Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй: Зверніть увагу на вікна. Вікна в феншуй називають "очима" квартири. Через них в приміщення проникає денне світло, а значить, і енергія ци.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Фен шуй: Зверніть увагу на вікна

Фен шуй: Зверніть увагу на вікна

Вікна в феншуй називають "очима" квартири. Через них в приміщення проникає денне світло, а значить, і енергія ци. Пил, бруд на шибках поглинають значну частину сонячного світла, стають перешкодою на шляху доброчинної енергії, брак якої рано чи пізно позначається на добробуті членів сім'ї і їх здоров'я.

Людина буде почувати себе втомленою, млявою, нездоровою, а медичні огляди не знайдуть ніяких відхилень від норми. Хороший лікар і досвідчений фахівець з феншуй одностайно порадять в такій ситуації частіше провітрювати приміщення, мити вікна і відкривати їх вдень, впускаючи в будинок більше свіжого повітря і сонячного світла.

Напрямок, в якому дивляться немиті вікна, визначає вид неприємностей, яких слід побоюватися. Зі сходу очікуються сімейні сварки і нерозуміння друзів; із заходу - конфлікти з дітьми; з півдня - ганьба і приниження; з півночі - зниження по службі або звільнення; з північного заходу - невдала поїздка і втрата підтримки духовного наставника; з північного сходу - провали на іспитах; з південного заходу - проблеми інтимного характеру, сварки з чоловіком, розлучення; з південного сходу - фінансовий крах, убогість.

Не ризикуйте даремно, не чекайте, поки знизиться активність того чи іншого сектора квартири, постраждає ваша кар'єра, особисте життя або здоров'я, а в міру забруднення мийте вікна, карнизи, очищайте зовнішні козирки від пилу, опалого листя та павутини, які, немов магніт, притягують ша.

Всі ручки і шпінгалети (інші запірні пристрої) на вікнах повинні бути справними, легко, безшумно відкриватися і закриватися, а стулки вікна - розчинятися повністю, не пошкоджуючи при цьому поверхню підвіконня, карниз.

Для захисту житла від небажаного проникнення ззовні на вікнах все частіше встановлюються металеві грати. З точки зору феншуй, будь-які решітки небажані: вони перекривають шлях в квартиру не тільки злодіям, а й енергії ци. Чим товщі прути такої решітки, чим помітніше (темніше і яскравіше) їх забарвлення, тим гірше буде феншуй приміщення. Більш прийнятним варіантом є віконниці, що відкриваються, як і вікна, назовні, або зовнішні металеві жалюзі. Ідеальне рішення - спеціальне міцне скло.

Не використовуйте для захисту від яскравих сонячних променів світловідбиваючі штори, які будуть затримувати і відбивати як ультрафіолетові промені, так і потік позитивної енергії ци. У деяких орієнтованих на захід, північний захід або південний захід квартирах шибки на все літо затягують папером або фольгою, щоб призахідне сонце не заважало відпочивати, не нагрівало повітря в приміщенні. З точки зору підтримки балансу інь і ян це вірно, але недолік енергії в цьому випадку призведе до руйнування гармонії між членами сім'ї, створить напружену, нездорову атмосферу в погано освітлюваних кімнатах і відіб'ється на самопочутті їх власників.

Технологічні новинки останніх років - склопакети, рами і скло яких герметично з'єднані, не суперечать принципам феншуй, полегшують догляд за вікнами (їх не потрібно фарбувати, заклеювати на зиму) і одночасно забезпечують приплив свіжого повітря і цілющої енергії. Єдина умова: рами повинні бути виконані з природного, дихаючого, живого, що проводить енергію матеріалу - дерева. А від використання пластика, алюмінію, інших синтетичних матеріалів краще відмовитися.

Бажано, щоб підвіконня всіх вікон в квартирі були широкими, дерев'яними і, природно, чистими, доглянутими, тобто добре профарбованим, без вм'ятин і тріщин.

Пам'ятайте, що підвіконня – це невідповідне місце для зберігання чого б то не було: книг, посуду, газет, дитячих іграшок. Якщо ви зберігаєте речі на підвіконні, то ця звичка послужить вам погану службу: з часом на шляху ци утворюються завали, непроникні для світла і позитивної енергії, заповнені пилом і непотрібними, невикористовуваними речами, які залучають в вашу квартиру ша. Найкраще тримати підвіконня вільними, щоб мати можливість кожного дня витирати з них пил, відкривати вікна для провітрювання приміщення. Феншуй допускає розташування на підвіконнях невеликих, що не створюють тіні рослин, акваріумів, але не більше того.

У щільних, важких гардинах накопичується велика кількість пилу. Якщо їх вчасно не випрати, то вони перетворяться в приманку для несучої зло і хвороби ша. Купуйте для гардин тканини, тюль, які легко перуться, швидко сохнуть, тобто доставляють мінімум незручностей господині, що займається прибиранням квартири. Влітку рекомендується обмежитися прозорими тонкими шторами, а на ніч закривати жалюзі. Це позбавить вас від необхідності вішати додаткові нічні штори. До речі, жалюзі також необхідно мити або очищати від пилу будь-яким іншим ефективним способом.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024