Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Хороший фен-шуй квартири. Короткий план для вибору будинку та квартири по фен-шуй

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Хороший фен-шуй квартири

Хороший фен-шуй квартири

Хороший фен шуй квартири – це дотримання певних правил щодо розташування будинку і квартири, їх оточення, компасний напрямок вхідних дверей, форма будинку і квартири, розташування кімнат, які всі разом приносять удачу і благополуччя для тих, хто проживає або працює в цій будівлі.

Буває таке, що хтось жив у звичайній квартирі і справи в нього йшли добре, він заробив багато грошей і купив нову комфортабельну квартиру. І ось після цього у нього почалися різні неприємності. А буває навпаки, дрібний бізнесмен вибрав вдалий офіс, і гроші "течуть до нього рікою". І це не випадковість, а дія фен шуй квартири, будинку, офісу. І він буде діяти навіть тоді, коли в нього не вірять –це сили природи і вони будуть діяти незалежно від того вірять в них чи ні.

Але знаючи як вони діють, можна використовувати їх для своєї вигоди, а не думати, чи правильний зроблений вибір при виборі квартири або будинку. Для цього проводиться аналіз будинку, офісу, квартири по фен-шуй. Це звичайно ж краще робити ще перед покупкою. Якщо квартира вже куплена, то бажано провести також її аналіз по фен шуй і подивитися яка її сприятливість. Правда в цьому випадку вже йде проста констатація факту – в хорошому або поганому місці розташований будинок (якщо в поганому, то навряд чи вже вийде щось змінити в плані фен шуй цього будинку), те ж саме відноситься до напрямку вхідних дверей. А ось якщо зовнішнє оточення будинку сприятливе по фен шуй, то в будинку і квартирі можна проводити гармонізацію, і це буде доповненням до хорошого фен шуй квартири і будинку.

фен шуй дому

Короткий план для вибору будинку та квартири по фен-шуй

Деякі пункти цього плану кожна людина може зробити самостійно, не звертаючись до консультанта по фен шуй будинку або квартири. Для цього потрібно пошукати в інтернеті інформацію або пройти початкові курси. Але тут є такий момент, що в інтернеті дуже багато інформації по фен шуй будинку і потрібно вміти відокремлювати правильну і важливу інформацію від неправдивої. Зараз сильно поширився так званий "популярний фен шуй", який має мало спільного з класичним фен шуй, який йде з Китаю ще з часів до нашої ери.

Тому у Вас є вибір або розбиратися самим, або звернутися за консультацією по фен шуй квартири і будинку.

Сприятливість будинку або квартири залежить від енергії Ци, яка приходить в будинок – від її якості і кількості. Тому потрібно вибирати такі будинки і квартири, де ця енергія найкраща.

Найбільш оптимальний шлях – це звертатися до фен-шуй на етапі вибору квартири, будинки, ділянки землі, офісу і т.д. У цьому випадку ми можемо максимально використовувати фен шуй для свого благополуччя і залучення удачі в будинок і своє життя.

1. Оточення будинку. Це перший етап і найважливіший, тому що, якщо біля будинку мало або погана енергія Ци, то жодні напрями вхідних дверей, розташування кімнат, дизайн і т.д. вже нічого не змінять.

В одних місцях хорошої енергії Ци більше, а в інших менше або вона взагалі поганої якості. Такі місця людина може визначати навіть не знаючи фен шуй, а чисто інтуїтивно. Якщо людині приємно знаходитися в якомусь місці, то з великою ймовірністю можна стверджувати, що тут хороша енергія. Хороші місця можна визначити так: місцевість "радує око", близько розташована вода (озеро, річка, але не болото), спокійна дорога проходить біля будинку, багато рослинності, відсутність поруч кладовищ, заводів, лікарень і т.д.

Для вибору хорошого фен шуй будинку і квартири потрібно щоб їх розташування відповідало певним правилам: позаду будинку повинна бути височина (гора, ліс, інший будинок і т.д.) для захисту, з боків будинок також повинен бути захищений, але вже меншими височинами, перед вхідними дверима має бути вільний простір, де енергія Ци буде накопичуватися, а також добре коли з боку входу проходить плавна спокійна річка або дорога.

Відкритий простір перед входом в будинок повинен бути не менше висоти будинку.

Якщо подивитися на будинки в містах, то останнє правило дуже часто не дотримується – часто дорога проходить позаду будинку, а вхід в будинок розташований з двору (якщо перед цим входом розташовано відкритий простір, а будинок від дороги відділяється густою рослинністю, то це вже набагато краще ).

