Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Імператорська астрологія Цзи Вей Доу Шу. У Стародавньому Китаї вважалося, що доля людини не може бути повністю визначена, багато в ній залежить від дій самої людини.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Імператорська астрологія Цзи Вей Доу Шу

Імператорська астрологія Цзи Вей Доу Шу

Імператорська астрологія Цзи Вей Доу Шу - китайська система аналізу Долі. У Стародавньому Китаї вважалося, що доля людини не може бути повністю визначена, багато в ній залежить від дій самої людини. Тому, знаючи заздалегідь про різні сценарії розвитку свого життя, маючи свободу вибору, людина своїми вчинками сама визначає, куди і як вона буде рухатися. Тут головне - розуміти ці сценарії і правильно оцінювати характер власних дій, оскільки наші вчинки здатні запустити як сприятливий розвиток майбутніх подій, так і навпаки, погіршити наявну ситуацію.

Карта Долі людини в Цзи Вей Доу Шу ділиться на 12 Палаців, що представляють дванадцять різних аспектів життя людини: Особистості, Братів і Сестер, Любові та Партнерства, Дітей, Багатства, Здоров'я, Подорожей, Друзів, Кар'єри, Нерухомості, Задоволення і Батьків. Кожен з цих Палаців знаходиться під впливом тих чи інших Зірок, яких в системі Цзи Вей Доу Шу налічується всього 119. Зірки Цзи Вей Доу Шу керують поведінкою Людини в життєвих ситуаціях. Таким чином, Долю людини можна передбачити, прочитуючи і інтерпретуючи зірки Цзивей в її карті. Знаючи свою Долю, можна правильно підлаштуватися до майбутніх подій, уникнувши можливих неприємностей і проблем і навпаки, максимізуючи майбутній позитив.

Так, завдяки розумінню своєї Долі в системі Цзи Вей Доу Шу, людина стає господарем власного життя. Знаючи свою карту Цзи Вей, ви зможете самі визначати, яким чином, з ким і коли вам найкращим чином вибудовувати свій бізнес, коли настане сприятливий період для одруження, облаштування будинку, народження дитини, написання книги, поїздки у відпустку, зміни роботи і інших важливих речей ....

Тим, хто вже знайомий з методикою ба-цзи, буде набагато простіше зрозуміти і вивчити систему Цзи Вей. Ці дві системи можуть прекрасно доповнити одна одну, їх можна використовувати окремо, як цілком самостійні, так і разом. Наприклад, Доктор Манфред Кубні, працюючи з Ба-цзи Суаньмін, використовує техніку 12 Палаців Цзи Вей для визначення аспектів життя і пошуку шляхів вирішення проблем. Доктор Джин Пех, фахівець в ба-цзи, також використовує систему Цзи Вей, яка допомагає визначити, в якій області життя відбудуться зміни в певний місяць або рік. 12 секторів або палаців, допомагають йому побачити, на яку конкретно частину життя людини буде здійснено вплив.

Можна сказати, що ба-цзи дозволяє побачити певні події на життєвому шляху людини, а Цзи Вей - виявити їх причини і наслідки, а також виробити рішення. Незважаючи на це, потрібно пам'ятати, що система Цзи Вей Доу Шу може використовуватися як незалежна система методів передбачення Долі, якою власне і є.

Багато хто також вважає, що система Цзи Вей більш інформативна, ніж ба-цзи, пояснюючи деталі прояви причин і наслідків проблем і вчинків. Якщо ба-цзи дає загальний огляд удачі людини, то Цзи Вей дозволяє глибше прочитати багато неясних моментів, краще зрозуміти людину як особистість, дізнатися її звички і уподобання, пояснити її поведінку. У зв'язку з цим техніка Цзи Вей Доу Шу є незамінною при більш глибокому аналізі життєвих подій.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024