Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дізнатися персональний ба цзи гороскоп на 2020 рік за датою народження. Безкоштовно, онлайн. Прогноз ба цзи на 2020 рік

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Гороскоп ба цзи на 2020 по даті народження. Безкоштовно

Цікаве це поняття "гороскоп". Багато в нього не сильно вірять, але все ж читають. Особливо популярні гороскопи за датою народження на рік.

Які є види гороскопів за датою народження? Платні та безкоштовні

гороскоп на 2020 рік безкоштовно, ба цзи

Прогноз на 2020 рік можна скласти для жінки, чоловіка, дитини за датою їх народження з використанням різних систем гороскопів. Це може бути:

  • класична західна астрологія;
  • китайська астрологія ба цзи;
  • ведична астрологія;
  • гороскоп за знаками зодіаку (Терези, Діва, Лев, Рак, Близнюки, Телець, Овен, Риби, Водолій, Козеріг, Стрілець, Скорпіон);
  • китайський гороскоп на рік народження (Кінь, Баран Коза, Мавпа, Півень, Собака, Свиня, Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія);
  • нумерологія і інші.

Також гороскоп по даті народження може бути персональним і загальним.

Загальні зазвичай публікуються в інтернеті, газетах, журналах і є безкоштовними. Персональний гороскоп для людини складає астролог або консультант ба цзи. Індивідуальні гороскопи обов'язково розраховуються з урахуванням не тільки дня, місяця і року народження, але і точного часу народження. Тільки за умови знання точної дати народження і професіоналізму консультанта можна скласти точний гороскоп на рік. Такі точні персональні гороскопи в більшості платні. Але є і винятки.

гороскоп ба цзи на рік безкоштовно

Як отримати безкоштовний гороскоп ба цзи на 2020 рік?

Прогноз за китайським гороскопом ба цзи на 2020 рік складається індивідуально для кожного. Для цього використовується точна дата народження людини. На основі її розраховується натальна карта долі людини. Після її розшифровки можна дізнатися не тільки чого очікувати від 2020 року, але долю в цілому і всю життєдіяльність.

Також можно скористатися безкоштовним онлайн розрахунком гороскопу на рік на цьому сайті.

Карта долі ба цзи складається з 8 ієрогліфів (енергій). 4 з них формуються "місячними стихіями", а 4 – "сонячними тваринами". Кожний рік також складається з 2 ієрогліфів. В 2020 році це Метал Ян і Щур або рік "металевого щура".

Для складання індивідуального гороскопу на 2020 рік потрібно подивитися як взаємодіють ієрогліфи року з ієрогліфами карти долі людини. Вони можуть бути "дружні", "нейтральні" і "ворожі". Ось від цього і будуть залежати загальні тенденції року в тих чи інших сферах життя людини.

Наприклад, для народжених в 1990 і 1991 роках можна прогнозувати поліпшення у фінансовому плані в 2020 році. А для народжених в 1993 майбутній рік може бути складним в плані роботи. Але все ж, щоб скласти найточніший прогноз на 2020 рік, потрібно знати повну дату народження людини, а не тільки рік.

А для цього пропонуємо Вам звернутися за розрахунком безкоштовного персонального гороскопу на 2020 рік за датою народження. З такого гороскопу можна дізнатися загальні тенденції року, на що звернути увагу, де може очікувати удача. Також можна задати питання по карті долі ба цзи щодо конкретної області життєдіяльності в 2020 році. Наприклад: "Як у мене буде з роботою і фінансами в 2020 році?"
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024