Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Розрахувати гороскоп народження для дитини. Яка користь від гороскопу? Китайський гороскоп з розшифровкою для дітей. Акції безкоштовно

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Гороскоп народження дитини. Китайський гороскоп для дітей

Гороскоп народження дитини. Китайський гороскоп для дітей

Народження дитини – це важлива подія для батьків. І кожна любляча мати або турботливий батько починають замислюватися про майбутнє дитини. Як складеться її доля? Які у неї задатки і здібності від природи? Чим їй краще займатися? І багато інших питань.

Хороша новина в тому, що можна отримати відповіді на ці питання, скласти план дій. Але щоб реалізувати цей план, потрібно діяти, робити вибір, мати цілеспрямованість.

Навіть хороший план розшифровки долі людини залишиться тільки планом без дій з боку самої людини.

Яка користь гороскопу для дітей та їх батьків?

При народженні Вашої дитини діють унікальні енергії, які формують її натальну карту народження або гороскоп народження. Це така "фотографія" її долі – початкова карта народження. Вона дається кожній людині і є константою, яку не можна змінити. Деякі коригування можуть вносити тільки 10-річні цикли удачі. Але після його закінчення карта народження повернеться до початкової.

Виходячи з цього, можна сказати, що кардинально долю важко змінити. Але це не означає, що в гороскопі народження дитини записані всі події до дрібниць. Це більше можна назвати "вектором розвитку", "вектором подій". Тому, маючи розшифровку долі дитини, ми можемо направляти її в потрібному напрямку, робити правильні речі в потрібний час. Можемо обходити перешкоди і швидше рухатися до успіху. Таким чином в наших силах проводити корекцію долі Вашої дитини і давати їй перевагу перед іншими.

Правильно складений китайський гороскоп для дітей за датою народження дозволяє визначити потенціал і задатки, сильні і слабкі сторони, зробити досить точний прогноз на майбутнє по всій життєдіяльності людини. Поки дитина маленька, то це план для батьків. За допомогою такого гороскопу народження Ви повинні постаратися розкрити потенціалу дитини, виявити таланти і здібності, уберегти від невірних дій і ситуацій.

Маючи таку інформацію – дитячий гороскоп по даті народження – Ви зможете планувати шлях розвитку свого малюка для його максимального успіху в житті!
китайський гороскоп для дітей

Як розрахувати гороскоп народження для дитини?

Є різні способи складання натальної карти. Це може бути: західна астрологія, китайський гороскоп ба цзи, ведична астрологія, нумерологія і ін. Для кожної з них знадобиться точна дата народження дитини для правильного розрахунку гороскопу народження.

Китайський гороскоп для дітей являє собою набір з 8 ієрогліфів. Це не просто якісь символи, а конкретні енергії, які діяли в момент народження дитини. Від якості цієї енергії і від того, як елементи карти взаємодіють між собою і з роками, які будуть приходити, буде залежати доля і життєвий шлях людини.

Я займаюся розшифровкою натальних карт долі як дорослих, так і дітей. У вас є можливість задати безкоштовне питання по карті народження своєї дитини.

Акція #1. Гороскоп для дітей. Професія дитини за китайським гороскопом.

 1. Статус: безкоштовно.
 2. Вік: від 0 до 17 років (включно).
 3. Діти: питання можна задати тільки для своїх дітей. Якщо для іншої дитини, то поділіться цією сторінкою з її батьками, щоб вони змогли поставити запитання.
 4. Тема безкоштовної консультації: професія для дитини за датою її народження, яка підходить для самореалізації та успіху.
 5. вказати: схильності, таланти, здібності. Чим дитині подобається займатися. Ким вона хоче стати. Що ви думаєте з приводу вибору майбутньої професії для дитини.
 6. Термін дії: на постійній основі.
професія дитини по даті народження

Для розрахунку безкоштовного гороскопу дитини потрібно:

 1. Акція діє для ВСІХ підписників нашої сторінки в Facebook (якщо користувалися іншими акціями на сайті, то це не впливає і можете задавати питання по карті дитини). Тому підпишіться на наші сторінки, якщо ще не підписані.
 2. Можливо Вашим друзям також буде цікаво задати питання. Зробіть репост – отримайте відповідь в першу чергу.
 3. Ваша сторінка в Facebook повинна бути реальною, а не тимчасово створеною.
 4. потім потрібно зареєструватися на сайті, якщо ще не зареєстровані. Або Зайти в Особистий кабінет.
 5. Додати карту народження дитини, якщо ще не додавали. Для цього Вам буде потрібно вказати дату народження і місце народження. Час народження вказувати обов'язково.
 6. Додати консультацію. Тут напишіть своє питання з описом. А також тут потрібно вказати, що дана консультація по акції і безкоштовна.
 7. У деяких випадках потрібно буде поставити додаткові запитання для уточнення. Це буде проводитися через месенджер Facebook.
Правильне виконання умов акції, а також коректне додавання карти народження дитини з питанням для консультації прискорить складання гороскопу народження дитини.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024