Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Гора і Вода в фен-шуй Частина 2. Гора і вода - головні дійові особи фен-шуй. Важливість понять Гори і Води в фен-шуй випливає з самого значення назви цієї науки.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Гора і Вода в фен-шуй Частина 2

Гора і Вода в фен-шуй Частина 2

Поняття «Води» у фен-шуй

Коли ми говоримо про воду в даному контексті, то маємо на увазі не елемент, а джерело ци, так як всі водойми - річки, моря, озера, канали, а також рукотворні об'єкти - фонтани, басейни, ставки, або переносять, або збирають янську ци.

Протягом всієї історії люди намагалися селитися поруч з водою. Вона була необхідна їм для сільського господарства, а також виконувала роль транспортних шляхів. Всі великі міста будувалися або на березі річки, або поруч з морем. Одне з найуспішніших міст - швейцарський Монтре розташований майже ідеально з точки зору оточуючих гір і води. Також і Гонконг досяг свого процвітання багато в чому завдяки гарному розташуванню щодо рік і води. Завдяки цьому вони процвітали, тому вода у китайців асоціюється з багатством. Крім того, поруч з джерелами води людина відчуває прилив сил і особливе натхнення, тому вода також пов'язана зі станом щастя. У стародавніх рукописах йдеться, що мудреці Індії і майстри даосизму в Китаї відчували найбільше натхнення, коли працювали поблизу водоспадів в своїх садах або горах. Перед палацами і замками Європи завжди будувалися величезні фонтани, так як це забезпечувало будівлю сприятливою ​​ци, а його мешканці жили в багатстві і радості.

Таким чином, вода по фен-шую відповідає за добробут і удачу, також як фактор ян стимулює суспільне життя і працездатність. При цьому, Стихія води в фен-шуй є найбільш іньською зі стихій. Недарма існують такі вирази, як «гроші течуть до нього рікою» або «гроші витікають як вода». Але гроші, які швидко приходять і швидко зникають, не принесуть благополуччя. Важливо, щоб вони могли також накопичуватися. Тому хоча жити поруч з водою в цілому дуже сприятливо, але якщо це швидка гірська річка, то вона принесе одні неприємності. По дорозі вона набирає багато сил, і її енергія стає несприятливою для людини. Тому фінанси в цьому випадку будуть дуже швидко витікати, і нічого не залишиться на розвиток і в запас.

В ідеальному випадку вода повинна підходити до будинку, збираючись перед ним, на стороні Фенікса, і витікати, щоб не застоювалась. Адже в природі вода завжди рухається своїм природнім шляхом, плавно м'яко звиваючись. В умовах міста роль річки може виконувати дорога, по якій рухається транспорт і ходять люди. Якщо машини їдуть по ній зі швидкістю не більше 50-60 км на годину, зупиняючись на світлофорах, то вона несе з собою сприятливу ци. Особливо якщо траса підходить до будівлі збоку, перед будинком вливаючись в парковку або невеликий майданчик, і потім йде далі. Якщо ж будинок розташований поруч з шосе, по якому машини мчать зі швидкістю понад 80-90 км на годину, не зупиняючись, то така дорога подібна гірській річці та її енергія несприятлива.

Шкідливі водні шляхи і дороги

Якщо будинок розташований біля зовнішньої сторони вигину річки або естакади, ци, сильно розганяючись, стає несприятливою, і її потік вдаряє в будівлю, незважаючи на те, що річка або дорога повертають. В такому житлі люди не зможуть жити спокійно, тому в ідеалі тут взагалі не варто жити. Якщо ж змінити ситуацію кардинально немає можливості, на ту сторону будинку, яка виходить на вигнуту дорогу або річку, можна повісити увігнуте дзеркало - за розміром чим більше, тим краще. Якщо мова йде про квартиру, то дзеркало може мати діаметр мінімум 15-20 см. Але це дзеркало завжди має залишатися чистим, тому краще повісити його всередині, за склом вікна.

Будинки, які оточені водою з трьох або більше сторін, не мають ніякого захисту. Щоб виправити цю ситуацію, хоча б з одного боку будівлі можна посадити дерева, створивши тим самим «символічний захист». Якщо ми маємо квартиру в такому будинку, то можемо покласти на підвіконня камінь, який символічно замінить Черепаху, або повісити на стіну плакат із зображенням гори. Те ж саме можна зробити і на мікрорівні, створивши собі «гору» ззаду і «воду» перед собою, щоб, наприклад, використовувати принципи фен-шуй в своєму робочому кабінеті. Картини з водою по фен-шуй будуть привносити в атмосферу більше енергії і активності.

Якщо будинок стоїть навпроти Т або Y-подібного перехрестя, моста, тупика або Г-подібного повороту дороги, то на нього направлений рух машин, які несуть з собою не тільки пил і бруд, але і дуже негативну ци. Вона вдаряє в будівлю, послаблюючи мешканців і викликаючи у них запаморочення. Тому таких жител краще уникати або хоча б потрібно використовувати один з блокуючих засобів фен-шуй, наприклад, паркан або живопліт, встановивши його між будинком і дорогою.

Те ж можна застосувати і в разі, якщо будинок стоїть поруч зі швидкісною дорогою або бурхливою річкою. Інакше людям, що живуть в ньому, буде складно зібрати і зберегти що-небудь. Все буде швидко приходити і виноситися.

Застійні озера і болота, а також занедбані стоянки транспорту, звалища, запущені ділянки землі представляють собою іншу крайність. Тут немає руху енергії, і тому вона не корисна для людей. Адже ми дихаємо свіжим повітрям і п'ємо свіжу воду, позбавляючись від використаних залишків, які вже не йдуть нам на благо. Те саме можна сказати і до ци. Тому в даному випадку енергію потрібно змусити рухатися, зробивши протоку в озері, розкопавши джерело, висушивши болото, розібравши звалище ...

Частина 1

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024