Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй: Професії по Бацзи для максимальної самореалізації. Як зробити вибір професії за датою народження для максимальної самореалізації, доходу, задоволення. Фен шуй професії по бацзи.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Фен шуй: Вибір професії за датою народження

Фен шуй: Вибір професії за датою народження

З точки зору бацзи, карта розрахована за датою народження визначає не тільки особливості характеру і особистісні якості, але і схильність до вибору тієї чи іншої сфери діяльності і навіть цілком конкретної професії.

Вибір професії - це один з найголовніших і найскладніших виборів в житті. Адже від нього багато в чому залежить те, наскільки ви будете самореалізовані в суспільстві, яку матеріальну і емоційну віддачу від роботи зможете отримати.

Визначати відповідну професію за датою народження можна за допомогою нумерології, астрології, різні тести для виявлення нахилів до тієї чи іншої діяльності, а також за китайським гороскопом - бацзи.

За допомогою бацзи цілком реально:

  • Краще познайомитися з особливостями характеру, темпераменту, талантів, здібностей, сильними і слабкими сторонами своєї особистості.
  • Вибрати ту професію, в якій у вас буде можливість найбільш успішної реалізації.
  • Познайомитися з характеристиками найоптимальніших для вас видів діяльності.
  • Дізнатися, де краще шукати джерело заробітку, і який ваш потенціал матеріального добробуту.

Вибір професії за датою народження – не звичний. Проте, Ви можете уникнути багатьох проблем, якщо правильно вибрати професію за датою народження. Ми завжди задаємося питаннями: як знайти свою професію, яка робота мені підходить, а яка більше підійде нашій дитині. Та й дорослі не завжди впевнені в правильності свого вибору професії.

Але ж всі ми витрачаємо на роботу більше часу, ніж на будинок і інші наші потреби, не залежно від того, працюємо ми на підприємстві, в офісі, або вдома.

Сфери людської діяльності, пов'язані з п'ятьма елементами наведені нижче:

  • Метал - техніка, машинобудування, інженерна справа, банківська справа, індустрія краси, догляд за шкірою, автомобілі, коштовності, хірургія, акупунктура, стоматологія, високотехнологічне обладнання, електроніка, високі технології.
  • Дерево - мода, текстиль, засоби масової інформації, книги, журнали, меблі, флористика, рослини, продукти рослинного походження, образотворче мистецтво, волосся, охорона навколишнього середовища, сільське господарство.
  • Вода - перевезення, транспорт, бари, спа-центри, напої, кафе, туризм.
  • Вогонь - розваги, енергетика, електрика, фінанси, фондовий ринок, паливо, паливно-мастильні матеріали, кухня, ресторани, авіалінії.
  • Земля - ​​нерухомість, земля, готелі, будівництво, камені, кераміка, фарфор, страхування, комп'ютерне програмне забезпечення, фен-шуй.

Але щоб правильно визначити яка професія підходить людині потрібно підходити комплексно до аналізу карти. Потрібно враховувати злиття в карті, які можуть міняти "елемент професії", злиття, які приходять в 10річках. Якщо людині підходить спорт або військовий, то тут потрібно дивитися чи немає негаразд до області здоров'я і т.д.

Ви можете звернутися за консультацією для визначення найкращої професії і сфери діяльності для максимальної реалізації свого потенціалу, отримання максимального прибутку і задоволення від своєї діяльності. Для цього потрібно вказати дату народження (час народження обов'язково) і місце народження. А також свої переваги і навички.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024