Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Гармонія в будинку по феншуй. Для гармонії в квартирі важливо, щоб усім відчуттям було приємно: зору, слуху, нюху, дотику.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Гармонія в будинку по феншуй

Гармонія в будинку по феншуй

Для гармонії в квартирі важливо, щоб усім відчуттям було приємно: зору, слуху, нюху, дотику. Відчуття, які ми відчуваємо, входячи в квартиру, дуже тонкі і сприймаються на підсвідомому рівні. Ніжне бурчання води в акваріумі, звуки дзвіночків, запах свіжоприготованої випічки з корицею - надає навіть цілющий вплив. Відвідувачам великих магазинів і без підказки зрозуміло, що запахи - велика сила. Тому, якщо немає алергії, користуйтеся аромалампами і аромапаличками.

Оформляючи інтер'єр, подбайте про відчуття дотику. Матеріали, що оточують нас в домашній обстановці, здійснюють на нас величезний вплив. Гармонійні відчуття, які ми відчуваємо в домашній обстановці, вселяють нам відчуття комфорту і безпеки. З іншого боку, якщо ми, повертаючись з роботи, біля порогу зачепимося за щось, то це може зіпсувати нам настрій. Важко втриматися від спокуси доторкнутися до велюрової або оксамитової подушки або красивої дерев'яної чаші, в той же час бажання доторкнутися до холодної металевої статуетки виникає рідко. Відомо, що самотні люди похилого віку живуть довше, коли заводять домашнього вихованця, якого можна погладжувати. Вибираючи для меблів м'які, пухнасті тканини, особливо в спальнях, Ви забезпечите собі гарний настрій. Предмети, приємні для дотику: рослини, дерев'яні предмети, м'які теплі і пухнасті тканини, домашні тварини, гладкі на дотик предмети.

Зображення, якими ми оточуємо кімнати - це відображення нашого внутрішнього світу. Дисгармонійні образи, шипи і гострі кути можуть свідчити про внутрішнє сум'яття, а райдужні тони і пейзажі говорять про те, що в нашій душі панує спокій. Вішайте тільки приємні, гармонійні і життєрадісні картини. Намагайтеся не вішати за спиною водні зображення і не ставити водні предмети.

Важливо помістити в будинку рослини. Вони грають важливу роль: вносять в будинок життєву силу і очищають повітря. Краще використовувати рослини, спрямовані вгору, а не повзучі, а також з округлим, а не гострим листям (гострі шипи створюють «отруєні стріли», спрямовані на членів сім'ї). Сухі квіти мертві, тому важливо постійно зрізати сухе і жовте листя. Рекомендую поставити квіти в темні кути, щоб залучити ци.

У вбиральні важливо встановити нормальну вентиляцію. Частіше провітрюйте і протирайте пил, енергія в гардеробних дуже застоюється.

Обов'язково провітрюйте спальню на ніч і виносьте з неї комп'ютери, мобільні телефони та інші електроприлади. Або хоча б накривайте комп'ютер тканиною. Встановлено, що низькочастотне випромінювання підвищує рівень дитячої захворюваності. Рекомендується також відключати wi-fi, якщо він є, тому що це дуже серйозне опромінення. У сучасному світі ми буквально купаємося в океані електрики. Зловживання безліччю електроприладів призводить до підвищення ракових, алергічних та інших захворювань у всьому світі.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024