Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Гроші по фен шуй: Куди йдуть гроші? Деякі вважають, що від приміщення залежить все, навіть гроші людини

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Гроші по фен шуй: Куди йдуть гроші?

Гроші по фен шуй: Куди йдуть гроші?

Деякі вважають, що від дому і його фен шуй залежить все – наше здоров'я, добробут, любов, кар'єра. «Ми залежимо від будинку, як равлики від своїх черепашок!». Інші кажуть, що «стіни» нічого не вирішують. «Ми, люди, будуємо будинки, і в наших силах їх змінити або зруйнувати, але не навпаки!». Істина знаходиться, як правило, десь між двома протилежними думками. Саме туди ми прямуємо, щоб розібратися, хто від кого залежить. І навчитися любити простір, в якому живемо або працюємо. А любов, напевно, це і є частково залежність, але аж ніяк не фатальна.

Існують об'єкти, які шкодять секторам незалежно від того, до якої стихії вони відносяться. З подібними об'єктами або просто станами побуту, ми всі добре знайомі: скупчення непотрібних речей, сміття, поганий запах, туалет, тривалий ремонт або стан сектора, що вимагає ремонту. Все перераховане несе в собі іньську енергію і послаблює сектора по фен шуй. Туалет, хоч і володіє елементом водної стихії, може не тільки посилювати східний і південно-східний сектора, але і навпаки, виснажувати їх так само, як і інші сектори, оскільки містить енергію Інь. Така енергетика для санвузла цілком природна. Адже він створений для того, щоб поглинати відпрацьовану енергію. Погано, коли туалет знаходиться в надто сильному стані ІНЬ: не прибрано, поганий запах, потрібний ремонт або сантехніка несправна. В такому стані санвузол починає всмоктувати в себе всю енергетику без розбору, не тільки негативну для нас, але і позитивну. Туалет перетворюється у всепожираючу воронку. Наше завдання - створити умови, в яких поглинатися буде тільки непотрібне. 

Почати слід з атмосфери в самому санвузлі. Тут повинен бути порядок і хороший запах. Тобто, необхідно прибрати будь-які ознаки енергії Інь, заповнивши простір янською енергією. В оформленні стін бажано переважання світлих тонів. Якщо це прийнятно, навіть двері в туалет варто зробити менш помітною. Для цього можна забарвити їх в той же колір і тональність, що і стіни. Подібний прийом рекомендується особливо в тих випадках, коли двері санвузла знаходиться навпроти вхідних дверей або дверей в іншу кімнату. Зменшити вплив туалету, можна повісивши на двері дзеркало. Але це можна робити лише в тому випадку, коли навпроти не знаходиться вхідних дверей, дверей в спальню або коридор.

Розібравшись з санвузлом, можемо перейти до ремонту.

З ремонтом справа йде складніше. Його потрібно завершити, або, в крайньому випадку, припинити. Ремонт сам по собі не несе нічого поганого, за винятком фізичних незручностей, якщо ми живемо в цій же квартирі. Але не можна допускати ситуацію, коли ми собі говоримо: «ось завтра все закінчу», - а купи цегли і застиглий розчин з залишеною там кельмою лежать і покриваються пилом. Краще вже не економити, роблячи ремонт своїми руками, а довірити це фахівцям. Або все-таки самостійно закінчити розпочате. Будь-яка незавершена справа – це як тріщина в чаші, через яку витікає вода. В даному випадку це занедбаний ремонт, через який йде енергія того сектора, в якому він знаходиться.

Ситуацію з коморою виправити досить «легко». Необхідно позбутися від непотрібних речей, якими ми давно не користуємося. І навести порядок. Будь-які незатребувані предмети, які ми залишаємо за незрозумілої причини (шкода викинути), засмічують простір і перешкоджають енергетичному потоку. Коли ми користуємося будь-якою річчю, будь то ручка або пальто, ми обмінюємося з ними енергією. Потім ми повертаємо цю річ на місце, і вона в свою чергу обмінюється новою енергією з навколишнім її простором. Таким чином, підтримується постійний енергетичний рух, як рух крові по нашим капілярах. І якщо комора заставлена ​​предметами, якими ми не користуємося, в цій частині простору енергетика не оновлюється, застоюється. Відповідно і сфера діяльності, за яку відповідає цей сектор, стоїть на місці, не розвивається. Зокрема, якщо говорити про тему, яку ми зараз вивчаємо – фен шуй дому для грошей, страждає наша фінансова сторона. Тому дуже важливо періодично перебирати наші «скарби» в коморах і антресолях. До того ж, в процесі збирання можна знайти багато потрібних речей, які завалялися під мотлохом і вважалися втраченими.

Точно так само варто вчинити і зі скупченням непотрібних речей в кімнатах. На відміну від комори, речі, що знаходяться на виду і в такому стані, впливають на нас ще й візуально. Структура і якість енергії сектора відповідає його зовнішньому вигляду. І якщо безлад - це повсякденний стан сектора, можете уявити, в якому вигляді знаходиться його енергетика. Цю ситуацію можна і потрібно вирішувати не тільки прибиранням. Тому що в деяких випадках наведення порядку недостатньо. Захаращення певних ділянок в будинку відбувається з тієї причини, що ми залишаємо там речі і забуваємо про них. А залишаємо, тому що є вільне місце. Порожні кути наче просять себе заповнити. Для того, щоб зупинити скупчення речей в таких місцях, потрібно поставити предмет інтер'єру або рослину. Це заповнить простір і вбереже сектор від безладу. А непотрібні речі, якими ми не користуємося, можна: 1) продати; 2) віддати тому, кому вони принесуть користь; 3) відправити їх на заслужений відпочинок. Розлучатися з минулим важко, але в даній ситуації минуле у вигляді непотребу лежить на шляху і заважає йти далі. Тому варто його прибрати, і ви відразу відчуєте, наскільки став вільніший і чистіший простір, а позитивні зміни не змусять себе довго чекати.

Фен шуй дому звичайно впливає на наше фінансове становище, але більший вплив все ж проявляє карта долі ба цзи кожної окремої людини. Якщо у карті ба цзи людини є сприятливість для фінансів, то гарний фен шуй дому буде тільки ще більше в цьому сприяти. А якщо, наприклад, по карті долі бацзи у людини зараз поганий період в плані фінансів, то проживання в домі чи робота в офісі з хорошим фен шуй буде трохи пом'якшувати несприятливу ситуацію з фінансами.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024