Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Характеристика кольорів постільної білизни. Правила підбору білизни за вимогами східної філософії

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

4 основних правила фен-шуй по підбору кольору постільної білизни

4 основних правила фен-шуй по підбору кольору постільної білизни

Майже третину свого життя людина проводить в ліжку. Якість сну впливає на працездатність, настрій і здоров'я. Важливо правильно підібрати колір постільної білизни по фен-шуй. Від цього залежить здоров'я, добробут і гармонія в особистих відносинах.

Характеристика кольорів постільної білизни по фен шуй

Кожен відтінок в древньому китайскому вченні має свою ауру, якою він ділиться зі сплячою людиною. Вся палітра ділиться на Інь і Ян-відтінки, і це потрібно враховувати, перш ніж вибрати постільну білизну. Так, до Інь відноситься білий, зелений, блакитний, рожевий, фіолетовий, чорний. Ці кольори привносять в сон спокій, умиротворення. Кольори Ян спонукають до дії, стимулюють активність. Це всі відтінки червоного, помаранчевого, жовтого.

По фен-шуй для ліжка допускається об'єднувати 2 кольори, тобто 2 енергії, для гармонії в родині і душі. Якість малюнка і смислове навантаження не менш важливі, ніж кольорова палітра білизни.

Блакитний колір – здоровий сон

Постіль блакитних відтінків сприяє заспокоєнню, розслабленню після напруженої розумової роботи. Підходить студентам, вченим, школярам. Але спати тривалий час на такому ліжку не рекомендується через імовірність розвитку апатії. Можна використовувати в якості акцентів в спальні.

Синій – значить, духовність

Синій колір символізує воду, яка є домінуючим елементом фен-шуй. Колір безпосередньо пов'язаний з диханням. Вважається, що синій сприяє розслабленню і підтримці гармонії в душі. Але темні відтінки при тривалому використанні можуть викликати депресивний стан. Рекомендується використовувати таку білизну, коли виникає необхідність відійти від мирської суєти і подумати про щось важливе для себе.

Зображення води на білизні не вітається. Малюнок з річкою або водоспадом може призвести до витоку фінансів.

Чорний колір – до грошей

Чорний – символ багатства. Але чорну постіль фахівці не рекомендують через негативний впливу на психіку, що може стати причиною депресії. Можна придбати комплект, в якому на темному тлі будуть золоті або срібні візерунки. Таке ліжко виглядає розкішно, привертає фортуну і успіх. До того ж сприяє швидкому засипанню і гарному відпочинку.

Фіолетовий – для творчості

Фіолетовому кольору віддають перевагу творчі натури, які люблять витати в хмарах не тільки уві сні, а й наяву. Всі його відтінки сприяють розвитку фантазії і самопізнання. Фіолетова постільна білизна стимулює області мозку, відповідальні за повноцінний сон. І ще в ліжку, застеленому такими простирадлами, частіше сняться віщі сни.

Рожевий колір

Романтичні натури вибирають для спальні рожевий колір. Всі його відтінки пробуджують ніжні почуття, притягують любов. Він доречний і в подружній спальні, і в кімнаті дівчини, яка мріє про велике і чисте кохання на все життя. Покривала і пледи, подушки і простирадла – все буде стимулювати романтичні і трепетні відносини.

Зелений – символ здоров'я

Правильний вибір кольору постільної білизни допоможе зберегти здоров'я. Зелений і всі його відтінки символізують природу, літо і весну, відновлюють енергетичний баланс, сприяють душевному і тілесному одужанню. Фахівці рекомендують застеляти зелений постільний комплект для зниження рівня стресу. Зелена постільна білизна активізує ділянки мозку, відповідальні за досягнення поставлених цілей, підприємливість і кар'єрний ріст. У період захворювань і застуд рекомендується вибирати зелені простирадла і ковдри, щоб протистояти вірусам.

Білий

Білий дарує гарний настрій, сприяє повноцінному відпочинку. У китайській філософії він вважається кольором духовної та тілесної чистоти. Таке ліжко гарантує міцний сон, а при пробудженні – гармонію в душі і позитивний настрій, що зберігається на весь день.

Жовтий

Жовтий відноситься до кольорів енергії Ян. Він дарує радість, покращує працездатність і зміцнює подружні стосунки. Колір сонця сприяє миру в родині і гармонії у відносинах. При розладах у сімейному житті варто додати в спальню тканини і полотна жовтих відтінків, це допоможе уникнути розлучення і поліпшить відносини в парі.

