Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй: Летючі зірки. Летючі Зірки - це дуже популярна серед професійних консультантів методика, яка дозволяє визначити, як Енергія розподіляється в приміщенні.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Фен шуй: Летючі зірки

Фен шуй: Летючі зірки

Якщо Ви хоч трохи стикалися з Фен шуй, то напевно чули словосполучення «Летючі Зірки», а можливо «Блукаючі Зірки» або «Ширяючі Зірки». Всі ці варіанти є синонімами, і, на наш погляд, звучать не тільки красиво, але і містично. Уява відразу переносить в далекий-далекий космос, де живе безліч Зірок, які ширяють, літають, переміщаються, кружляють ... ех, краса !!!

Але, на жаль, нам доведеться перервати такі мрії, адже назва «Летючі Зірки» умовна, і не має ніякого відношення до Зірок на небі. Але Китайці вже дуже люблять висловлюватися красиво, що ж поробиш!

Насправді мова звичайно йде про різні види Енергії, яка постійно оточує нас, і здійснюють на нас той чи інший вплив, іноді гарний, іноді не дуже.

Перш ніж ми продовжимо свою розповідь, давайте домовимося, що з усіх перерахованих вище назв ми будемо використовувати саме «Летючі Зірки», просто тому, що особисто нам воно подобається набагато більше за інших.

Летючі Зірки - це дуже популярна серед професійних фен шуй консультантів методика, яка дозволяє визначити, як Енергія розподіляється в приміщенні, які сектори небезпечні, а які можуть істотно збільшити удачу, які проблеми можна очікувати в той чи інший період і багато-багато іншого.

Суть цієї методики полягає в тому, що існує Дев'ять видів Енергії, або як їх називають Дев'ять Летючих Зірок, які розподіляються в просторі в певному порядку, взаємодіють один з одним, переміщаються в залежності від часу. Звичайно ж, це дуже спрощене пояснення, але наше завдання дати загальне уявлення про те, що таке ці самі Зірки і «з чим їх їдять», а не навантажувати Вас теорією. Якщо Вам буде вона цікава, Ви завжди зможете самостійно почитати про це в книжці або відвідати професійні курси.

Як ми вже сказали вище, Летючих Зірок всього дев'ять, кожна Зірка має свою назву, зазвичай Зірки позначаються числами від одного до дев'яти. Таким чином у нас є Зірка Одиниця, Двійка, Трійка, Четвірка, П'ятірка, Шістка, Сімка, Вісімка і Дев'ятка.

Є й інші, більш красиві варіанти назв. Так наприклад,

 

 • Одиницю називають Білою Зіркою, або Ангелом Шеен Ци. Крім Одиниці, Білими Зірками називають Шестірку і Вісімку.
 • Двійку називають Чорною Зіркою і Королем Хвороби.
 • Трійка це Нефритова Зірка або Привид невдачі.
 • Четвірку часто називають Зелена Зірка, є й інше, на наш погляд дуже миле назву - Непристойне бісеня.
 • П'ятірку називають Жовтою Зіркою, або Дияволом Жорстокості.
 • Шістка це Ангел Доблесті,
 • Сімка це Червона Зірка, або Дух Руйнування.
 • Вісімка - Ангел Багатства і Щастя.
 • А ось Дев'ятку прийнято називати Фіолетовою Зіркою, або Ангелом Бадьорості.

 

Дуже часто в різних джерелах комбінують декілька варіантів назв скорочуючи їх, і Ви можете зустріти жовту П'ятірку, Білу Одиницю, Зірку Хвороби або зірку Багатства.

Як і кожному з нас, кожнії Зірці притаманні певні характеристики. Є хороші Зірки, що приносять нам удачу, є небезпечні Зірки, які можуть викликати проблеми.

Традиційно Одиницю, Шестірку, Вісімку і Дев'ятку прийнято вважати хорошими Зірками. Двійку, Трійку, Четвірку і Сімку - поганими. П'ятірка - найнебезпечніша і несприятлива зірка, яку всі дуже боятися і від неї тікають.

І при цьому Зірки штука досить мінлива, іноді вони можуть змінювати свій характер, погані можуть ставати хорошими, а хороші можуть стати поганими. Як правило такі зміни залежать від часу і поточного періоду, а також від оточення будівлі. Якщо позитивна Зірка прилітає в сектор, де купа сміття, або за вікном є «отруєні стріли» типу ліній електропередач, зруйнованих будівель, нападників кутів і т.д. то вона навряд чи принесе щось гарне.

