна прикрити красивими жалюзі або ламбрекеном. Слід уникати надмірного шуму. Якщо для нейтралізації впливу ян ви вирішите скористатися картинами або прикрасами, то слід вдатися до зображень води або скористатися яким-небудь водним об'єктом, наприклад акваріумом.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024