Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Гаманець по фен шуй. Колір гаманця для грошей. Вибрати колір гаманця за датою народження. Який вибрати гаманець за формою, матеріалом для залучення грошей? Якого кольору повинен бути гаманець для залучення грошей?

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Гаманець по фен шуй. Колір гаманця для грошей

Гаманець по фен шуй. Колір гаманця для грошей

Багато хто може сказати, що гроші ще не гарантія щастя і душевної рівноваги, але все ж, вони відіграють велику роль в нашому житті. У сучасному світі майже все вимагає фінансових вкладень – їжа, проживання, навчання і т.д. Гроші потрібно розглядати як один з інструментів свободи людини.

Існує 3 типи удачі:

  • Небесна удача (це карта долі людини за датою її народження. Вона дається нам від природи і її ми не можемо змінити)
  • Земна удача (це фен шуй - де ми проживаємо, працюємо.
  • І на цей тип удачі ми можемо впливати), Людська удача (це наші дії, прагнення і т.д.).

Ці ж три типи удачі відносяться і до фінансів людини. По карті долі бацзи можна побачити удачу чи невдачу людини і яка вона буде в 10-літніх циклах або роках. Фен шуй може допомогти нам з фінансами, якщо проживати (працювати) в будинках з хорошим фен шуй, зі сприятливим входом по фен шуй, працювати і зберігати гроші в хороших секторах по фен шуй.

Для поліпшення свого фінансового становища, можна почати з гаманця. Яким повинен бути гаманець (колір гаманця по фен шуй, його форма, матеріал гаманця для грошей), щоб він притягував, а не відлякував гроші?

Звичайно, нам важко стверджувати про пряму залежність "хороший гаманець - багатий господар". Але все ж є енергія, яка закладена в "якість" гаманця. З великою ймовірністю можна сказати, що у багатої людини гаманець не буде зі штучних матеріалів, пошарпаний, і він не буде носити зім'яті гроші в штанях.

Нижче Ви знайдете посилання на калькулятор щоб розрахувати індивідуальний колір гаманця за датою народження онлайн, який підходить саме Вам по фен шуй і карті долі.

Гаманець по фен-шуй (разом з місцем зберігання грошей по фен шуй) є основним хранителем грошей, а тому і символом достатку.

Для вибору гаманця для грошей по фен шуй потрібно враховувати кілька параметрів. Якими повинні бути форма, матеріал, розмір і колір? А також які є помилки вибору і використання гаманця по фен шуй?

Форма гаманця по фен шуй

Гаманець прямокутної форми, де купюри розташовуються в розгорнутому стані, дуже добре підходить для зберігання грошей. Гроші не повинні згинатися навпіл або бути згорнутими в кілька шарів, як наприклад в складних портмоне. Для копійок звичайно була б краще окремий спеціальний гаманець або, у всякому разі, складати в окремі відсіки.

З якого матеріалу повинен бути гаманець?

Як і в давні часи, так і зараз кращий матеріал для гаманця буде натуральна шкіра. Вибираючи гаманець стежте за тим, щоб був якісний пошив, а застібки знаходилися в справному стані. Якщо у Вас не вистачає грошей на хороший шкіряний гаманець, то, як варіант, можна придбати гаманець з замшевих або матер'яних матеріалів. Але не вибирайте поліетиленові й пластикові.
У гаманці по фен шуй краще не зберігати старі квитанції, чеки тощо, а також фотографії.

Колір гаманця по фен-шуй

Червоний колір, а також його відтінки (гранатовий, червоний, пурпурний, бордовий і т.д.) - це найпопулярніший колір гаманців по фен шуй.

Існує і індивідуальний спосіб як вибрати гаманець відповідного кольору по фен шуй для грошей.

Це робиться на основі карти долі людини за її датою народження. Колір гаманця може відповідати кольорам однієї або кількох стихіям. У китайській метафізиці існує п'ять стихій - Вода, Вогонь, Метал, Земля і Дерево. У кожної людини є свої сприятливі кольори, елементи-матеріали. Для поліпшення фінансового становища можна ними скористатися.

Калькулятор для розрахунку Гаманця по фен шуй для грошей. І Ви за допомогою цього калькулятора можете розрахувати найбільш підходящий індивідуальний колір гаманця для грошей.

Табу для гаманця по фен-шуй: в гаманці повинні обов'язково лежати гроші, і вони повинні бути акуратно складені, розміщувати їх краще "обличчям" до себе і в порядку від великих до дрібних, не допускати поломок і забруднення гаманця, не зберігати фотографії, чеки і т.д. Не принесе успіху старий, пошарпаний, дешевий, маленький гаманець. Ви не повинні відчувати незручності коли дістаєте свій гаманець

Гаманець повинен Вам подобатися, бути приємним для рук, з цим гаманцем ви повинні себе почувати заможною людиною.

Гаманець за датою народження

Спеціаліст з китайської астрології може вирахувати для вас ті, які підходять саме вам, і тоді при покупці гаманця ви можете керуватися цими рекомендаціями. А також Ви можете самостійно розрахувати колір гаманця по фен шуй за допомогою калькулятора.

Онлайн Ви можете розрахувати БАЗОВИЙ колір гаманця за датою народження. Це той колір, який визначається за елементами початкової карти. Якщо в карті є злиття елементів, то до базового сприятливого кольору можуть додаватися й інші кольори.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024