Крім того, що Зірки просто існують і мають свою індивідуальність, вони ще комбінуються одна з одною, коли зустрічаються разом. Комбінації теж можуть нести як позитивний вплив, так і негативний. І це залежить вже не тільки від часу, але і від того, яка Зірка з якою зустрічається, і у якої Зірки сильніше характер. Так, наприклад, хороші Зірки, поєднуючись з поганими, можуть послабити їх негативний вплив, а іноді і зовсім докорінно змінити ситуацію на позитивну. Але буває і навпаки, коли погана Зірка пригнічує хорошу, і остання починає показувати свої найгірші якості.

Загалом, все як у нас, людей. Адже ми теж, часто змінюємося в залежності від місця і колективу в якому перебуваємо, згодні? Адже навіть найсуворіші начальники з кимось поводяться як пухнасті кошенята.

Можливо, комусь не дуже зрозуміло, як саме Зірки можуть комбінуватися одна з одною, і як вони виявляються в одному місці. Все дуже просто, Зірки бувають різні! У кожному будинку на постійній основі завжди присутні свої Зірки, їх ще називають Натальною Картою Будинку. Крім них є Зірки Періоду, і є Зірки Основи які пов'язані з квадратом Ло шу. Напевно, багато хто з Вас чули про Зірки Року і Місяця. Крім них існують Зірки Дня і навіть години, але на них зазвичай ніхто не звертає увагу через нетривалість їх впливу. Ось і виходить, що річні Зірки зустрічаються з Зірками Будинку, плюс до них прилітаю Зірки місяці, всі вони між собою взаємодіють, і потім починають впливати і на нас.

А зараз нам би хотілося трошки розповісти про кожну з Зірок. Ми вже з'ясували що у кожної Зірки, навіть у найкращої, як у медалі, завжди є дві сторони: одна позитивна, а друга негативна. І то, яким боком вона до нас повернеться, залежить від багатьох чинників: від часу і періоду, від місця розташування, від того, які ще Зірки розташувалися по сусідству і т.д. Тому, кажучи про кожну з Зірок, ми будемо зачіпати обидві її сторони.

Характер Летючих Зірок по фен шуй (їх плюси і мінуси)

 • 1+ Зірка знань, інтелекту, спілкування і комунікації, допомагає в навчанні. Приносить славу, популярність, багатство і успіх. Відіграє позитивну роль в зачатті дитини.
 • 1- Проблеми зі спілкуванням, проблеми зі слухом, розлад у родині і навіть розлучення.
 • 2+ Зірка стабільності, благополуччя, зростання, родючості. Може принести багатство, особливо в сфері нерухомості.
 • 2- Зірка хвороб, найчастіше захворювання пов'язані зі шлунком і травленням, отруєння. У жінок може спровокувати викидні, проблеми з репродуктивною системою.
 • 3+ Трійка може допомогти досягти своїх цілей, зрушити справу з мертвої точки, дає здатність вести за собою людей. Крім того, може принести багатство, сприятлива для відкриття бізнесу.
 • 3- Приносить сварки, конфлікти і розбіжності. Може спровокувати судові розгляди, проблеми з ногами, непрацездатність.
 • 4+ Зірка любові і пристрасті. Приносить гармонію, сприятлива для творчості і літературної діяльності. Допомагає при підготовці до іспитів.
 • 4- Проблеми в особистому житті, сварки, розрив відносин, зради, розпусна поведінка.
 • 5 Найнебезпечніша і несприятлива Зірка.
 • 5+ В добрий час може принести несподіваний прибуток і неймовірний успіх, але, на жаль, не в найближчі десятиліття.
 • 5- Приносить всілякі проблеми, можна навіть сказати катастрофи. Заважає спілкуванню, може спровокувати судові розгляди, аварії, проблеми у всіх сферах життя.
 • 6+ Допомагає просунутися по службових сходах, завоювати авторитет, домогтися успіху в науці і філософії.
 • 6- Може викликати самотність і проблеми з законом. Здатна загальмувати будь-який процес.
 • 7+ Приносить успіх у вивченні метафізичних наук, юридичній практиці, в вивченні іноземних мов.
 • 7- Зірка крадіжок і пограбування. Викликає сварки, конфлікти, може призводити до тюремного ув'язнення. Спричинити пожежу.
 • 8+ Зірка Добробуту і Багатства, майже завжди є сприятливою. Приносить успіх, кар'єрне зростання, гармонію в родині.
 • 8- Може принести смуток, тугу, самотність.
 • 9+ Приносить успіх, швидке зростання і просування по службі, яскраві перемоги
 • 9- Може викликати пожежі, порушення психіки, захворювання очей, судові тяжби.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024