Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй: Характеристики основних кольорів. Вже давно відомо, що колір впливає на психоемоційний стан людей і навіть є напрямок в лікуванні - кольоротерапія.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Фен шуй: Характеристики основних кольорів

Фен шуй: Характеристики основних кольорів

Червоний колір.

Потужний і сильний колір, який в фен шуй вважається руйнівником нечистої енергії. Це колір крові і життя, сили і активності, насиченості і любові. Червоний колір збуджує в нас прагнення до дій, руху, підвищенню життєвої сили. Недарма в будинках він використовується саме там, де енергія слабшає. Але велика кількість червоного кольору дратує і стомлює нервову систему. Надлишок червоного, особливо для людей Вогню, може викликати серцевий напад або підвищення тиску. Ні в якому разі не використовуйте червоний колір, якщо хтось із ваших рідних страждає психічними захворюваннями або схильний до спалахів агресії. Такий колір може підстьобнути їх захворювання або стимулювати негативні почуття.

У будинку дозований червоний колір добре використовувати для захисту від негативної енергії, саме тому шнури щастя і довголіття, китайські панно і стрічки для перев'язки кристалів, бамбукових флейт і інших засобів боротьби зі шкідливою енергією роблять яскраво-червоними. Якщо у вас знижений тиск або ви відчуваєте втому, то по фен шуй можна впливати на свій стан одягом червоного кольору.

Жовтий колір.

Традиційно асоціюється з золотом і сонячним світлом. Його м'які відтінки по фен шуй благотворно впливають на людину. У той же час насичений жовтий колір пов'язаний з небезпекою, брехнею, наклепом, необгрунтованими чутками. Інтуїтивно ми уникаємо великої кількості яскравого жовтого кольору, його надлишок викликає роздратування або страх. На нас добре впливають відтінки жовтого - медовий, золотистий, мідний. Ці кольори мають теплу основу, вони зігрівають наші серця, вселяють бадьорість, впевненість, оптимізм. Тому ці кольори дуже підійдуть для оформлення житлового приміщення по фен шуй. Вони немов говорять, що навіть в похмуру погоду в будинку живе сонце. Це зігріваючі кольори.

Жовтий колір підсилює нашу здатність сприйняття, піднімає дух, робить нас більш живими, активними і щасливими. Але потрібно пам'ятати: якщо у вас є жовтий світильник, не варто користуватися миготливим жовтим світлом, він може викликати епілептичні припадки. Одяг жовтого кольору покращує сприйняття енергії серцевою чакрою.

Синій колір.

Синій колір - один з найпоширеніших у природі, він пов'язаний для нас з небом і водою, польовими квітами, прохолодою і тишею. Це один з розслаблюючих кольорів, він знижує швидкість обмінних реакцій в організмі, викликає сон. Тому сині тони потрібні там, де корисно знизити активність і силу енергії. Але синій колір небезпечний, якщо нам потрібна активна і сильна енергія. Наприклад, не можна його споглядати в приміщенні, де ви їсте, - їжа не буде засвоюватися, або де ви напружено працюєте, - ви швидко стомитеся.

У деяких людей синій колір здатний викликати депресію. тому його не можна використовувати для оформлення кімнат хворих або осіб з психічними відхиленнями.

Зелений колір.

Зелений колір в фен шуй вважається заспокійливим, який відновлює сили і створює гармонію. У природі це колір життя. Рослини зеленіють влітку, а коли вони засинають або вмирають - стають жовтими. Якщо жовтий колір пов'язаний зі зрілістю, то зелений - з юністю і зростанням.

Чисті зелені тони використовують в приміщеннях, де потрібно зняти втому і напругу, в дитячих кімнатах, де дитина робить уроки. За фен шуй це хороший колір для місць, де ви відновлюєте свої сили після важкого трудового дня.

Фіолетовий колір.

Цей колір пов'язаний з вибраністю, королівською величчю. Це колір мислення, медитації, підвищеної розумової діяльності. Він впливає на характер наших думок, роблячи їх більш широкими і об'єктивними, сприяє правильній циркуляції енергії через верхню (коронну) чакру. Але довго використовувати фіолетовий колір не рекомендується.

Білий колір.

Поєднує всі кольори спектра. Колір максимальної правильності, чистоти, непорочності. Білий колір потрібно використовувати дуже обережно, бажано - невеликими дозами і обов'язково з перервами. Інакше станеться сильний відтік енергії, її ослаблення. У Китаї він вважається кольором смерті.

Чорний колір.

Чорний колір дає загальне зниження енергетики, стимулює її іньські якості. Його не варто використовувати для споглядання, такий колір дезорієнтує сприйняття, посилює похмурі почуття. Але в поєднанні з кольрорами металу (сріблястим, золотим) підтримує життєві сили, зміцнює імунну систему. Недарма один з талісманів здоров'я - чорна черепаха з золотим панциром.

Значення кольору в нашому житті величезна. І потрібно ретельно підбирати кольори по фен шуй для підтримки і зміцнення здоров'я. Слабкі або надто сильні елементи слід гармонізувати, тобто підвищувати або знижувати їх енергетику. Тут треба враховувати, який елемент у людини максимально розвинений і чи не створює він надлишок. Адже якщо ви станете гармонізувати енергетику, наприклад, через роботу з секторами свого будинку, додаючи або прибираючи символи елементів, послаблюючи або посилюючи кольори, то можете помилитися, не взявши до уваги ваш домінуючий елемент. Вибираючи кольори, ми підсилюємо або послаблюємо фен шуй напрямки, а посилюючи напрямки, підсилюємо властивості енергії. І не завжди нам потрібно ці властивості підсилювати.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024