Золотисті відтінки стимулюють фізичні і психологічні сили. До того ж цей колір символізує шик і багатство, а такой сприяє фінансовому добробуту.

Коричневий

Коричневий колір в фен-шуй символізує стихію землі. Для спальні рекомендується вибирати світлі відтінки цього кольору, які зміцнюють психічний і фізичний стан людини. Коричневий створює затишок і гармонію в спальні, вносить тепло і сприяє відпочинку.

Червоний

Червоний колір – символ вогню, пристрасті, любові, сміливості. Червону постільну білизну фен-шуй рекомендує тим, хто хоче активних зрушень в житті, тому що це спонукає до дії, прибирає занепокоєння і страхи, наповнює енергією. Цей колір рекомендується для яскравих любовних ночей, повних пристрасті, тому що він активізує сексуальну енергію. Але не можна постійно спати на такому ліжку, інакше з часом сон стане неспокійним, а вдень людина буде збудженою і нервовою.

Помаранчевий

Помаранчевий – це пом'якшена варіація червоного кольору. Він несе оптимізм і гарний настрій, активізує сексуальну енергію. При цьому він не агресивний, тому помаранчеві постільні комплекти можна використовуватися постійно.

Сірий і срібний

Білизна сірого і сріблястого кольорів виглядає розкішно. Цей колір багатий своїми шикарними відтінками. Такі комплекти естетичні та практичні. Сон на сріблястому ліжку допомагає досягти цілей в житті. До того ж це варіант, який не робить негативного впливу на психіку.

Правила підбору білизни за вимогами східної філософії

Фахівці фен-шуй дають чіткі рекомендації, які стосуються не тільки кольору простирадл і покривал в спальні, але і якості постільної білизни, малюнків та інших дрібниць, щоб за допомогою нехитрих елементів привнести в життя гармонію, здоров'я і благополуччя.

Щоб життєва енергія Ци не зустрічала перешкод і вільно циркулювала, потрібно дотримуватися нескладних правил:

 1. Натуральні тканини: бавовна, шовк, льон, бязь. Ці матеріали сприяють розслабленню і повноцінному відпочинку. Синтетичні тканини відлякують фортуну і багатство, та й спати на них некомфортно.
 2. Постіль повинна бути цілою. Залатані або рвані простирадла вносять розлад у взаємини меду членами сім'ї. А запрані і линялі підковдри роблять сексуальне життя сумним і одноманітним, що відбивається і на стосунках.
 3. Мереживо або тиснені візерунки вітаються на тканині. Вони символізують добробут і достаток.
 4. Колір – один з головних аспектів, на який потрібно звернути увагу при виборі комплектів для спальні. Постіль повинна поєднуватися з дизайном кімнати, щоб в будинку і в душі була гармонія. Не рекомендується вибирати однотонні комплекти чорного, темно-синього, блакитного, бірюзового кольору, якщо вони не розбавлені іншими відтінками. Така білизна негативно впливає на внутрішній стан людини, погіршує сон, робить негативний вплив на взаємини в родині і здоров'я. Ці простирадла можна стелити в особливі моменти життя, адже у кожного з кольорів є своя енергетика.

Крім того, варто уважно поставитися до вибору узору на ліжку:

 • хижаки – дають відчуття тривоги і небезпеки, можуть спровокувати небезпечну життєву ситуацію;
 • вертикальні смуги – вносять розлад у відносини близьких людей;
 • фігури з гострими кутами в фен-шуй називають «отруйними стрілами, які приносять проблеми»;
 • рух – картинки з рухомими машинами, кіньми, ракетами розхитують нервову систему, вносять сум'яття, порушують сон і підвищують недовірливість;
 • будови – виглядають стильно, але не сприяють хорошому сну, тому що в такому ліжку не розслабишся;
 • ієрогліфи – це оригінальний акцент, але треба знати їх значення;
 • великі і яскраві квіти – стимулюють романтичні відносини, але при постійному використанні можуть спровокувати зради однієї зі сторін;
 • вода – зображення може викликати енурез, нервозність і фінансові втрати;
 • плавні лінії і кола – благотворно впливають на сон і психіку;
 • трава, ніжні квіти, хмари, що пурхають метелики – такі малюнки на ліжку викликають позитивні емоції.

Згідно з ученням фен-шуй, в світі немає нічого незначного. Відтінок і візерунок постільного комплекту може змінити життя.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024