Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Інь Дерево – елемент особистості в ба-цзи. Характеристика особистості Інь Дерево, позитивні і негативні сторони

Інь Дерево – елемент особистості в ба-цзи

Інь Дерево – елемент особистості в ба-цзи

Дипломатичний, комунікабельний, гнучкий, тактовний, чарівний, доброзичливий, гостинний, чуйний, красномовний, альтруїст, гуманіст, легко пристосовується, естет, скромний, творчий, витончений у всьому, креативний, розважливий, цікавий,
ранимий, емоційний, нетерплячий, нелогічний, індивідуаліст, любить експерименти, може потрапити в залежність, схильний до інтриг, хитрий, невпевнений, слабкий.

Дерево Інь – це трава, квіти, рослини. Характер людини, асоційованого з іньським Деревом, відрізняється насамперед своєю феноменальною гнучкістю. Як в'юнка рослина, вона прагне вгору до неба і сонця, плавно обминаючи всі перешкоди.

Людина цього типу вміє вражаючим способом пристосовуватися до обставин і виходити «сухою з ​​води». Однак через свою ніжність і вразливість така людина може легко впадати в залежність і піти на поводу у чужих.

Незважаючи на м'якість і толерантність характеру, вона досить стресостійка і не схильна до нервових зривів. Її вроджена тактовність дозволяє ухилятися від складних конфліктних ситуацій і в домашньому побуті, і в робочому процесі. Може бути, як об'єктивним і справедливим керівником, так і виконавчим підлеглим.

Як і Дерево Інь, така людина витривала і здатна чинити опір труднощам і позбавленням. Навіть, ризикуючи бути затоптаною і осміяною, вона наполегливо і невтомно «повзе вгору», проростаючи, як свіжа трава, заново.

Ця людина практична і поміркована у своїх "апетитах". Вона не азартна, і підходить до побутових питань дбайливо і з розумом. Витрачатися на зайві речі – це не для неї і, перш ніж прийняти остаточне рішення, вона врахує і прорахує всі варіанти, вибравши з них найвигідніший для себе. Вона легко входить в будь-яке оточення, знаходячи спільну мову і користуючись довірою колективу. Завдяки своїй еластичності, вона уміло веде переговори і знаходить відповідні компроміси для кожної тупикової ситуації.

В людині Дерева Інь сильно розвинена творча нотка. Вона дуже виразна, має багату уяву і потяг до мистецтва. Із задоволенням пропадає в музеях, книжкових супермаркетах і арт-центрах. Володіє тонким смаком, вміє створювати затишок, елегантно одягатися і підтримати будь-яку світську бесіду. Своєю витонченістю манер вона безперечно привертає до себе увагу, будучи при цьому скромною і ненав'язливою. Дуже позитивна і життєрадісна натура цієї людини заслуговує на повагу, зберігаючи при цьому всю реалістичність і розсудливість.

У цього типу особистості по карті долі ба цзи багато спільного зі своїм старшим побратимом, Янським Деревом, але в той же час вони дуже різні. Доброзичливість і людинолюбство, прагнення до самовдосконалення і розвитку, націленість на конкретний результат своєї діяльності, творчий підхід до всього – ось те, що об'єднує представників цих типів особистостей.

Але якщо типове янське Дерево прямолінійне і любить діяти відкрито, то для іньського Дерева характерні прямо протилежні властивості характеру. Людина-Квітка хитра і дуже дипломатична, і рідко висловить безпосередньо те, що думає. Вона не така прямолінійна і стрімка, як Людина-Дерево, але також швидко досягає успіху, коли приходить сприятливий для неї період часу.

На відміну від свого старшого побратима, Людина-Квітка не любить керувати і управляти, і абсолютно не вміє цього робити. Вона швидко адаптується в нових умовах і знаходить підхід до людей різного складу, з усіма легко встановлює дружні зв'язки, навіть зі своїм начальством. Знаходиться під жорстким контролем їй небажано: так вона не зможе проявити свої здібності і таланти.

Іньське Дерево діє м'яко, спілкується ненав'язливо, прораховує ходи, зважує свої шанси, легко знаходить ключик до кожного, хто зустрічається на її шляху, користується своїми знайомствами і зв'язками. Її комунікабельність і дипломатичність, здатність обходити гострі кути, інтуїція допомагають досягти вершин соціальної піраміди, і багатьом здається, що вона просто везунчик. І, дійсно, іньському Дереву дивно щастить на щасливі випадки та корисних людей. Хоча, не варто забувати про таланти, якими природа щедро обдаровує людей цього типу.

Творчі здібності, нестандартний погляд на звичні речі, любов до краси допомагає легко освоїти творчі професії і досягти професіоналізму у багатьох сферах життя. Можливість проявляти ініціативу, діяти самостійно і не залежати від жорстких начальників розкриє потенціал цієї розумної і талановитої людини. Але чого не люблять дерев'яні типи людей – так це рутини і контролю.

З них виходять чудові вчителі, лікарі, психологи, артисти і художники, перукарі, але бухгалтерами або військовими цим людям бути дуже складно. Хоча люди іньського Дерева із задоволенням і успіхом можуть працювати в якості слідчого, і навіть шпигуна. Бізнес – ще одна сфера життя, в якій людина іньського Дерева може досягти успіху.

Дуже добре, коли в карті цього типу особистості є елемент янського Дерева або в близькому оточенні є люди з сильною Янською стихією. Такий альянс домагається воістину фантастичних успіхів в обраній сфері діяльності.

Якщо говорити про негативні якості цього знака, то якщо в карті присутній дисбаланс стихій, то люди іньського Дерева можуть бути корисливі, розважливі. Вони можуть створювати навколо себе хаос, так як не люблять дисципліну і абсолютно байдужі до порядку.

Також можуть проявляти дратівливість і нетерпимість по відношенню до оточуючих і доводити їх своїми причіпками. Терпіння і спокій в складних ситуаціях – не їх коник. Можуть бути дуже ревниві, хоча самі при цьому досить легковажні особи.

Але рідко оточуючі помічають недоліки іньського Дерева, так як її чарівність і доброзичливість робить їх загальними улюбленцями.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024