Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Розташування санвузла при плануванні. Колірна гамма ванної кімнати. Фен-шуй ванної кімнати: поради та підводні камені

Фен-шуй ванної кімнати: поради та підводні камені

Фен-шуй ванної кімнати: поради та підводні камені

У вченні фен-шуй велика увага приділяється правильній організації простору, розподілу елементів стихій і енергії Ци в житлі. Стихія Води традиційно використовувалася фахівцями східної практики для залучення матеріального благополуччя.

Якщо фінансова сфера притягує до себе увагу необхідністю постійного пошуку коштів, то слід проаналізувати стан санвузла, адже облаштування ванної кімнати по фен-шуй допоможе правильно спрямувати відповідні енергетичні потоки, що згодом сприятливо позначиться на матеріальному становищі власників житла.

Розташування санвузла при плануванні по фен шуй

Оскільки в санвузлі активно проявляється стихія Води, то розташування ванної по фен-шуй в кращому варіанті планування здійснюють на півночі житла. При цьому для того щоб сприятлива енергія води розподілялася по житлу, а не розсіювалися з нього, двері ванної не мають бути навпроти вхідних дверей.

При неможливості проведення перепланування фахівці з фен шуй рекомендують виправити небажане розташування входу в санвузол за допомогою прямокутного дзеркала, яке поміщають на двері ванної.

Не розміщують ванну в південно-східному секторі квартири, тобто в зоні багатства, оскільки енергія Ци в такому випадку покине будинок з водою, а разом з нею скоротиться щастя, гроші і удача. Пом'якшити прояв такого розташування допоможе елемент стихії Землі, наприклад, кімнатна рослина, поміщене в ванну.

За названою причини санвузол не має бути в центрі будинку, а також біля або над спальнею.

Необхідно, щоб туалет був відділений, оскільки унітаз повинен бути поза увагою при вході у ванну. У разі суміщеного санвузла ситуацію зможуть виправити декоративні засоби: перегородки, ширми і штори.

Крім того, санвузол бажано розміщувати якомога далі від спальні і кухні.

Якщо ванна кімната розташована в небажаних місцях, то згладити негативний вплив допоможе включення стихії Змелі (як варіант: кахельна плитка).

Колірна гамма ванної кімнати по фен шуй

Правильний вибір кольору допоможе створити атмосферу спокою, що є однією з головних задач ванної. Тому кольори, що викликають асоціації з активною діяльністю, тут недоречні.

Стиль в інтер'єрі ванної витримують в холодних і пастельних відтінках: кремовому, білому, сірому, рожевому, персиковому, відтінках світлого дерева. Оформлення санвузла в білому кольорі циркуляцію енергії Води стимулює найкращим чином. Приглушений відтінок блакитного діє заспокійливо, а в оточенні зеленого кольору легше відбувається розслаблення.

Стелю рекомендується залишати нейтральною – білою.

Підлогу можна оформити теракотовою плиткою, що символізує землю, яка вбере зайву енергію води.

Оформлені в яскравих відтінках стіни швидко стомлюють. Елементи оздоблення та меблів темних і помітних кольорів доречні лише в невеликій кількості. Розташовувати їх краще в нижній частині приміщення, а верх при цьому оформити в світлих тонах.

Яскравий акцент можуть привнести декоративні вставки, бордюри або розпис. Дозована присутність таких елементів червоного кольору допоможе утримати енергію.

Дзеркало за правилами фен-шуй у ванній

Правила оформлення та розташування дзеркал у ванній спрямовані на збільшення і напрямок потоків енергії Ци. Дзеркало бажано вибирати незбиране і максимально велике. Не рекомендується для дизайну ванної дзеркальна плитка або різного роду глянцеві елементи, оскільки зображення в них ніби розбивається, руйнуючи гармонію енергетичного наповнення приміщення. Використовувати збільшувальні дзеркала і поміщати останні один навпроти одного теж не слід.

Вішають дзеркало обов'язково напроти дверей.

