Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй: Виправляємо помилки у ванній кімнаті. Що неможливо виправити жодним феншуєм

Фен шуй: Виправляємо помилки у ванній кімнаті

Фен шуй: Виправляємо помилки у ванній кімнаті

Ванна кімната і туалет обов'язково потрапляють в якусь важливу з точки зору феншуй зону на плані квартири (а «неважливих», взагалі і не існує).

Оскільки жити без туалету і ванної кімнати в принципі неможливо, нас врятує правильний (з точки зору феншуй) дизайн і декор цих приміщень. Ряд простих дій допоможуть вам нівелювати, а в деяких випадках - навіть звести до нуля енергетичні втрати тієї чи іншої зони.

Що неможливо виправити жодним феншуєм:

Якщо у вас двоповерховий будинок, і туалет знаходиться на другому поверсі, над кабінетом і спальнею (важко собі уявити, але іноді таке буває) - це розташування кімнат вкрай несприятливо і виправляти тут вже нічого. Треба переїжджати: в цьому випадку абсолютно вся удача з кабінету і спальні просто змивається в трубу. Під санвузлом повинен розташовуватися інший санвузол, як це роблять в типових багатоквартирних будинках.

Якщо планування таке, що блок «туалет-ванна» знаходиться прямо в центрі квартири (дуже рідко, але так теж буває) - це теж не піддається коригуванню.

Всі інші недоліки ми в змозі підкоригувати. Як? - Про це і поговоримо.

1. Ні дзеркальній плитці

По-перше, з точки зору феншуй, вона як би символічно розрізає простір і вас разом з ним. По-друге, знову ж символічно, дзеркало - це вода. У ванній кімнаті і так повно води. Навіщо ж вам додаткова? Якщо її буде більше, ніж необхідно, вона просто заллє і змиє все те позитивне, що накопичилося в квартирі з таким трудом.

РІШЕННЯ:

Дзеркальну плитку не використовувати. Вибираємо просто білу (в ідеалі), або будь-яку нейтральну фонову.


2. Ніколи не використовуємо дзеркало на стелі

При такому оформленні вода, фігурально висловлюючись, заливає вас зверху. Згідно феншуй, ніщо, ніде і ніколи не повинно загрозливо і прямо нависати над вами. Ні у ванній, ні в спальні, ні в кабінеті - ніде. Бо підсвідомістю це сприймається як загроза, а в житті втілюється у вигляді несподіваних перешкод.

РІШЕННЯ:

Використовуємо вбудовані в стелю лампочки і ніколи не робимо стелю дзеркальною.

3. Дотримуємося баланс чорного

Згідно феншуй, чорний також символічно асоціюється з водою. Занадто багато води у ванні не потрібно. Тим більше на підлозі.

РІШЕННЯ:

В ідеалі на підлогу кладемо терракотовую плитку (вона символізує землю і на мові феншуй буде «вбирати» зайву воду). Меблі і сантехніку краще вибирати світлих відтінків.

4. Будьте скромнішими у ванній кімнаті

З точки зору феншуй, не варто демонструвати тут багатство. Спроба зробити інтер'єр ванної шикарним, на манер версальських будуарів - всі ці кришталеві люстри, розкішні аксесуари, багате оздоблення - символічно «змивається» в стік. Якщо рано чи пізно фінансовий добробут похитнеться, радимо насамперед прибрати всі атрибути багатства із санвузла та оформити його скромніше.

РІШЕННЯ:

Робимо ванну кімнату максимально утилітарною. Найбільш шикарне, що там допустимо, з точки зору феншуй - це аромати, що знаходяться в повітрі. Ось над ними можна подумати: аромати не зливаються в каналізацію. Купуйте ароматичні свічки, виставляйте на полицях духи в красивих кришталевих пляшечках, активно використовуйте інтер'єрні дифузори!


5. Червоному – так

Як же утримати енергію? Все просто. Її прекрасно утримує червоний колір. Вірніше, деякі предмети червоного кольору у ванній кімнаті. Це може бути кинутий на підлогу червоний килимок, якісь аксесуари для ванної червоного кольору.

Теж непоганий варіант: пофарбувати стіну, біля якої стоїть унітаз, в червоний - така поверхня буде символічно утримувати енергію.

6. Вішаємо дзеркало ... на двері

Ще один спосіб боротьби за енергію - це символічно «прибрати» блок ванна-туалет взагалі. Це робиться за допомогою дзеркал. Можна повісити велике (або маленьке) дзеркало прямо на двері ванної кімнати

Уважно стежте за тим, що відбивається в дзеркалі на дверях. Вкрай важливо, щоб в дзеркалі на дверях санвузла одночасно не відображалися і вхідні двері. Оскільки це відіб'є сприятливу енергію, яка заходить в дім. Так! Деталей багато, і все потрібно враховувати. Але воно того варте!

Якщо варіант з дзеркалом на дверях ваше планування не дозволяє, швидше за все ви зможете повісити дзеркальну композицію на стіні, яка відділяє санвузол від коридору. Але і з дзеркалами дуже важливо знати міру.

У феншуй дому все символічно і взаємопов'язано: ось ви, наприклад, довго виправляли феншуй ванної кімнати. Нарешті, все виправлено, ви задоволені і втирає піт з чола ... А між тим, можливо, виправляючи ситуацію в ванній, ви не помітили, як щось порушили або спотворили в феншуй інших приміщень – наприклад в холі або вітальні.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024