Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Не захаращуйте будинок - це блокує потік ци по фен шуй. Непотребу приділяється важливе значення в традиційному мистецтві фен-шуй, так як він впливає на потік ци в будь-якому місці.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Не захаращуйте будинок - це блокує потік ци по фен шуй

Не захаращуйте будинок - це блокує потік ци по фен шуй

Непотребу приділяється важливе значення в традиційному мистецтві фен-шуй, так як він впливає на потік ци в будь-якому місці. Мотлох - це необов'язково бруд і безлад; скоріше мова йде про непотрібні або які вийшли з ужитку речі, за які ми продовжуємо чіплятися за звичкою. Люди схильні робити запаси «на чорний день» і зберігати невикористовувані речі в надії, що вони коли-небудь знадобляться. На жаль, така пристрасть до накопичення перешкоджає гармонійному руху енергії в будинку, на роботі і в житті в цілому.

Вам достатньо лише згадати, коли ви останній раз переїхали в новий будинок (і позбулися мотлоху) або зробили велике весняне прибирання, щоб відтворити відчуття легкості, піднесеності і звільнення, що супроводжує «розбирання завалів».

Типовим прикладом мотлоху є одяг, який не носили більше трьох років, який зберігається на той випадок, якщо він знову увійде в моду. Насправді це навряд чи трапиться, а якщо і трапиться, одяг буде сидіти не так добре, як раніше. Цей мотлох лише захаращує наше життя і змушує думати про минуле замість того, щоб зосередитися на сьогоденні і майбутньому. Нам потрібно жити надією, а не страхами. Люди, які живуть в страху, часто одержимі минулим і насилу уявляю своє майбутнє. Зробивши гарне прибирання і позбувшись від непотрібного мотлоху, люди можуть позбутися від пожитків, які символічно навіть фізично обтяжують їх.

Важливо пам'ятати, що поняття «застарілий» для одного і того ж предмета може бути різним для різних людей і що необхідність позбутися від нього може виникнути раніше або пізніше в залежності від складу особистості. Потрібна постійна переоцінка того, що зараз важливо для вас. Якщо вам здається, що ви тупцюєте на одному місці, подивіться на речі, які вас оточують. Що обмежує ваше розвиток? У чому ви більше не потребуєте? Такий, здавалося б, малопомітний вчинок, як порятунок від зайвого мотлоху, може чарівним чином створити відчуття благополуччя.

Часто люди віддають свій «мотлох» в різні благодійні установи. Коли людина переїжджає в новий будинок, то відчуття свободи, яке вона відчуває, пов'язано не тільки зі зміною обстановки. Воно навіть більшою мірою пов'язане із звільненням від всілякого мотлоху.

Однак з цього не випливає, що ми зобов'язані раз в декілька років переїжджати на нове місце. Просто потрібно бути щирими по відношенню до речей, а зберігати лише ті речі, про які залишилися хороші спогади і якими ми користуємося час від часу. Все інше можна сміливо зарахувати до непотребу. Варто задати собі просте запитання: «Користувався я цією річчю в минулому році і наскільки можливо, що вона мені знадобиться в майбутньому році?» Або можна запитати: «Якби мені треба було через місяць переїхати в новий будинок (або офіс), чи є цей предмет досить важливим, щоб тягати його з собою і, можливо, оплачувати вартість його перевезення? »

Енергетичний підхід

Деякі предмети як ніби зберігають пам'ять про час або про місця, де вони були, і повідомляють цю атмосферу або власну енергію навколишнього оточення. Якщо такі предмети випромінюють негативну енергію, це надає гнітючий вплив на наше життя. Звертайте увагу на те, як різні речі впливають на ваш настрій.

Від предметів, що викликають негативні емоції або важкі спогади, необхідно позбавлятися в першу чергу. Прислухайтеся до голосу інтуїції. Якщо якась річ викликає у вас невиразне занепокоєння, приберіть її з очей геть і через деякий час подивіться, як це вплине на атмосферу вашого будинку або робочого місця.

Не ставте на почесні місця в будинку предмети, які викликають у вас відчуття неспокою, лише заради того, щоб показати подрузі або свекрусі, як ви цінуєте її подарунок. Продайте їх, подаруйте, втратьте - скористайтеся будь-яким приводом, щоб позбутися від них, ким би вони не були подаровані. Зрештою, ваш будинок належить вам, і ви хочете почувати себе комфортно, а не тримати у себе речі, які енергетично виснажують вас або змушують відчувати неприємні почуття.

Зверніть увагу і на речі, які придбали ви самі. Чи є у вас одяг, прикраси або меблі, куплені в магазині, де продаються старі вироби? Такі предмети можуть випромінювати фонову енергію, далеко не завжди сприятливу для вас.

Якщо щось інтуїтивно створює у вас суперечливе враження, розгляньте можливість того, що енергія, а не фізичний вигляд цієї речі може створювати для вас проблему.

Ремонт

З точки зору фен-шуй мотлох накопичується через недостатню увагу до нашого фізичного оточення. Якщо люди живуть в занедбаному будинку з штукатуркою, яка обсипається, обдертими шпалерами і купами непотрібного мотлоху, це робить сильний негативний вплив на їх рівень енергії і здатність радіти життю. Більшість людей не доводять справу до такої крайності, але обстановка нашого житла зазвичай не знаходиться в ідеальному стані.

Іноді елементарний догляд за будинком може помітно змінити ваше ставлення до нього. Найпростіший приклад - електричні лампочки. Якщо у вас є перегорілі лампочки в різних приміщеннях будинку або офісу, на діаграмі ба-гуа вони можуть перебувати в тому відділі, який відображає проблемний аспект вашого життя. Подібним чином чисто вимиті вікна можуть дати вам «новий погляд на світ».

Якщо в будинку сиро, з'явилася цвіль або протікає дах, то місця неполадок на діаграмі ба-гуа можуть символічно позначати аспекти життя власника, які потребують поліпшення. Іноді тріснуте дзеркало або віконне скло в плані взаємин відображають проблеми в стосунках між людьми. Звичайно, не кожне тріснуте скло вказує на можливі неприємності в матеріальному або особистому плані, але це необхідно враховувати при оцінці енергетичної рівноваги в вашому домі.

При оцінці фен-шуй будь-якого місця звертайте увагу на його фізичний стан і враховуйте можливість ремонту.

Резюме

Один з найпростіших і в той же час найбільш потужних засобів фен-шуй для будинку, яке, мабуть, слід використовувати раніше за всі інші, – це генеральне прибирання.

Очистіть свій будинок і офіс від бруду і пилу, позбудьтеся від зайвого мотлоху і зробіть необхідний ремонт. Якщо завдання здається занадто складним, обмежтеся однією кімнатою або хоча б однією шафою, а потім переходите до наступного етапу.

Іноді речі, які люди тримають у себе вдома, є символічною перешкодою для вільного руху енергії в їх житті. При будь-якій оцінки будинку або офісу ці перешкоди повинні враховуватися і усуватися за допомогою коригувальних засобів фен-шуй.

Почніть розбирання мотлоху з одягу. Розберіть один ящик або одну секцію вашої шафи. Виберіть одяг, який ви не носили більше року і не збираєтеся носити в доступному для огляду майбутньому, і віддайте його в місцеву благодійну установу. Це звільнить місце для нових речей у вашому житті. Буде краще, якщо ви позбудетеся відразу від всього зайвого одягу, але цей процес можна почати і поступово.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024