Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Особисте життя (відносини, шлюб) в карті долі Бацзи, фен шуй. По карті долі Бацзи, яка будується на основі дати і місця народження людини, можна побачити різні аспекти життєдіяльності людини. У тому числі і відносини з протилежною статтю.

Статті по Фен-шуй: Сумісність і шлюб в ба-цзи

Особисте життя (відносини, шлюб) в карті долі Бацзи, фен шуй.

Особисте життя (відносини, шлюб) в карті долі Бацзи, фен шуй.

Особисте життя (зокрема офіційний шлюб) в карті долі Бацзи, фен шуй.

По карті долі Бацзи, яка будується на основі дати і місця народження людини, можна побачити різні аспекти життєдіяльності людини. У тому числі і відносини з протилежною статтю, шлюб по фен шуй.

На основі початкових знаків карти, а також якщо 10річка змінює знаки карти, ми можемо сказати які будуть відносини з протилежною статтю.

Аналізуючи питання по картах Ба цзи, можна з упевненістю сказати, що картами долі більше цікавиться жіноча стать, а питання по особистим стосункам займають перше місце по їх кількості. До цих питань відносяться не тільки бажання дізнатися про зустріч з чоловіком (для жінок) для тривалих відносин і їх сумісності, але і більш широкий спектр питань: коли пропозиція руки, вдалий чи невдалий чоловік (заміжжя), скільки може бути шлюбів по фен шуй, відносини з чоловіком, сварки тимчасові або тривалі (на всю 10річку), чи буде розлучення, краще шлюб офіційний або неофіційний (про це дивіться нижче на прикладі шлюбу Анджеліни Джолі і Бреда Пітта).

Всі ці питання і інші можна розглянути на основі карти долі Бацзи. Ну і, звичайно ж, особисті відносини краще дивитися по картах як жінки, так і чоловіка. Тому що, розглядаючи карту тільки одного партнера можна упустити важливі моменти. Наприклад була така ситуація. Родина. Є дитина. Між чоловіком і дружиною постійні сварки, чоловік піднімає руку на дружину. Живуть уже кілька років в різних кімнатах. Дружина хоче розлучення, але чоловік не погоджується і погрожує забрати дитину. Тут виходить, що в карті у жінки 10річка "присвячена" розлученню і сваркам з чоловіком, але у чоловіка до кінця його 10річки немає бажання розлучатися. Розійтися вони можуть, але офіційне розлучення вже буде пізніше. Більше інформації про відносини і шлюб у фен шуй читайте в статті https://24-fengshui.com/fen-shuy-brak-v-batszy_lru-p9-i10.html

Тепер розглянемо ситуацію з відносинами Анджеліни Джолі і Бреда Пітта. Роман у них почався в 2005 році на зйомках фільму "Містер і місіс Сміт", причому Бред був ще одружений в цей час. У 2006 підтвердили їх роман, в 2012 оголосили про заручини і в 2014 вони одружилися. У 2016 році стало відомо, що Джолі подала документи на розлучення.

Що ж говорять їх карти долі Бацзи щодо особистих відносин і шлюбу по фен шуй і бацзи?

За картками долі у них хороша сумісність і вони добре підходять у всіх планах. Почалися відносини в рік, який передбачає зустріч партнера для тривалих відносин, як у Анджеліни, так і у Бреда. А ось щодо офіційних відносин (офіційного шлюбу), то в обох не сильно хороша сприятливість в цьому плані (у Джолі це третій шлюб, у Пітта - другий).

Чи можна говорити, що якби вони не оформляли відносини офіційно, то не було б розриву? З 100% упевненістю це Вам ніхто не скаже, але шансів зберегти сім'ю і стосунки було б набагато більше.

Тут навіть можна піти від зворотного (не маючи знань по карті бацзи), якщо було кілька розлучень, то в карті є свідчення до неофіційного шлюбу по фен шуй, невдача до чоловіка або, що простіше, просто такий 10річний період і наступний може бути навпаки дуже хороший в плані відносин. Все потрібно дивитися індивідуально, і по картах долі Ба цзи такі ситуації можна передбачити.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024