Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як створити хороший феншуй за допомогою квітів? У класичному феншуй квіти символізують красу і грацію.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Як створити хороший феншуй за допомогою квітів?

Як створити хороший феншуй за допомогою квітів?

У класичному феншуй квіти символізують красу і грацію. В цілому, використання квітів у феншуй засноване на почутті, яке відчувають практично всі люди по всьому світу при вигляді квітів - почуття краси і ніжності.

Живі квіти просто необхідні в будинку, так як вони мають сильну відновлювальну енергію. Проте, в феншуй часто використовується також зображення квітів.

Крім енергії краси і грації, квіти також привносять процвітання, удачу, енергію Ци в будь-який будинок.

У феншуй увага приділяється не тільки назві квітки, але і її кольору, кількості квітів. Представляємо Вам найбільш популярні квіти, які використовуються в феншуй, з описом того, як і де їх краще застосовувати.

Півонія

Ці ніжні квіти вже давно використовуються в феншуй для залучення любові і романтики. Особливо дієво використовувати з цією метою пару рожевих півоній. Символічно півонія часто вважається втіленням жіночої краси. Тому багато фахівців феншуй не рекомендують розвішувати картини зображенням квітучої півонії в спальні пари. Це підсвідомо може спровокувати на роман з молодою дівчиною на стороні.

Лотос

Квітка лотоса символізує досконалість – його чистота не була занечищена брудом, з якого він проростає. У китайській медицині кожна частина лотоса, від коренів до пелюсток, має цілющі властивості. Таким чином, в феншуй лотос став символом здоров'я і гармонії в будинку.

Вишневий цвіт

Квітуча вишня, так само як і яблуня, персик та інші подібні дерева, дають енергію нового початку, свіжості і невинності. Найчастіше зображення вишневого квіту використовується для збереження любові і шлюбу, але може використовуватися в феншуй також і для збереження здоров'я.

Орхідея

Ця красива квітка вважається в класичному феншуй символом родючості. Орхідея дає нам енергію природної симетрії, крім того вона стала уособлювати пошук досконалості з будь-якій сфері життя. З таким потужним потенціалом - досконалість, духовне зростання, краса, чистота, достаток - орхідея швидко стала улюбленицею не тільки для феншуй, але і в багатьох будинках на Заході.

Нарцис

У китайській культурі вважається, що енергія білого нарциса дарує процвітання в кар'єрі, допомагає розвинути талант і здібності. У феншуй білий нарцис використовується в зоні кар'єри, щоб, в тому числі, отримати гідну винагороду своєї роботи.

Хризантема

Хризантема уособлює в феншуй легкість і баланс в життя. У той же час вважається, що квітка має сильну енергію ян, тому вона залучає удачу.

І під кінець пам'ятайте: не важливо, чи використовуєте Ви свіжі квіти з власного саду або куплені на ринку, фотографію або картину, застосовуючи квіти в будинку, Ви обов'язково створите гарну Ци в Вашому домі.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024