Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Хотей по фен-шуй. У фен-шуй, Хотей - це такий собі талісман на щастя.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Хотей по фен-шуй

Хотей по фен-шуй

Символи оточують нас всюди. З точки зору фен-шуй, будь-яка річ у нашому оточенні може впливати на нас як позитивно, так і негативно. Енергетично і символічно сприймаючи той чи інший об'єкт як щось хороше або щось погане, наша підсвідомість реагує відповідно. Часом, нічого не знаючи або не підозрюючи про якісь предмети свідомо, ми просто проходимо повз них, і з нами щось відбувається. Таким чином, всі речі певним чином взаємодіють з нами, незважаючи на те, відчуваємо ми це чи ні.

Якщо ми оточуємо себе хорошими символами, то, відповідно, покращуємо своє життя. Якщо поганими – робимо гірше. Важливий момент тут – ототожнення. Протягом усього життя ми постійно ототожнюємо з тими чи іншими речами, символами, людьми і так далі. Бажаючи перейняти певні якості, ми ототожнюємо себе з нашим учителем, кумиром, іншими. Так само і з предметами - дивлячись на певний символ, ми автоматично викликаємо у себе в підсвідомості образи, пов'язані з ним (наприклад, багатство, радість, щастя, або ж навпаки - скорбота, печаль, турботи, хвороби). Тому робота символів - це не щось містичне, а, скоріше, психологічне: нас щось оточує, ми на це дивимося, отже, воно впливає на нас.

Символи можуть бути універсальні (архетипічні) – приблизно однаково впливають на всіх людей; загальнонаціональні (культурні) - означають щось погане або хороше тільки для жителів якоїсь однієї країни; міські - створені жителями одного міста; сімейні - успадковуються з покоління в покоління в рамках однієї сім'ї, і особисті (такі символи відгукуються лише в вашому серці, будучи наслідком нашого особистого життєвого досвіду). Саме особисті символи є найближчими і дієвими для нас.

Наприклад, в християнстві потужним символом є хрест. По фен-шуй хрест з подовженим низом – поганий знак. Він був придуманий кілька тисяч років тому, щоб карати людей, і наша підсвідомість пам'ятає, що він пов'язаний зі смертю. Таким чином, кожен раз, коли ми бачимо такий хрест, у нас виникає відчуття, що треба триматися від нього подалі.

У нашому будинку аналогом такого хреста – негативного символу – може бути віконна рама. Вона часто виглядає як хрест, тому вікно впливає на нас так само загрозливо. Щоб трохи пом'якшити ситуацію і зменшити негативний вплив такого символу, можна повісити на перехрестя яке-небудь коло (наприклад, пластмасове кільце або віночок з польових квітів) червоного кольору (червоний колір пов'язаний з елементом Вогню, який є для нас символом сили). Так як будь-яка кругла форма є єдиним досконалим символом, то коло гармонійно виправить ваш поганий фен-шуй на хороший і збалансує ци.

Хотей (Будда, який сміється)

Що стосується безпосередньо усміхненого Будди, то значення Хотея в фен-шуй – дуже навіть важливе з точки зору символізму. У перекладі з японської Хотей дослівно означає "полотняний мішок".

У фен-шуй Хотей – це такий собі талісман на щастя.

Залежно від того, яку атрибутику він тримає в своїх руках, Будда, що сміється може дарувати своєму власникові достаток і багатство (хотей з мішком в руках); знання і духовне зростання (хотей з чотками або з перлиною в руці); захист (хотей з віялом, а також з драконом на плечі); здоров'я (усміхнений Будда, що тримає чашу з гарбуза); кар'єрне зростання (хотей з сувоєм в руках або китайською короною на голові). Ці символи дуже потужні і здатні "працювати" на свого власника. Звичайно, тільки в тому випадку, якщо ви в них вірите і ототожнюєтеся з ними.

За традиційною китайською легендою, хотей здатний виконати будь-яке бажання, досить лише згадати, чого ви жадаєте і погладити усміхненого товстуна по круглому животу триста разів.

Якщо ви зібралися купувати Хотея в фен-шуй магазині, щоб прикрасити їм свій будинок і привнести в житло достаток і благополуччя, то вибирайте більшу фігурку – чим більше скульптура, тим вона ефективніше "заряджає" простір.

Якщо ви спантеличені, куди поставити Хотея по фен-шуй, тут вибір невеликий – ставте у вітальні або в холі, найкраще лицем до вхідних дверей. Так він буде залучати потрібну вам ци, яка входить з вулиці.

Також ви можете розставити фігурки Хотея по різних кімнатах - мати в домі кілька усміхнених Будд можна, і це навіть добре.

В цілому, як ви вже зрозуміли, хотей - дуже милостивий символ, здатний залучити в наше життя успіх і радість. Питання лише в тому, наскільки ви в це вірите і, власне, чи готові ви самі все це в ваше життя впустити.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024