Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен-шуй дитячої кімнати: енергії кімнати, розміщення. Малюки на відміну від дорослих набагато більш сприйнятливі до різних впливів навколишнього світу.

Статті по Фен-шуй: Кімната по фен-шуй

Фен-шуй дитячої кімнати: енергії кімнати, розміщення

Фен-шуй дитячої кімнати: енергії кімнати, розміщення

Це не завжди можна пояснити, але в одних місцях ви відчуваєте себе "як вдома", а в інших ні. Виявляється, будь-який простір володіє енергетикою, яка впливає на здоров'я і настрій.

Іноді, переїхавши на нове місце проживання або зробивши ремонт з переплануванням, ви помічаєте, що стали гірше спати, почали частіше хворіти. А у ваших малюків раптом з'являються до сих пір невідомі проблеми зі здоров'ям і навчанням. Знання природних наук недостатньо, щоб знайти вихід із ситуації. Але сьогодні вже мало хто стане сперечатися з тим, що існує певна взаємодія між людиною і житловим простором.

Річки енергій

Фен-шуй – цій науці про річки і енергії вже більше п'яти тисяч років. Вона вчить, як, гармонізуючи розташування споруд, меблів і різних предметів-символів, досягти того, щоб максимум ци (життєвої сили) приходило і залишалося в будівлі. У перекладі "Фен-шуй" означає "вітер і вода". Так називаються дві основні сили, що діють в природі. Вітром і водою переноситься енергія ци, яка необхідна нам для повноцінного і здорового життя. Якщо навчитися використовувати її, можна отримати багато з того, до чого ми прагнемо, але з якихось причин не досягаємо.

У наших квартирах на нас впливають невидимі енергетичні хвилі і поля, які найрадикальнішим чином впливають на здоров'я, самопочуття, благополуччя і добробут.

В цілому наука фен-шуй – дуже індивідуальна, адже кожен з нас, як і кожен будинок, унікальний. Тому так важливо знайти правильне розташування для найнеобхідніших життєвих речей: робочого або навчального місця, ліжка, їдальні, де ми їмо, і так далі. У Фен-шуй є поняття - індивідуальний напрямок для кожної окремої людини. Так, відповідно саме з цим напрямом потрібно розташовувати ліжко, щоб бути в гармонії з Природою.

Магнітні поля землі впливають на кожну людину, і якщо ви перебуваєте в гармонії з ними, то, подібно добре працюючого телевізора, антени якого налаштовані правильно, ви відчуваєте себе в сто разів сильніше, успішніше і більш вдалим, докладаючи набагато менше зусиль, коли спите в правильному напрямку.

Малюки на відміну від дорослих набагато більш сприйнятливі до різних впливів навколишнього світу. Ви можете довіряти їх відчуттям набагато більше, ніж своїм, оскільки у дітей немає упереджень і стереотипів з приводу того, "яким все повинно бути".

Північ Південь

Де найкраще розташувати дитячу? У фен-шуй розміщення кожної людини в квартирі також підкоряється строгим правилам, в залежності від його енергетичної конституції. Тут можна скористатися знанням методу Ба-чжай.

Однак є і деякі загальні моменти. По-перше, добре, якщо дитяча розташовується в ближній (по відношенню до вхідних дверей) частині будинку або квартири. Дальня частина - позиція керівника. І якщо ви не хочете, щоб дитина командувала в сім'ї, краще помістити її в кімнату, що знаходиться найближче до дверей. З іншого боку, якщо є можливість вибору приміщення залежно від сторін світу, добре відвести під дитячу ту кімнату, вікна якої дивляться на схід. Адже він асоціюється зі світанком, зростанням і розвитком. А що ж, як не розвиток і зростання, є найважливішим у житті дитини? Значить, якщо розмістити дитячу на сході, то самі енергії Природи допомагатимуть їй швидше і гармонійніше розвиватися. В цілому, в фен-шуй дитячої кімнати потрібно звернути увагу на два моменти: розташування ліжечка і розташування ігрової або робочої зони.

Де поставити ліжечко?

Розташування дитячого ліжка по фен-шуй не сильно відрізняється від розташування ліжка для дорослих, адже всі ми люди, а значить, всім нам потрібно спати в правильному місці і це місце має бути обладнане відповідно до основних принципів фен-шуй для спальні.