Аксесуари

Ванна по фен-шуй, як і вся інша сантехніка, повинна підтримуватися в справному стані. Підтікання кранів і труб виснажує енергію цієї кімнати, що негативно позначається на матеріальному стані людей, які проживають в такому житлі. Бажано, щоб сантехніка була виконана в одному стилі.

Добре помістити у ванну аксесуари з натурального дерева, покритого прозорим лаком. Вони нададуть загальний позитивний вплив на енергетичну картину кімнати. Так само її поліпшать поверхні, натерті до блиску.

Всупереч поширеній практиці розміщення у ванній кошика для брудної білизни, фахівці з фен-шуй не рекомендують накопичувати тут призначені для прання речі, так як це призводить до порушення циркуляції сприятливої ​​енергії. Для зберігання таких речей використовують інший простір.

Облаштування ванної на етапі ремонту

Оскільки житло являє собою цілісну систему, то дизайн всіх кімнат повинен резонувати з загальним напрямком оформлення, щоб циркулюючі в квартирі або будинку енергії об'єднувалися і взаємодіяли на гармонійних засадах.

При обробці приміщення слід віддати перевагу кахлю, мармуру, склу, хромованій сантехніці. Раціонально використовувати простір допоможуть функціональні меблі та аксесуари.

Для правильної організації фен-шуй ванної кімнати в обробці вітається використання природних матеріалів: металу, каменю, дерева.

Розташування сантехніки

Не менше уваги слід приділити правильному розташуванню меблів. Ванну бажано помістити на південному заході кімнати. Якщо така технічна можливість відсутня, то в даний сектор вносять декоративні елементи, що символізують воду: фонтани або зображення моря, водоспаду.

При відкриванні дверей ванної кімнати унітаз не повинно бути видно. У зворотному випадку рекомендується перевісити двері. Розташовувати унітаз бажано подалі від входу і ближче до каналізації, щоб забруднена вода швидше покидала кімнату. Кришку унітазу необхідно тримати закритою, що здатне зупинити витікає з кожним спуском води потік матеріального благополуччя.

Вентиляція

Обов'язковою умовою для створення гармонії в приміщенні є хороша вентиляція. Сирість і цвіль або конденсат ведуть до застою негативної енергетики і перешкоджають нормальному перебігу Ци. Нагрівальних елементів, які висушують повітря, недостатньо. Привести Ци в рух здатне лише надходження свіжого повітря. Тому ванна кімната потребує частого провітрювання.

Достатнє освітлення

Кращим варіантом освітлення є природне. При штучному освітленні для оформлення ванної кімнати найкращим чином підходять світильники з яскравим, але м'яким світлом. Перевагу слід віддати декільком простим, що не опускаються нижче рівня стелі світильників, рівномірно розташованих по приміщенню.

Що класти на підлогу

В якості підлогового покриття підходять матеріали з гладкою поверхнею: мармур, кахельна плитка і керамограніт. Єдина вимога до матеріалу – це здатність швидко адаптуватися до температури в кімнаті. Встановлення теплої підлоги вирішує цю проблему.

Геометрія ванної кімнати по фен-шуй в будинку

Форма предметів, розташованих в будинку і окремій кімнаті, безпосередньо впливає на рух енергії Ци в просторі квартири. Фен-шуй у ванній кімнаті визначає необхідність уникати гострих кутів, тому краще робити вибір на користь округлих або овальних ванн і раковин, оскільки така форма уособлює монету, і даний символ разом зі стихією води, присутньої в приміщенні, будуть сприятливо впливати на рівень достатку в сім'ї.

Важливо стежити за чистотою у ванній. Але не варто поміщати сюди занадто велику кількість миючих засобів. Тут повинна перебувати лише часто використовувана побутова хімія, яку бажано або розставити на полиці, або зберігати в спеціальних ящиках.

Вчення фен-шуй не накладає жодних обмежень на вибір способу оформлення ванної кімнати. Тому при будь-якому стилістичному напрямку можна виконати описані нескладні рекомендації і поліпшити енергетичне поле приміщення, а разом з нею важливий сектор свого життя.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024