Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Хороший фен шуй дому. Майстер по фен шуй будинку, квартири

Для чого потрібна фен шуй консультація дому і квартири? Хороший фен шуй будинку. Майстер по фен шуй будинку. Замовити консультацію по феншуй

Фен-шуй – це енергії, які ми не бачимо, але вони впливають як на долі людей, так і на будівлі. Вплив змінюється в часі і це відбувається циклічно. Консультація майстра по Фен шуй будинку – це цілий ряд заходів, які краще зробити раніше, ніж пізніше. Сюди можуть входити: консультація вибору ділянки по фен шуй, розташування будинку на ділянці та консультація вибору напрямку входу, правильне розміщення кімнат в будинку, вибір кольорової гами та матеріалів для конкретних секторів будинку або квартири, консультація для вибору гарного будинку або квартири та інше.

Складові гарного фен шуй будинку, квартири, офісу

Хороший фен-шуй – це дотримання певних правил, які допомагають залученню і накопичення сприятливої ​​для нас енергії ци. Зазвичай майстер спочатку визначає розташування будинку, дивиться що його оточує, напрямок фасаду по фен шуй, а далі вже внутрішня обстановка будинку або квартири. Це важливо тому, що навіть при хорошому фен шуй всередині будинку, на першому місці завжди те, яка енергія (хороша чи погана) і скільки її приходить в будинок. Якщо будинок розташований в хорошому місці, то і в будинок буде приходити багато хорошої енергії Ци, що буде підтримувати людей, які проживають в будинку, а також приносити їм більше успіху, грошей і т.д. Ось відносно цього і можна замовити консультацію по фен шуй дому.

Не можна один раз вибрати вдалий напрямок входу по фен шуй і бути спокійним. Новий рік приносить нові енергії і вони можуть бути конфліктними до входу. Ці енергії можуть впливати як безпосередньо на людину (через її натальную карту – Ба Цзи), так і опосередковано – через приміщення (будинок, квартиру, офіс та т.д.).

Будинки отримують енергію через вхід будинку, який активно використовується. Для цього майстер визначає компасний напрямок входу. По цьому градусу дивимося в який з 24 секторів він потрапляє.

хороший фен шуй будинку для залучення удачі
У кожен момент часу приходять енергії, які взаємодіють з даним сектором і визначають сприятливість чи несприятливість. Ось ці енергії і передаються людям, які тут знаходяться. І по ним можна говорити чи хороший фен шуй будинку.

Енергії року задають фон для даного входу будинку на весь рік і є найбільш сильними. Енергії, які приходять в місяці також потрібно враховувати.

Яку користь нам дає знання чи хороший вхід по фен шуй?

Хороший вхід по фен шуй для квартири або будинку:

 • приносить удачу в різних починаннях (як для окремих людей, так і для фірм);
 • проблеми, які виникли буде легше вирішити (навіть якщо по карті долі у Вас невдалий період);
 • допомога різних людей, фінансовий прибуток;
 • якщо по карті прогнозується якась хвороба, то вона не буде довгою і важкою в лікуванні.
 • людям з ослабленим здоров'ям або хворобою показано не тільки знаходитися в будинках з хорошим входом, а й в самому приміщенні більше перебувати в хороших секторах (працювати, відпочивати, спати).

Несприятливий вхід по фен-шуй:

 • це труднощі в досягненні цілей і вирішенні різних завдань (навіть якщо у Вас в карті долі хороший період, то знаходження в приміщенні з несприятливим входом і фен шуй, зажадає більше зусиль і грошей для позитивного результату);
 • поломки в будинку, які важко полагодити;
 • незаплановані витрати грошей, збитки для бізнесу;
 • можуть бути помилково поставлені діагнози і призначено лікування (тому звертатися в клініки теж краще коли в них вдалий вхід);
 • можуть бути сварки, більше доведеться розраховувати на себе і не чекати допомоги від інших.

Сам простір будинку і офісу також, в залежності від градусу входу, ділиться на 24 сектори. Вони також в певний час можуть бути хорошими по фен шуй будинку (в них бажано більше перебувати, спати, зберігати цінні речі, гроші - буде збільшуватися кількість), просто сприятливі (також можна в них перебувати), несприятливі (бажано довго в них не перебувати), конфліктні (тут можна зберігати ліки, рахунки, і навпаки прибрати гроші, цінні речі і техніку, менше активності, намагатися не перебувати в них).

інтер'єр по фен шуй

Як зробити замовлення консультації фен шуй?

Потрібно спочатку визначитися яка консультація потрібна саме для Вас. Якщо збираєтеся купувати будинок, то це консультація по підбору гарного будинку або квартири по фен шуй, якщо бажаєте дізнатися сприятливість входу в будинок в конкретний рік, то це вже інший вид консультації і так далі.
 1. Зареєструватися на сайті.
 2. Додати адресу об'єкта, заповнивши форму в Особистому кабінеті. Також потрібно вказати де розташований вхід (для багатоквартирних будинків – це вхід в під'їзд. Якщо офіс, магазин знаходиться в багатоповерховому будинку, але має свій окремий вхід, то потрібно вказувати його. Якщо, наприклад, в приватному будинку є 2 входи, то краще робити замовлення для двох входів – якщо один несприятливий в цьому році, то будете користуватися другим).
 3. Для консультації по сприятливості входу див. нижче. А для інших типів консультацій потрібно написати, що Ви хочете дізнатися: вибір ділянки, будинку або квартири; переїзд, дизайн приміщень і т.д.
 4. Вибираєте один з бажаних тарифних планів: Сприятливість входу (рік + місяці).
 5. З'ясовуємо правильність розуміння знаходження входу.
 6. Оплата обраного тарифного плану на цей період.
 7. Відкриття доступу.

Крім сприятливості входу, можна замовити консультацію фен шуй за вибором ділянки, розміщення будинку на ділянці, планування будинку, а також дизайн інтер'єру. Також на консультації можна підібрати хороший будинок або квартиру за правилами фен-шуй для вдалого проживання в ньому.

Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024