Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен-шуй і ба-цзи. Для роботи з ландшафтом і обстановкою будинку використовують фен-шуй, в той час як ба-цзи дозволяє побачити індивідуальність і долю людини.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Фен-шуй і ба-цзи

Фен-шуй і ба-цзи

Для роботи з ландшафтом і обстановкою будинку до нас на допомогу приходить фен-шуй, в той час як ба-цзи (або «Чотири Стовпи Долі») дозволяє побачити індивідуальність і долю людини.

Ба-цзи і фен-шуй часто використовуються разом, і консультант у своїй роботі враховує індивідуальні якості людини поряд з умовами, які її оточують.

За допомогою ба-цзи можна розтлумачити риси характеру, показати сильні та слабкі сторони і потенціал людини. У Китаї часто шлюби не укладаються без консультації фахівця по ба-цзи. Також до фахівців по ба-цзи звертаються при виборі одягу, професії, прийнятті рішень в бізнесі.

Розрахунок долі відбувається по восьми ієрогліфам і дає можливість розглянути фізіологічні та психологічні можливості людини, а також те, яким чином вони будуть змінюватися протягом життя. Даний метод в поєднанні з фен-шуй дозволяє дати оцінку взаємодії особистості і навколишнього середовища.

Дана методика створювалася протягом століть і застосовується в Китаї з найдавніших часів. Головний сенс ба-цзи - показати способи розвитку особистості людини, а мета консультанта - допомогти їй в цьому. В основі ба-цзи лежить оцінка «Долі» (якостей людини, якими вона була наділена при народженні) і «Удачі» (життєвого шляху, що складається з десяти кроків). Даний метод відомий як «Розрахунок долі по 8-ми знакам», або «Астрологія чотирьох стовпів долі». Справа в тому, що за китайським сонячним календарем набір даних розраховується для кожної дати; він складається з чотирьох пар знаків, в сумі дають вісім ієрогліфів. Набір з восьми ієрогліфів відображає головні риси долі людини. Прийнято розташовувати знаки один над одним, таким чином, виходить чотири стовпи, які в образному сенсі «тримають людську долю». За допомогою методу ба-цзи можна дізнатися психологічний і біологічний ритми. Ці ритми - Стовпи удачі, поряд з Долею дають можливість передбачити хід розвитку даної особистості.

«Земні гілки» і «Небесні стовбури» є нумерологічною системою, що сприяє орієнтації в часі і просторі. Десять небесних стовбурів і дванадцять Земних гілок разом утворюють шістдесят різних сполучень цзя-цзи. Крім цього для кожного року, місяця, дня і двогодинних періодів існує поєднання однієї Земної гілки і одного Небесного стовбура. В результаті виходять набір з восьми знаків, які назвалися річними, місячними, денними і годинними стовпами. Вони позначаються двома ієрогліфами, один з яких означає Земну гілка, а інший - Небесний стовбур. Необхідно відзначити, що ієрогліфи не замінються числами, так як за ними ховаються образи, що несуть певну інформацію і виражені в 5-ти стихіях. Земні гілки і Небесні стовбури є уособленням «трьох основ існування» (або сань-цай): Землі, Неба і Людини, як союзу Неба і Землі. Для оцінки вроджених характеристик людини за датою народження слід використовувати китайський місячний календар, відомий як «Тисячолітній календар». Сонячний календар для ба-цзи містить чотири комбінації земних гілок і небесних стовбурів, як для поточного року, кліматичної фази, китайського сонячного місяця, так і для конкретного дня і часу. В результаті утворюється вісім знаків Долі або чотири стовпи, що характеризують людину.

Таким чином, суміш астрології з нумерологією являє собою метод ба-цзи, існуючий в Китаї з найдавніших часів. В наші дні китайці шанують цей метод і дуже часто вдаються до його допомоги в самих різних життєвих ситуаціях. У самому Китаї є цілий ряд фахівців з ба-цзи, чиї консультації та поради користуються великим попитом серед населення. Незважаючи на гоніння, що мали місце за часів правління Мао Цзе Дуна, цей метод дожив до наших днів і сьогодні широко використовується як в самому Китаї, так і за його межами.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024