Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Гора і Вода в фен-шуй Частина 1. Гора і вода - головні дійові особи фен-шуй. Важливість понять Гори і Води в фен-шуй випливає з самого значення назви цієї науки.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Гора і Вода в фен-шуй Частина 1

Гора і Вода в фен-шуй Частина 1

Гора і вода – головні дійові особи фен-шуй

Важливість понять Гори і Води в фен-шуй випливає з самого значення назви цієї науки. «Фен» перекладається як «вітер», який переносить ци, огинаючи перешкоди на своєму шляху. Таким чином, гори направляють і затримують рух ци вітру. «Шуй» - це вода, вона переносить і акумулює ци, що тече разом з нею по її руслу, накопичуючи її в ставках і озерах.

Майстер Го Пу (276-324 р.р.) писав в «Книзі поховань»: «Ци сідлає вітер і розлітається, Але зберігається, з'єднуючись з водою ».

Крім того, гора являє фактор іньської ци, оскільки вона стабільна в порівнянні з водою. Вода ж, перебуваючи в постійному русі, навіть в стоячому ставку, приносить фактор янської ци. Поєднання цих факторів в рівній мірі створює баланс або дисбаланс інь-ян в оточенні будинку або в його інтер'єрі. Ці два види ци впливають на житло людини, взаємодіючи, таким чином, з ци людини, що призводить до сприятливих чи несприятливих наслідків для господаря будинку, в залежності від якості і кількості зовнішніх енергій.

Поняття «Гори» у фен-шуй

Отже, гори і будь-які височини відповідають за зміну напрямку небесної ци. Найважливіша гора для будинку - це Черепаха, яка забезпечує його підтримку ззаду. Вона не дає різким вітрам, що несуть з собою несприятливу ци, атакувати будівлю з тилу. Дракон і Тигр створюють підтримку з боків житла, тому вони теж дуже важливі. Ці три види захисту надають будинку надійність, а людям, що живуть в ньому, повідомляють почуття захищеності, що сприяє їх міцному здоров'ю і гарному потомству, також як фактор інь відповідає за особисте життя людини в порівнянні з громадським. Таким чином, гори відповідають за здоров'я і потомство людей. І якщо раніше в китайських сім'ях, де для розвитку сільського господарства дуже важлива була людська сила, на першому місці стояв аспект потомства, то зараз для нас більш актуальним є здоров'я, якому можуть сприяти гори.

Що ж є горами в сучасних містах, де справжніх гір може не бути зовсім або вони дуже віддалені від будинків? Китайці кажуть, що «на площині і рисове зернятко гора, в пустелі і крапля води море». Таким чином, горами можна вважати будь-які височини, роль яких у містах виконують всі сусідні з будинком будівлі, а також густі зелені насадження, пам'ятники, та інші рукотворні споруди.

Форми гір за принципом П'яти елементів

Аналізуючи гори, що оточують будинок, важливо оцінити, наскільки естетично вони виглядають. Якщо ближні будинки приємні нашому оку, тоді вони створюють сприятливу енергію. Напівзруйновані, некрасиві будинки, агресивна архітектура, так само як і загрозливі гори, більше створюють не підтримку, а проблеми для мешканців житла, залучаючи до них неприємності і невдачі.

Якщо гори або сусідні будівлі створюють несприятливе ци, ми можемо визначити їх тип по П'яти елементів У-Сін і відповідно до цього принципу скорегувати наявну ситуацію.
  • Висока гора, що нагадує за своєю формою стовп, відноситься до елементу Дерева. У міських умовах такими горами є більшість «точкових» будинків хмарочосів, особливо зеленого кольору.
  • Гора, яка дуже крута, спрямована вгору і має гострий пік, це гора Вогню. До цього елементу також відносяться будинки з загостреними дахами, можливо, зроблені з червоної цегли.
  • Гора з плоским верхом і широкої основою, також як і будинок з плоским дахом відносяться до типу Землі. Колір цього елемента - жовтий або коричневий.
  • Якщо гора схожа на півсферу, то її елемент - Метал. До цього ж типу відносяться будинки з куполоподібним дахом або сірі металеві будівлі.
  • Коли форму гори або даху будинку складно визначити, швидше за все, це тип Води. До нього також відносяться сині споруди.

Таким чином, якщо на вікно будинку спрямована, наприклад, агресивний вогненний дах, на підвіконня можна поставити акваріум, так як Вода контролює Вогонь, або хоча б повісити там сині фіранки. Якщо ж на наш будинок "нападає" сіра металева будівля, то її Метал можна контролювати за допомогою Вогню - лампою з червоним абажуром або червоними фіранками. За тим же принципом, з Деревом можна впоратися за допомогою Металу, Землю контролює Дерево, а Воду - Земля.

Частина 2

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024