Також є певні правила розміщення будинку щодо доріг, перехресть, мостів і т.д.


2. Другим за важливістю при виборі будинку і квартири по фен-шуй йде вибір сприятливого напрямку вхідних дверей (для багатоквартирних будинків - це вхід в під'їзд). Для аналізу сприятливості вхідних дверей в будинок без консультанта вже не обійтися.

Якщо коротко, то спочатку потрібно визначити компасний напрямок вхідних дверей (це можна зробити за допомогою компаса та онлайн карт, а краще і тим і тим методом. Якщо вимірювати компасом, то потрібно виключити магнітні перешкоди, що в міських умовах не просто зробити). А також потрібно враховувати магнітне відхилення - географічний і магнітний полюси не збігаються, а нам потрібен саме магнітний полюс. Після вимірювання напрямку вхідних дверей по фен шуй, визначається в який з 24-х секторів потрапляє цей вхід. І саме це визначає чи буде вхід, і, відповідно це поширюється на тих, хто проживає в цьому будинку, більш-менш вдалим.

За співвідношенням сприятливих і не сприятливих років, всі будинки можна розділити на 3 категорії:

 

  1. несприятливих років для даного входу буде більше;
  2. сприятливих і несприятливих років для даного входу буде рівна кількість;
  3. співвідношення сприятливих років буде більше.

 

Тут думаю зрозуміло, що краще проживати в будинках з третьої категорії.

Як визначається ця сприятливість чи несприятливість і чому вона може змінюватися щороку?

Якщо взяти будь-який рік, то він має свої знаки, наприклад, в 2018 це Ян Земля Собака, а в 2019 році вже буде інь Земля Свиня. Ось саме від того як взаємодіє знак поточного року зі знаком сектора вхідних дверей і буде залежати чи буде цей рік хорошим, середнім або поганим для жителів цього будинку.

вхід в дім по фен шуй

А на що впливає сприятливість чи несприятливість входу в будинок і квартиру по фен шуй?

Сприятливий вхід по фен шуй для будинку або квартири: показник того, що рік у загальному буде хороший, можна починати важливі справи, принесе удачу в різних сферах життя, більше фінансової удачі і менше витрат, велика ймовірність допомоги від інших людей, якщо виникли проблеми, то їх буде легше вирішити і ін. Якщо є проблеми зі здоров'ям, то є шанс його поліпшити (за таким же принципом бажано і звертатися в клініки за допомогою – коли там вдалий вхід).

Але потрібно все-таки пам'ятати, що багато що залежить від карти долі ба цзи людини. І якщо, наприклад, в карті долі людини поточний рік приносить проблеми до фінансів, то проживання в будинку або квартирі з хорошим фен-шуй може згладити таку ситуацію, але кардинально змінити не зможе. А якщо він буде проживати в будинку з поганим фен шуй, то відчує всю силу негативного впливу цього року на його фінанси.

Несприятливий вхід по фен-шуй – це все протилежне описаному вище: рік буде не сильно хорошим у багатьох відношеннях, поломки в будинку, труднощі в справах і бізнесі, важко очікувати допомоги ззовні, незаплановані витрати грошей, збитки для бізнесу, можуть бути помилково поставлені діагнози і призначено лікування та ін ..

3. Далі йде вже розгляд форми будинку, форми квартири по фен-шуй – краще правильної форми як будинок, так і квартира, розташування кімнат – особливо звернути увагу на розташування туалету і ванної кімнати – кращий варіант, коли їх не видно від вхідних дери (принаймні їх дверей).

4. Потім вже можна розділити квартиру по фен шуй на 24 сектори і вже на основі цього проводити гармонізацію будинку або квартири – дизайн інтер'єру, вибір кольору і матеріалів і т.д. А також в залежності від сприятливих секторів в конкретному році можна вибирати куди поставити ліжко, робочий стіл, де зберігати гроші і цінні речі – для збільшення їх кількості, а де рахунки і ліки - щоб їх було менше.

Всі ці правила для хорошої квартири по фен-шуй можуть сильно збільшити удачу мешканців, які проживають в таких будинках.

P.S. Якщо квартира, будинок, офіс хороші по фен-шуй, то вони будуть хороші для всіх хто живе або працює в цій будівлі. І не важливо, чоловік це чи жінка, коли народилися і т.д.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024