Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй консультації будинку, квартири. Визначення сприятливості входу дому. Що потрібно щоб замовити консультацію по фен шуй

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Фен шуй консультації - Фен-шуй дому

Фен шуй консультації - Фен-шуй дому

Фен шуй консультації - Фен-шуй дому, Сприятливість входу, Сприятливі сектора: що це таке, яку користь дає і як замовити?

Фен-шуй - це енергії, які ми не бачимо, але вони впливають як на карти (долі) людей, так і на будівлі. Вплив цей змінюється в часі і це відбувається циклічно.

Консультація Фен шуй для дому – це цілий ряд заходів, і які краще зробити раніше, ніж пізніше. Сюди можуть входити: консультація вибору ділянки по фен шуй, розташування будинку на ділянці та консультація вибору напрямку входу, правильне розміщення кімнат в будинку, вибір кольорової гами та матеріалів для конкретних секторів будинку або квартири, консультація вибору вдалого будинку або квартири по фен шуй.

Не можна один раз вибрати вдалий напрямок входу по фен шуй і бути спокійним. Новий рік приносить нові енергії і вони можуть бути конфліктними до входу.

Ці енергії можуть впливати як безпосередньо на людину (через його натальную карту - Ба Цзи), так і опосередковано - через приміщення (будинок, квартиру, офіс і т.д.).

Будинки отримують енергію через вхід будинку, який активно використовується. Для цього на консультації фен шуй визначають компасний напрямок входу з магнітним відхиленням (можна користуватися on-line картами). По цьому градусу дивимося в який з 24 секторів він потрапляє.

У кожен момент часу приходять енергії, які взаємодіють з даним сектором і визначають сприятливість чи не сприятливість. Ось ці енергії і передаються людям, які тут знаходяться. А також їх можна використовувати в своїх цілях.

Енергії року задають фон для даного входу будинку на весь рік і є найбільш сильними. Енергії, які приходять в місяці також потрібно враховувати.

Яку користь нам дає знання сприятливості входу по фен шуй?

Сприятливий вхід по фен шуй для квартири або будинку приносить удачу в різних починаннях (як для окремих людей, так і для фірм), проблеми, що виникли буде легше вирішити (навіть якщо по карті долі у Вас невдалий період), допомога різних людей, фінансовий прибуток, якщо по карті прогнозується якась хвороба, то вона не буде довгою і важкою в лікуванні. Людям з ослабленим здоров'ям або хворобою показано не тільки знаходитися в будинках з хорошим входом по фен-шуй, але і в самому приміщенні більше перебувати в хороших секторах (працювати, відпочивати, спати).

Несприятливий вхід по фен-шуй - це труднощі в досягненні цілей і вирішенні різних завдань (навіть якщо у Вас в карті долі хороший період, то знаходження в приміщенні з несприятливим входом зажадає більше зусиль, грошей для позитивного результату), поломки в будинку, які важко полагодити, незаплановані витрати грошей, збитки для бізнесу, можуть бути помилково поставлені діагнози і призначено лікування (тому звертатися в клініки теж краще коли в них вдалий вхід), можуть бути сварки, більше доведеться розраховувати на себе і не чекати допомоги від інших.

Сам простір будинку, офісу також, в залежності від градусу входу, ділиться на 24 сектори. Вони також в певний час можуть бути вдалими по фен шуй будинку (в них бажано більше перебувати, спати, зберігати цінні речі, гроші - буде збільшуватися кількість), просто сприятливими (також можна в них перебувати), несприятливі (бажано довго в них не перебувати), конфліктні (тут можна зберігати ліки, рахунки, і навпаки прибрати гроші, цінні речі і техніку, менше активності, намагатися не перебувати в них).

Як зробити замовлення консультації фен шуй?

Є 3 різних варіанти консультації сприятливості входу будинку по фен шуй.

  1. Зареєструватися на сайті 24-FengShui.com
  2. Додати адресу об'єкта, заповнивши форму в Особистому кабінеті. Також потрібно вказати де розташований вхід (для багатоквартирних будинків - це вхід в під'їзд, якщо офіс, магазин знаходиться в багатоповерховому будинку, але має свій окремий вхід, то потрібно вказувати його, якщо, наприклад, в приватному будинку є 2 входи, то краще робити замовлення для двох входів - якщо один несприятливий в цьому році, то будете користуватися другим).
  3. Для консультації по сприятливості входу див. нижче. А для інших типів консультацій потрібно написати, що Ви хочете дізнатися: вибір ділянки, будинку або квартири; переїзд, дизайн приміщень і т.д.
  4. Вибираєте один з бажаних тарифних планів: Сприятливість входу (тільки рік), Сприятливість входу (рік + місяці), Сприятливість входу + сектори будинку (рік + місяці).
  5. З'ясовуємо правильність розуміння знаходження входу.
  6. Оплата.
  7. Для третього тарифного плану потрібно ще буде від Вас план квартири, офісу з розмірами для поділу на сектори.
  8. Відкриття доступу.
Крім сприятливості входу по фен шуй можна замовити консультацію фен шуй по вибору ділянки, розміщення будинку на ділянці по фен шуй, планування будинку по фен шуй, а також дизайн інтер'єру.

Крім того, на консультації можна підібрати будинок або квартиру за правилами феншуй для вдалого проживання в цьому будинку.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024