Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Характеристика стихій по фен-шуй: вода, дерево, вогонь, земля, метал

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Характеристика стихій по фен-шуй

Характеристика стихій по фен-шуй

Стихія Води

Вода - це першоджерело, основа всього живого і неживого на землі. Вона очищає і оживляє, воскрешає до життя. Вода вразлива і сприйнятлива, вона володіє інстинктивним початком, їй притаманні природне чуття і абсолютна мудрість. Вода визначає напрямки, в яких рухаються потоки енергії ци, а значить, символізує всі земні шляхи і дороги. Вона пов'язана з громадською діяльністю і може принести багатство. Вміле поводження з водою зміцнює і відновлює сили, тоді як надлишок і пересичення тягне занепад сил і духу. Вода може стати джерелом життя і духовного і тілесного очищення, а може нести смерть, викликаючи повені, породжуючи топи і болота. Рухома вода завжди корисніше стоячої.

Символи води: фонтани, басейни, акваріуми і будь-які інші вмістилища і зображення води, водоспадів, морських пейзажів або риб; вироби зі скла і дзеркала. Форми предметів, які уособлюють воду: хвилеподібні, закруглені, вигнуті. Кольори води: чорний, синій, фіолетовий, зеленувато-блакитний.

Стихія Дерева

Стихія дерева пов'язана зі сходом і побічно з південним сходом. Дерево уособлює зростання, життєву силу, вдосконалення і прогрес. Відмінними рисами дерева є міцність, гнучкість і опірність. Воно володіє чуйністю і поступливістю, проявляє мудрість в складних життєвих ситуаціях. Дерево прагне до домашнього затишку і наділене енергією творення і творчими задатками. Щоб звернути їх собі на благо, необхідно зробити акцент на відповідних ділянках квартири. Зайве завзяття при цьому може обернутися утопічними поглядами, безпідставними ілюзіями і помилковими надіями.

Форми дерева: високі, видовжені, витягнуті. Основний колір: зелений у всьому різноманітті його відтінків. Дерево символізують: всі рослини, квіти і їх зображення; виготовлені з дерева і рослин предмети, наприклад, плетені крісла, меблі з гнутого дерева, очеретяні циновки.

Стихія Вогню

Вогонь можна охарактеризувати як життєстверджуючий, діяльний, пристрасний, захоплений, чуйний і розсудливий. Він приносить з собою душевний підйом, допомагає взяти ініціативу в свої руки і добитися позитивних зрушень. Зображення вогню несе в собі заряд бадьорості, енергії і оптимізму, його напористий і кипучий характер породжує активну життєву позицію. Нестримне експериментування зі стихією вогню - недозволена розкіш і небезпечна недбалість. Завжди існує ризик перегоріти або накоїти справ зопалу, вивільнити нервозність і неврівноваженість.

Символами вогню виступають сам вогонь і його джерела: свічки, лампи та їх зображення; в природі це блискавки, схід і заходи сонця. Символом може стати будь-який орнамент трикутної форми або предмет, що має загострені кінці. Кольори вогню: червоний, яскраво-червоний, пурпурний, помаранчевий.

Стихія Землі

Земля асоціюється з двома напрямками: південним заходом і північним сходом. Її відрізняють твердість, сталість і переконаність у власних силах. У той же час вона сердечна, великодушна і здатна до співпереживання. Це щирий і вірний друг, готовий підтримати і зміцнити віру. Зловживання впливом землі може розвинути такі риси характеру, як недовірливість і прискіпливість, а в найгіршому варіанті привести до інертності та відсталості мислення.

Кольори землі: жовті, бурі і коричневі тони. Символами землі можуть стати вироби з каменю, кераміка, кристали, зображення пейзажів. Форма предметів, які уособлюють землю: квадрат.

Стихія Металу

Метал залягає в західних і північно-західних напрямках. Він багатогранний, енергійний і спритний. У його владі розвинути силу волі і стійкість духу, виробити доскональність і прояснити розум. Метал по фен шуй протегує достатку, приносить удачу в грошових справах. Надмірне захоплення металом може стати причиною поганих вчинків, обмеженості і вузькості мислення, імпульсивності і необачності.

Предмети, що символізують метал, мають круглу або серповидную форму. Це перш за все монети і різні талісмани, а також мечі, вигнуті кинджали і взагалі вироби з металу. Його кольори: білий, сріблястий, золотий, бронзовий.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024