Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Гармонія фен-шуй. Основи фен-шуй поступово почали з'являтися в стародавньому Китаї більше шести тисяч років тому

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Гармонія фен-шуй

Гармонія фен-шуй

Основи фен-шуй поступово почали з'являтися в стародавньому Китаї більше шести тисяч років тому, під час, коли вміти відзначати різноманітні взаємозв'язки, які існують всюди в світі, було вкрай необхідно і життєво важливо. Від їх розуміння залежало кількість їстівних запасів людей, а значить, їх здоров'я, успіх і достаток. Уже в той час розумні китайці намагалися з'ясувати, як різні ландшафти і напрямки сторін світу впливають на плідність і удій корів, на врожайність і якість рису.

Вони також спостерігали за життям різних сімейств, що живуть в будинках, збудованих по-різному і в різних місцевостях. Поступово на основі численних подібних спостережень люди робили ті чи інші висновки, які передавалися ними з покоління в покоління. Наприклад, китайці укладали, що якщо побудувати будинок в тому-то і тому-то місці, скажімо, на половині шляху до вершини пагорба з південної його сторони, і розгорнути будівлю обличчям на південь, то тоді сад біля цього будинку завжди буде отримувати достатньо сонця і води для хорошого врожаю, крім того, розташоване таким чином житло буде захищено від сильних вітрів і повеней, і тому його господарі будуть довгі роки перебувати в достатку і здоров'ї. Тобто спочатку рекомендації фен-шуй грунтувалися на здоровому глузді і виходили з міркувань гармонії з природою. Тільки за рахунок цих ефективних методів в давнину людина могла забезпечити для себе безбідне життя.

Потім на основі ряду подібних висновків формулювалися загальні принципи, що працюють краще або гірше в різних областях Китаю, що розрізняються між собою по клімату і ландшафту, в залежності від того, на висновках дослідників яких саме місцевостей вони грунтувалися. Далі цей народ, який спеціалізувався на вивченні природних взаємозв'язків, подорожуючи, об'єднав багато різних принципів і на їх основі створив загальні, універсальні закони найбільш вдалого розташування жител. Також для цих людей таке мистецтво гармонії фен-шуй було пов'язано з різновидом мистецтва передбачень, а трохи пізніше вони були прийняті китайським імператорським двором як визнана даоської практики. Саме ці практики і дійшли до наших днів практично в первозданному вигляді під назвою фен-шуй. Така подія виявилася можливою завдяки тому, що в Китаї рано виникла писемність, і можна сказати майже не змінилася після багатьох років.

Необхідно відзначити, що на абсолютно всі кількість створінь, що населяють нашу планету, дуже сильно діють різні напрямки чотирьох сторін світу. Всі люди безперервно взаємодіють із зустрічними потоками природної енергії, хоча часто ми не звертаємо на це увагу або просто не розуміємо. Сприятлива енергія допомагає нам досягти успіху, допомагає зберегти наше здоров'я і налагодити відносини з близькими людьми. Якщо ж напрямок ци несприятливий, то людина може сильно страждати. Китайці завжди могли точно сказати, кому в якому напрямку ніколи не слід спати, або в який бік мають дивитися вхідні двері в будинок тієї чи іншої людини, щоб зберегти гармонію будинку по фен-шуй і принести людям удачу. Напевно, погляд західної людини на багато речей дещо інший, тому ми часом ставимося скептично на правила розташування спального місця, напрямки вхідних дверей і обстановку в будинку. Але ж все це безпосередньо впливає на наше щастя. Часто-густо ми віримо, що наш успіх залежить тільки від наших власних зусиль, а також нерідко сподіваємося, що все станеться якось само собою і ми станемо щасливі, успішні і багаті. Дотримуючись китайської логіки, від особистих зусиль людей залежить лише якась частина нашого везіння (людська удача).

Одну третину удачі з самого народження людини визначена Небом, і її ми змінити не в силах (країна, де ми народилися, сім'я, в якій ми росли, наша стать, здоров'я, соціальний статус наших батьків – всі ці речі складають небесну удачу.

Остання третина успіху відноситься до земної удачі, від якої залежить те, як людина змогла використовувати попередні два види удачі. За допомогою неї можна навчитися робити правильні речі в правильному місці в правильний час, завжди домагаючись максимальної користі від своїх зусиль. Насправді, це і складає суть гармонії фен-шуй. Як уже згадувалося, китайці вважають, що все в цьому світі тісно взаємопов'язано. Простір - це те, що містить в собі різні форми однієї енергії і через що різні речі роблять один на одного своєрідний вплив. Таким чином будь-які зміни в одному місці Всесвіту відразу ж виявляються у всіх інших її частинах. Саме за рахунок цього зміна розташування нашого спального місця може допомогти нам видужати, а правильна перестановка вхідних дверей цілком здатна набагато поліпшити наше фінансове положення. Зауважте, ми часто інтуїтивно користуємося цими універсальними законами, коли, щоб налагодити своє життя, несподівано починаємо робити ремонт у себе в будинку або спонтанно переїжджаємо жити в інше місце.

Звичайно ж, основним поняттям в фен-шуй є ци. Це та сама енергія, яка у вигляді численних форм заповнює весь простір Всесвіту. Форми можуть бути абсолютно різної природи: як матеріальної, так і нематеріальної. Взагалі, все що завгодно, що ми тільки можемо уявити в своєму розумі, є проявом ци (ми самі, наші почуття, думки, абсолютно все наше оточення).

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024