Однак, є і відмінності. Діти дуже чутливі до всякого роду геомагнітних випромінювань. Тому, якщо ваш малюк погано засинає, його всю ніч мучать кошмарні сни, а прокидається він поперек ліжечка, подивіться, в якому напрямку він лежить вранці. Потім поставте його ліжечко так, щоб дитина укладалася спати саме в цьому напрямку. Якщо біля ліжка стоїть тумбочка, вона не повинна бути вище матраца - це створює перешкоду для енергії ци і заважає їй циркулювати під час сну малюка. До речі, краще, якщо кути у тумбочки будуть заокруглені. Що стосується самого ліжечка, добре, коли дотримується декілька важливих умов:

  • спальне місце малюка не повинно розташовуватися дуже близько до підлоги, тому що під ліжечком нормально не циркулюватиме енергія ци, до того ж там багато пилу;
  • не повинен малюк спати і під стелею, там багато шкідливих газів, і, навпаки, є надлишок руху ци внизу. Тому двоярусних ліжок краще уникати - маля, що розташовується нагорі, буде спати неспокійно і прокидатися вночі;
  • не купуйте ліжечко, де спальне місце розташовується вгорі, а учбове - внизу. Це означає, що енергія сну буде активно вторгатися в навчання: дитина, роблячи уроки, засне за столом, а ввечері, навпаки, стане довго ворочатися в ліжечку - в голові обертатимуться думки про незроблені уроки.
  • над ліжком малюка не повинно бути стельових балок, навісних полиць, масивних шафок, кашпо: це гальмує зростання дитини.

Місце для столу

Багато з нас навряд чи погодилися б працювати в спальні або спати в кабінеті, однак, коли мова заходить про дітей, зазвичай ми, не замислюючись, ставимо в одну кімнату і ліжко, і стіл ... Звичайно, не у всіх є можливості, щоб виділити дитині дві кімнати: одну під спальню, іншу - для навчання. Тоді розділіть кімнату на дві зони: навчальну (або ігрову) і зону відпочинку.

Де поставити письмовий стіл? Адже від його розташування в кімнаті дуже багато залежить. Найчастіше можна побачити таку картину: стіл стоїть в дальній частині кімнати, біля вікна, обличчям до стіни, спиною до дверей. Будь-який шум і рух з боку дверей будуть відволікати дитину від занять. У нашій підсвідомості існує стійкий стереотип, що прийшов з глибини століть: найбільш вразлива частина людини - це спина. Тому, якщо ззаду щось відбувається (а що саме - малюк не бачить), дитина підсвідомо напружується. Це, природно, заважає їй сконцентруватися на навчанні. Тому поставте письмовий стіл спиною до стіни, щоб малюк завжди міг бачити вхідні двері. Здавалося б, проста перестановка, але ви будете здивовані, наскільки більше часу ваша дитина почне приділяти заняттям. Природно, і успіхи не змусять себе чекати.

Ігрову (і навчальну) зону краще розташувати поруч з дверима. Оскільки самі двері (і приміщення поряд з нею) більш активні, не ставте тут ліжко, а стіл - в дальньому кутку. Тоді дитині доведеться добиратися до нього через зону ліжка. Цілком можливо, що проблеми з навчанням пов'язані саме з тим, що малюк рідко сідає за стіл: дістатися до нього заважають різні перешкоди, починаючи від ліжка і закінчуючи іграшками. Стало бути, найкраще розділити кімнату таким чином, щоб з ліжка не було видно столу, і навпаки. Інакше різні функції будуть змішуватися, порушуючи рівновагу.

Активний-пасивний

Діти люблять все яскраве, активне. Мовою фен-шуй все активне називається Ян, на відміну від пасивного Інь. Тому дизайн дитячої кімнати краще виконати в "Янських тонах": наклеїти яскраві шпалери, підібрати кольорові меблі, прикрасити стіни плакатами і постерами. Тобто, колір дитячої кімнати по фен-шуй може бути більш яскравим, ніж колірна гамма дорослої спальні. Якщо в кімнаті живе маленька дівчинка, то стіни повинні бути пофарбовані в теплі (помаранчевий, бежевий), у хлопчиків - в холодні (блакитний, сірий) тони. Для дітей до 7 років взагалі немає обмежень по різноманіттю кольорів в кімнаті, вони можуть спати в досить "Янській атмосфері". Дитяча повинна бути добре освітлена, в ній немає місця для темних кутів. Прикрасьте її інтер'єр за допомогою різних активних предметів: обертових мобіле, повітряних дзвіночків, кліток з птахами. Добре впишуться в обстановку годинник-ходики, що створюють імітацію руху. Але, увага! Якщо малюк схильний до гіперактивності - віддайте перевагу кольорам ніжних тонів і приберіть з кімнати рухомі предмети і все, що на підсвідомому рівні примушує дитину постійно міняти положення, не дає їй всидіти на місці. Кімнатні рослини також добре впливають на енергетику, тільки листя у них повинна бути густим і спрямоване вгору, а не вниз. Привчайте малюків до акуратності. Адже безлад в дитячій може звести нанівець всі ваші зусилля, так би мовити, "перевести стрілки". Тому, якщо у дитини багато іграшок, надайте їй шафи з висувними ящиками або з дверцятами для їх зберігання. Намагайтеся не захаращувати кімнату малюка непотрібними речами. адже будь-який предмет, який не використовується, призводить до застою енергії, а це може погано відбитися на самопочутті крихти.

Якщо ви вирішили щось кардинально змінити в своєму будинку, не намагайтеся все зробити за один раз. Почніть з малого – прості перестановки меблів або зміни кольору стін. Потім поспостерігайте, чи змінилася поведінка малюка (і в який бік). Якщо все в порядку - значить, ви на правильному шляху. Так тримати!
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024