Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Гаманець, в якому завжди є гроші - вибір по Феншуй. Гаманець, в якому завжди є гроші - це не диво, а всього лише результат мудрого підходу і дбайливого ставлення до грошей.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Гаманець, в якому завжди є гроші - вибір по Феншуй

Гаманець, в якому завжди є гроші - вибір по Феншуй

Гаманець, в якому завжди є гроші – це не диво, а всього лише результат мудрого підходу і дбайливого ставлення до грошей. Що означає дбайливе ставлення? Гроші люблять порядок, тобто намагайтеся дотримуватися порядку не тільки в гаманці, а й в будь-якому іншому місці, де ви зберігаєте гроші.

Не розпихайте м'яті купюри по кишенях або сумках. Гроші, де б вони не знаходилися, повинні бути акуратно складені, без загинів. Ні в якому разі не складайте купюри навпіл. У Феншуй вважається, що таким чином блокується грошова енергія. Тому стежте за тим, щоб всі купюри були рівними, а монетки - складені в одному місці.

Основним хранителем грошей в Феншуй вважається гаманець, тому кожен господар гаманця повинен подбати про те, щоб грошова енергія, яка проходить через нього, була максимально потужною.

Форма гаманця

Найкраще вибрати просторий гаманець по фен шуй, в якому кожна купюра вільно поміщалася б в розгорнутому стані. Пам'ятайте, що заломи перешкоджають циркуляції позитивної енергії! Розміри купюр різних країн відрізняються, тому, вибираючи гаманець згідно Феншуй, подумайте про те, що в ньому може зберігатися не тільки місцева валюта, а й, наприклад, Євро. Тому просторий прямокутний гаманець - кращий вибір для зберігання грошей. Монети краще не перемішувати з купюрами, а зберігати її в окремій кишеньці.

Матеріал гаманця

Гаманець з натуральної шкіри - це найкращий подарунок, який ви можете зробити самому собі. Так, це недешево, але саме натуральна шкіра здавна вважалася і продовжує вважатися в Феншуй найкращим матеріалом для виготовлення гаманця. Більш «скромні» матеріали, в яких ваші гроші будуть відчувати себе комфортно - це замша або тканина. Головне, щоб шви в таких гаманцях були акуратними, а застібки працювали справно. Такі матеріали як поліетилен і пластик слід уникати. Вони ніяк не сприятимуть примноженню грошової енергії.

Колір гаманця

Колір гаманця по феншуй. Традиційно червоний колір у вченні Феншуй вважається втіленням життя, сили і активності. Відповідно червоний і його відтінки (бордовий, гранатовий і т.д.) - потужний магніт для активації грошової енергії. Тому краще всього вибрати гаманець саме цих відтінків, але він ні в якому разі не повинен виглядати дешево. Вибираючи «свій» гаманець, довіртеся інтуїції і виберіть гаманець, прислухаючись до неї, а не до продавця або інших порадників. Це ваша річ не на один рік, тому вона повинна сподобатися в першу чергу вам. Якщо у вас не буде симпатії до вашого гаманця, то і він не буде до вас прихильний.

Для залучення грошового успіху можна використовувати різні талісмани, наприклад три китайські монетки або ієрогліфи. У Феншуй також вважається, що аромат м'яти притягує грошову енергію, тому можна покласти в окрему маленьку кишеньку листочок м'яти. Більше нічого зайвого в гаманці бути не повинно - ні фотографії, ні чеки, ні інші папірці. Тільки гроші! Нехай буде так!

Також гаманець можна підбирати згідно Вашої Карти Долі Бацзи.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024