Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен Шуй. Як це працює? Вплив фен-шуй подібний радіохвилям: коли людина знаходиться в якомусь енергетичному полі, що має певні характеристики

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Фен Шуй. Як це працює?

Фен Шуй. Як це працює?

У кожної людини є дві сторони життя – зовнішня і внутрішня. Зовнішня сторона – це її самореалізація і матеріальне благополуччя, а внутрішня сторона – це здоров'я і хороші взаємини. По суті всі людські бажання зводяться до того, щоб обидві ці сторони життя були в порядку.

Звичайно у кожної людини свій погляд на те, яким повинен бути цей порядок і свої пріоритети: комусь важливіше самореалізація, а комусь важливіше міцна сім'я. Але уявіть, наприклад, якщо у Вас все в порядку з грошима (скажімо, Ви - мільйонер), але Ви або Ваші близькі не здорові (не дай Бог, звичайно!), то ніякі матеріальні блага не будуть Вам в радість. Добре буває тоді, коли всі сторони життя збалансовані, знаходяться в гармонії. Якщо, наприклад, центр колеса буде зміщений, то колесо не покотиться. Ми ж робимо в шиномонтажі балансування коліс, але чомусь рідко замислюємося про балансуванню себе і свого оточення. Все в природі прагне до балансу, а ми частина природи.

Тому будинок або офіс – це інструмент, за допомогою якого людина може знайти необхідний баланс, зарядитися певною енергією для досягнення своїх цілей. Ваш будинок повинен бути місцем Вашої сили!

Перекладаючи на мову фен-шуй, можна сказати, що консультант фен-шуй вибудовує баланс Вашого будинку або офісу відповідно до Ваших цілей. В результаті зі звичайної «коробки» будівлі консультант фен-шуй створює саме ВАШ будинок або офіс, який енергетично збалансований саме під Вас, щоб перебуваючи вдома або в офісі Ви заряджалися потрібною енергією. Це означає, що простір буде створювати додаткові умови, при яких Ваші цілі будуть реалізовуватися легше і швидше.

Вплив фен-шуй подібно радіохвилям: коли людина знаходиться в якомусь енергетичному полі, що має певні характеристики (сприятливі або не дуже), то відбувається свого роду «перебудова» організму на новий лад. При цьому потрібно зазначити, що дія енергетики будинку має накопичувальний ефект, тобто результат впливу хорошого або поганого фен-шуй розтягнутий у часі. Це одна з причин, чому люди зазвичай не бачать взаємозв'язку між будинком і людиною.

Жодну проблему не можна вирішити на тому ж рівні, на якому вона виникла. (Альберт Ейнштейн)

За допомогою фен-шуй ми можемо впливати на своє місце так, щоб воно структурувало наше життя потрібним нам чином. Наприклад, Ви орендуєте квартиру і мрієте нарешті купити свою власну, щоб не платити більше за чуже житло. Орендована квартира тим і хороша, що її можна безболісно поміняти на більш сприятливу і переїхати в таку квартиру, де буде певна комбінація енергій, що сприяють придбанню нерухомості. Перебуваючи в цих секторах (поставивши туди ліжко, робочий стіл або якщо це сектор вхідних дверей), Ви незабаром підійдете до моменту покупки квартири Вашої мрії набагато легше і швидше. Як це може статися? У Вас з'явиться потрібна інформація, корисні люди, можуть з'явитися додаткові джерела доходів, Ви можете знайти нові шляхи вирішення завдання, які до цього з якоїсь причини були закриті. Іншими словами у Вас з'являться додаткові інструменти для досягнення поставленої мети.

Консультант фен-шуй використовує комплексний багаторівневий аналіз і бачить всю картинку повністю, може допомогти «виринути» із ситуації і побачити ті точки в долі і просторі (будинку або офісі), на які необхідно впливати, щоб направити Ваше життя або Ваш бізнес в потрібне русло . Як правило, у людини «замилюються» очі і вона не може оцінити або правильно проаналізувати ситуацію, зрозуміти всі взаємозв'язки. Консультант фен-шуй може допомогти зібрати цей пазл.

Чому фен-шуй діє на всіх, навіть якщо в нього не вірять?

Тому що тут мова про природні енергії, ландшафт і поле ци, що в своїй сукупності впливає на людину. У фен-шуй не потрібно вірити, так само як не потрібно вірити в те, що сонце встає щодня на сході. Це не плацебо. Адже ми теж частина природи і все підпорядковується одним і тим же універсальним законам. Принципи організації гармонійного простору універсальні, вони ефективні завжди і всюди. Саме тому Вам не потрібно вірити у фен-шуй, слідувати китайськими традиціями або ритуалам, міняти свої звички, щоб фен-шуй працював на Вас, Вашу удачу і благополуччя.

Згідно концепції триєдності (три види удачі людини), можна говорити про те, що у Вас є реальний шанс взяти 2/3 переваги над своєю долею і життям, працюючи над своїми думками, переконаннями і вчинками (людська удача) і перебуваючи в сприятливому для себе місці (земна удача). Але так як людині завжди складно міняти себе, свій характер і звичний образ думок (іншими словами коригувати аспект своєї людської удачі), то найпростішим кроком на шляху змін якраз стає фен-шуй Вашої оселі та / або офісу, тому що тут не потрібно працювати над собою, а набагато легше почати з чогось «віддаленого». Але так як все взаємопов'язане - Ви здивуєтеся, як оновлений простір почне діяти на Ваші думки, вчинки, наміри, і таким чином Ваша людська удача почне непомітно і поступово змінюватися, наближаючи Вас до ситуації балансу.

Фен-шуй це не панацея і не чарівна паличка, яка дивним чином вирішить всі Ваші проблеми разом і зробить Вас щасливими на 200%. Кожен день Ви піддаєтеся стресам, Ви живете не в самій сприятливій екологічній обстановці, Ви живете в країні з певною економічною і політичною ситуацією, будуть траплятися ті чи інші неприємності, тому що це життя і в ньому є місце як радощів, так і прикрощів.

Фен-шуй це перш за все правильні саме для Вас умови, захист від несприятливих енергетичних впливів і залучення корисної для Вас енергії, що в сукупності підвищує Ваш потенціал на успіх. Візьмемо для ілюстрації, наприклад, троянду: ми можемо створити такі умови (склад грунту, форма горщика, температура, освітлення), в якій саме троянда (а не кактус) має найбільше шансів вирости краще, швидше і красивіше. Але троянда сама по собі не виросте, її потрібно посадити, регулярно поливати, удобрювати і доглядати за нею. Тобто людині потрібно і самій робити дії, щоб дати можливість реалізуватися всім умовам і передумовам, створеним за допомогою фен-шуй. На жаль, по щучому велінню все відбувається тільки в казках. Але з підтримкою фен-шуй домогтися успіху Вам буде значно легше.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024