Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Характеристики напрямків числа гуа 4. Число гуа 4 відрізняє особистість незалежну, творчу та вільну.

Характеристики напрямків числа гуа 4

Характеристики напрямків числа гуа 4

Кожен може вирахувати число гуа. Воно впливає на характеристики людської особистості, а також допомагає розподілити енергетику в залежності від напрямків світу і стихії впливу.

ЗМІСТ

 • Число гуа 4: характеристика особистості
 • Напрямки числа гуа 4
 • Сприятливі напрямки для числа 4
 • Несприятливі напрямки
 • Поєднання чисел гуа: перевіряємо сумісність
 • Триграма особистості

Число гуа 4: характеристика особистості

Число гуа 4 відрізняє особистість незалежну, творчу та вільну. Люди, які відповідають даному числу, не люблять несправедливості і чесні. Але при цьому такі особи не відрізняються конфліктністю, бувають нерішучі і часто сумніваються.

Відмінні риси людей під числом 4 – м'якість і ніжність. Це терплячі люди, які стають відмінними друзями. Вони відрізняються працьовитістю, здатні перепрацьовувати і не звертають уваги на відпочинок. Для них важливо принести користь суспільству.

Що стосується професій, то з «четвірок» краще виходять журналісти, педагоги, а також творчі фахівці на зразок артистів і письменників.

Напрямки числа гуа 4

Після визначення числа гуа необхідно уважно вивчити для нього сприятливі і несприятливі напрямки. Це допоможе розставити в житлі правильно меблі, визначити місця, де повинні краще розташовуватися двері і вікна в оселі, а також як краще розташувати кімнати, щоб досягти гармонійних відносин як в родині, так і в кар'єрі. А також число впливає на сумісність людей. Можна знайти партнера, число гуа якого підійде і вам.

Якщо правильно використовувати напрямку, то можна залучити в будинок і удачу, і кар'єру, і здоров'я.

Сприятливі напрямки для числа 4

Для числа гуа 4 основними сприятливими напрямками вважаються наступні:

 1. Південний схід. Цей напрямок для людей 4 характеризує особистий розвиток і стабільність. Рекомендується спати в цьому напрямку головою, тоді в житті «четвірки» буде спокій і стабільність. Чим частіше людина знаходиться в цій стороні світу, тим стабільніше її фінансовий стан.
 2. Північ. Це сектор багатства і успіху. Напрямок дає «четвіркам» успішний розвиток в кар'єрі і повний успіх у починаннях.
 3. Схід. Забезпечує гармонію і нормалізує сімейні відносини. При цьому саме ця сторона допомагає привести особисте життя в порядок і налагодити її одиноким натурам.
 4. Південь. Відповідає за здоров'я. Якщо людина з числом гуа 4 захворює, то потрібно частіше перебувати в південному напрямку житла, а головою спати на південь.

Якщо врахувати сприятливі напрямки, то можна впливати на сторони життя, які зараз найбільш важливі.

Несприятливі напрямки

У числа гуа 4 є і несприятливі напрямки, які негативно позначаються на всіх сферах життя. Їх також варто знати, щоб не зіпсувати свою енергетику. У такі місця не варто ставити ліжко, влаштовувати там відпочинок, лягати спати в ту сторону головою.
 1. Північний Захід. Це найменш небезпечний напрямок для людей з числом 4. Створює дрібні неприємності і прикрі перешкоди на шляху до заповітної мети.
 2. Південний захід – напрямок п'яти привидів. Цей сектор здатний зіпсувати і особисті відносини, і кар'єрне зростання, а тому не варто розташовувати ліжко на південному заході квартири, а також робити там особистий кабінет, в якому вирішуються серйозні ділові питання. Офіс у людей з цифрою 4 повинен також знаходитися не в цьому секторі будівлі.
 3. Захід. Один з найбільш небезпечних напрямків для цього числа гуа. Найгірше, якщо вхідні двері розташовується на заході. Це приверне величезну кількість негативної енергії в будинок. Не рекомендується влаштовувати на заході дитячу кімнату і кабінет.
 4. Північний схід. Небезпечний напрям для «четвірок». Негативно позначається на всіх сферах життя. Якщо вхідні двері у числа гуа 4 розташована в цьому секторі, то створюється враження, що людину вічно переслідують невдачі: погано зі здоров'ям, крах в бізнесі, постійні проблеми на роботі і в сім'ї.

Звичайно, не завжди є можливість перенести вхідні двері або переставити ліжко. Тоді слід використовувати пристосування для корекції негативної енергії, яка залучається несприятливим розташуванням житла і компонентів.

Поєднання чисел гуа: перевіряємо сумісність

Якщо людина знає своє число гуа, то вона сміливо може перевірити сумісність з іншими людьми, що дозволить створити міцні відносини як в родині, так і на роботі.

Ідеальною парою вважається поєднання 4 і 6 або 4 і 9. Такі союзи зазвичай живуть довго і щасливо. Зі змінним успіхом складаються стосунки у «четвірок» з людьми «одиницями» і «трійками». Ці союзи можуть бути дуже щасливими і – навпаки. Зовсім не сумісні «четвірки» з тими, чиї числа – 2, 5, 7 і 8. Це люди без спільних інтересів і з протилежними поглядами на життя.

Триграма особистості

Дані особи характеризуються духом вітру і стихією дерева. Триграма виглядає як дві лінії ян, які розташовуються над однією лінією інь. Колір триграми повинен бути переважно зеленим або синім, а також підходить світло-коричневий. Для таких людей ідеальний сезон – осінь, а кращі результати в справах виходять у другій частині місяця.

Енергія даної триграми дуже активна, і власники можуть допомогти оточуючим як дією, так і порадою. Проблема в тому, що вони самі ніким не підтримуються і сподіватися потрібно тільки на себе.

Розрахувати своє число гуа нескладно, а користь від такого знання очевидна. Вчення фен-шуй вже давно не просто данина моді, а реальний доказ, що за допомогою правильного управління потоками енергії можна реально змінити сфери життя.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024