Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Феншуй: корисні поради. Є кілька простих і універсальних рекомендацій, які можна легко застосувати у Вашому житті

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Феншуй: корисні поради

Феншуй: корисні поради

Є кілька простих і універсальних рекомендацій по фен шуй, які можна легко застосувати у Вашому житті і які вже можуть поліпшити енергетику Вашого будинку або офісу. Часто ми не звертаємо уваги на такі дрібниці, але з плином часу вони мають негативний накопичувальний ефект.

Вхід в під'їзд і парадне повинні мати хороше освітлення, бути приємними оку і як би запрошувати в будинок, Вам повинно бути приємно і комфортно заходити в під'їзд. Двері повинні відкриватися легко і без скрипу.

Загальний коридор з сусідами (відокремлений від сходової клітки) також повинен бути добре освітлений і не захаращений. Як правило, ми зустрічаємо зворотну ситуацію - коли коридор використовується як склад мотлоху або несезонних речей, а шлях до квартири перетворюється в ходьбу з перешкодами. Адже все в наших руках.

Простір перед входом в будинок і в коридорі необхідно утримувати в абсолютній чистоті і порядку. Слідкуйте, щоб взуття і одяг були акуратно прибрані. Намагайтеся не залишати цінні речі прямо біля входу.

Дзеркало не повинно знаходитися напроти головного входу, це відштовхує енергію, що входить в Ваш будинок. Дзеркала також не повинні знаходитися один навпроти одного в принципі.

Регулярно робіть вологе прибирання, протирайте пил і особливо ретельно прибирайте в кутах приміщення. Частіше мийте вікна.

Намагайтеся не збирати брудний посуд після їжі, а відразу його мити. Розлучайтеся відразу з тріснутим або битим посудом, навіть якщо це Ваша улюблена чашка. Пити і їсти з такого посуду дуже несприятливо. Дозвольте собі використовувати ваш святковий столовий сервіз кожен день, нехай кожен прийом їжі буде для Вас святом, яке буде також об'єднувати Вашу родину за столом і зміцнювати сімейні відносини.

Якщо в будинку присутні неприємні сторонні запахи, постарайтеся від них позбавитися і по можливості використовуйте натуральні ароматизатори. Це відноситься і до зони сміттєпроводу на сходовій клітці.

Частіше провітрюйте приміщення, це забезпечить приплив нової енергії.

Неприємний енергетичний фон можуть викликати такі чинники: протікаючий кран, брудне або тріснуте віконне скло, сміття, що накопичилося в квартирі, непотрібні речі під ліжком, в кутку або на балконі, хаос в шафі, тріснуте дзеркало, зламані меблі, тріщина в стелі або стіні, нерівна підлога (різні рівні), зламані ручки або замки дверей, шпалери, що відклеїлися, відламаний кахель, зруйновані сходи. Тому дуже важливо вчасно робити ремонт як всередині, так і зовні будинку.

Перевірте, чи спрямовані кути меблів або стін на Вас, коли Ви лежите або сидите. Якщо так, то постарайтеся або переставити Вашу ліжко / диван / крісло або задекорувати гостронаправлені кути.

Не заставляйте приміщення безліччю сувенірів, дрібничок і інших дрібниць. Вони накопичують пил і перешкоджають вільній циркуляції енергії. Але якщо вони дорогі Вашому серцю, знайдіть для них гідне місце або приберіть в шафу за скло.

По можливості використовуйте в оформленні інтер'єру натуральні матеріали.

Будьте обережні і уважні до антикварних і просто старих речей. Дізнайтеся, ким і для чого вони використовувалися, перш ніж принести їх в будинок. Краще уникати використання старих і чужих речей в принципі. Це відноситься і до покупки всіляких масок, трофейних і ритуальних предметів - Ви можете навіть не підозрювати, яку енергетику несуть з собою ці сувеніри.

Проведіть чесну ревізію накопичених непотрібних речей і звільніться від них (не просто перекладіть їх в інше місце, а саме позбудьтеся від таких речей або віддайте їх тим, хто в них потребує і буде ними з радістю користуватися). Таким чином Ви розчистите в своєму житті простір для нових можливостей, позбудетеся від відчуття безвиході і вирішите проблеми, що накопичилися.

До такого «енергетичного непотребу» відносяться:

  • зламані і несправні речі, особливо ті, які вже не можна полагодити;
  • недороблена і занедбана робота (наприклад, недов'язаний светр);
  • речі, які Ви не використали протягом одного року або максимум двох років (сюди можна віднести і одяг, який Ви не одягаєте вже не перший рік, краще подарувати ці речі або віддати тим, кому вони потрібніші, або знайти нове застосування цих речей);
  • які не належать Вам речі (наприклад, забуті або віддані Вам на зберігання) - краще повернути їх власникам, щоб вони самі вирішили, що з ними зробити;
  • речі, які заполонили Ваші полки і шафи і вже давно перетворилися в пилозбірники (дрібнички, сувеніри та інша дрібнота);
  • предмети, що викликають у Вас неприємні асоціації або спогади.
Сміливо позбавляйтеся від таких речей і впустіть у своє життя нову енергію!
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024