Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Для створення гармонійного простору і залучення удачі, фен-шуй своєму розпорядженні цілий арсенал методів, один з них - використання різних символів-талісманів.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Фен-шуй символи і талісмани

Фен-шуй символи і талісмани

Для створення гармонійного простору і залучення удачі, фен-шуй своєму розпорядженні цілий арсенал методів, один з них – використання різних символів-талісманів. Це можуть бути квіти, амулети, підвіски, статуетки, їжа, зображення тварин і т.п. Наприклад, невелика рослина біля комп'ютера допоможе створити більш естетичну і приємну атмосферу на вашому робочому місці. Фен-шуй надає широкий вибір символів, які допомагають привернути сприятливу енергію ци туди, де є її недолік. Кожен символ має своє значення, так, наприклад, статуетка черепахи символізує мудрість, довголіття і стабільність, дракон - успіх і творчі здібності. Взагалі дракон вважається священною твариною в китайській культурі, культу дракону відводяться спеціальні дні, коли люди влаштовують свято на честь нього, і кожен прагне мати у себе вдома цей символ.

Розглянемо значення інших найбільш поширених символів-талісманів.

Центральне місце в китайській культурі займають тварини. Якщо ви хочете побажати кому-небудь удачі в справах, то слід подарувати статуетку або зображення кажана, для чоловіків побажання мужності і сили – у вигляді ведмедя, для жінки – любові і радості у вигляді метеликів. Чапля символізує вірність і довголіття, олень - багатство, собака - дружбу і надійний захист. Для підтримки матеріального благополуччя радять завести золоту рибку, яка приносить успіх у фінансових справах, купити «грошове» дерево або триногу жабу, які теж приносять достаток. Для створення або зміцнення партнерських відносин, підтримки любові і вірності використовується зображення або статуетки пари голубів або качечок, які є традиційними китайськими символами щастя в любові. Вірність, надійність, удачу приносить також бамбук, мавпа виступає надійним захисником. Якщо жінка хоче мати здорових і красивих дітей, то їй слід мати в будинку гранат - символ родючості. Наявність картини водоспаду або його штучна подоба в будинку залучає удачу, а ластівки обіцяють успіх і достаток у всьому.

Для дівчат символом вишуканості є бабка, а краси – півень, тому подарунки у вигляді цих тварин допоможуть представницям прекрасної статі ще більше підкреслити свою привабливість, жіночність і унікальність. Для чоловіків найбільш значимі наступні тварини: слон приносить силу, мудрість і захист, кінь - швидкість і витривалість, удачу і славу, тигр додасть чоловікові мужності.

Якщо ви розумієте, як працюють символи, ви можете придумати свій власний, індивідуальний талісман фен-шуй. У цьому випадку він буде, звичайно, ефективніше, ніж загальні, оскільки ви задієте ще й своє особисте розуміння і свідоме ставлення.

Наприклад, хорошим власним символом добробуту буде фонтан багатства, зроблений своїми руками.

Якщо у вас за вікном ростуть сосни або плодові дерева, це обіцяє вам довге і щасливе життя, а персикове дерево – це символ вдалого шлюбу і безсмертя. Птах фенікс говорить про появу нових можливостей, відродженню та процвітанню, а орел - про свободу духу. Вивішування дзвіночків сприяє розсіюванню негативної енергії, а для концентрації і залучення енергії радять використовувати природні кристали.

Якщо ви хочете позбутися від чогось непотрібного, але вам це важко зробити, варто обзавестися мітлою – і ви легко впораєтеся з цією проблемою.

Тут перераховані лише символи, які найбільш зустрічаються але їх існує велика кількість. Однак завжди потрібно пам'ятати, що, купуючи той чи інший символ-талісман, слід дізнатися його призначення і куди його краще поставити або повісити, найкраще попередньо проконсультуватися з фахівцем фен-шуй.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024