Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй як інструмент стратегії успіху людини. Метафізика дозволяє заглянути "по той бік" ситуації і дізнатися фактори, які не очевидні при логічному аналізі

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Фен шуй як інструмент стратегії успіху людини

Фен шуй як інструмент стратегії успіху людини

Без Людини ні про який фен-шуй не може бути й мови. Адже ми не робимо фен-шуй для порожньої будівлі. Тому головним об'єктом метафізики і так званих "наук про життя" (до яких відноситься і фен-шуй) завжди є Людина. Протягом всієї історії людства ми намагаємося знайти формулу щастя. З одного боку, завдання складне, тому що у всіх своє поняття про щастя. Але з іншого боку, всі спроби осмислити і зробити це на практиці укладаються в певну систему і універсальну закономірність.

У китайській філософії це виражено через концепцію триєдності Небо-Земля-Людина, іншими словами – успішний той, хто знає свою долю і відповідний час (Небесна удача), знаходиться в потрібному місці (Земна удача) і здійснює правильні вчинки (Людська удача).
  • Небесна удача пов'язана з натальною (енергетичною) картою людини – це те, з чим людина народжується і що не можна змінити. Звучить якось фатально на перший погляд. Але ми можемо це проаналізувати, зрозуміти і використовувати собі на благо.
  • Земна удача – це простір, сприятливий для даної людини. Знаходженням і створенням такого простору якраз займається фен-шуй.
  • Людська удача – це правильні дії і вільна воля самої людини. В цьому і полягає ключ до коректування своєї долі.

Іншими словами кожен вид удачі – це приблизно 1/3 успіху. У західному світі є аналогічне висловлювання про успішну людину – "бути в потрібному місці в потрібний час", тільки в рамках китайських наук про життя ще дуже важливий аспект людської долі, з яким потенціалом народилася людина і коли для неї найбільш сприятливий час в тій чи іншій сфері життя.

Сучасні "продавці щастя" кажуть про досягнення успіху, маючи на увазі в основному успішну кар'єру, а для жінок ще й роль супер-жінки. Скільки книг про успіх Ви прочитали і скільки тренінгів відвідали? Ваше життя помітно покращилася? Після чергових тренінгів успішності люди, як правило, знову повертаються до замкнутого кола своїх проблем, так як спочатку підхід був заснований лише на рівні Людини.

Використання технік метафізики для вирішення життєвих і бізнесових завдань я умовно називаю "метастратегіями успіху". Що це таке? Це стратегія дій для конкретної людини під її конкретну ситуацію з метою досягти максимуму при мінімумі зусиль, при цьому найсприятливішим для людини чином.

Метафізика дозволяє заглянути "по той бік" ситуації і дізнатися фактори, які не очевидні при логічному аналізі (наприклад, техніка ситуативного прогнозу і аналіз карти народження людини). Фен-шуй я розглядаю насамперед як один з інструментів метастратегії успіху, так як часто людині простіше почати зміни здалеку, з зовнішнього оточення, яке поступово призведе до змін і в самій людині. Це вулиця з двостороннім рухом.

За великим рахунком це схоже на картинку, де богатир стоїть на роздоріжжі, а метафізика дає можливість отримати карту-путівник по долі. Адже так легше знайти дорогу, заощадити час і сили, а значить бути більш успішним.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024