Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

При виникненні проблем - феншуй допоможе вирішити їх значно швидше і легше! Феншуй - це виключно наука про землю, про простір і правильне розміщення будинку

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

При виникненні проблем - феншуй допоможе вирішити їх значно швидше і легше!

При виникненні проблем - феншуй допоможе вирішити їх значно швидше і легше!

Феншуй - це виключно наука про землю, про простір і правильне розміщення будинку, а отже, і людини в цьому просторі.

Вся східна філософія побудована в основному на споглядальному ставленні до життя. Це не означає відсутність прагнень. Акцент тут робиться на самовдосконалення. Без внутрішнього балансу різні емоції захоплюють людину, і ми, як поплавок на воді, стаємо залежні від зовнішніх впливів: нас образили, і життя нам здається жахливим, нас похвалили, і ми літаємо на крилах, хоча все залишилося колишнім, а змінився лише наш настрій і ставлення до навколишнього.

Внутрішнє вдосконалення допоможе пройти через будь-які неприємності і перешкоди і навчить сприймати життя значно легше.

Феншуй теж побудований на балансі. Але тільки баланс тут розглядається з точки зору енергій, які перебувають в будинку. Тоді його внутрішній простір буде допомагати нам підтримувати наш власний баланс. Це допоможе нам бути більш здоровими і впевненими в собі. А, значить, і життя наше буде більш спокійним і менш схильним до різноманітних стресів і зовнішніх впливів.

Це, зрозуміло, зовсім не означає, що у нас буде повна відсутність проблем, хвороб, і ми будемо жити вічно. Це означає лише те, що при виникненні неприємності ми зможемо розв'язати цю проблему значно швидше і легше.

Феншуй працює об'єктивно, незалежно від місцезнаходження конкретного індивідуума, оскільки закони природи однакові в будь-якій країні, а магнітні поля впливають на нас незалежно від особливостей культури.

Щоб грунтовно вивчити феншуй, необхідно вивчати його довго і наполегливо. А також практикувати, напрацьовувати свій власний досвід. Інакше отримані знання залишаться лише теорією, а відчутних досягнень не буде.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024