Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй дому, який сприяє фінансовому успіху. Фактори зовнішнього середовища, що сприяють фінансового успіху

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Фен шуй дому, який сприяє фінансовому успіху

Фен шуй дому, який сприяє фінансовому успіху

Перед тим як приступити до перебудови енергетичного простору квартири або офісу, в фен-шуй фінансового успіху прийнято розглядати ділянку, на якій розташована будівля, і оцінювати, наскільки сприятливо або несприятливо впливають на неї об'єкти, що знаходяться поблизу. Змінити зовнішнє середовище, як ви розумієте, неможливо, але пом'якшити вплив шкідливих об'єктів в переважній більшості випадків цілком реально.

Найбільш сприятливими, з точки зору фен-шуй, вважаються місця, де енергія навколишнього простору накопичується, але не застоюється. Якщо ци тече занадто швидко, то і гроші будуть йти так само швидко. Якщо ж вона застоюється, гроші будуть приходити повільно і в дуже невеликій кількості. Дана умова як раз і дозволяє виявити сприятливі і несприятливі для фінансового стану фактори зовнішнього середовища.

Фен-шуй фінансового успіху. Фактори зовнішнього середовища, що сприяють фінансовому успіху

1. Будівля звернена фасадом до відкритого простору (просторому двору, полю, відносно низьким будівлям), а з трьох боків оточене більш високими будинками, горбами або підвищенням. Таке положення будинку в фен-шуй вважається ідеальним, оскільки тут має місце баланс Інь і Ян. Крім того, широкий простір перед будинком дозволяє накопичувати ци, а високі будинки позаду перешкоджають її швидкому розсіюванню.

2. Будівлю плавно огинає, але не «душить», звивиста річка зі спокійною течією або дорога, по якій з помірною швидкістю рухається транспорт (мал.42, а). Оскільки основними носіями енергії ци є річки і міські вулиці, а вода в китайській символіці означає гроші, дана ситуація вважається дуже сприятливою: ци буде постійно накопичуватися в будинку (офісі), а значить - сприяти матеріальному благополуччю.

3. Будівля розташована в кінці звивистої вулиці (мал.42, б). Вулички, які згинаються і криві, несуть до будинку потік доброчинної енергії, тому райони старої забудови, з точки зору фен-шуй, краще нових кварталів з прямокутним плануванням вулиць.

4. Будівля розташована біля кільцевої транспортної розв'язки (мал.42, в). Кільцева дорога не має гострих кутів, тому транспорт рухається по ній разом з природним потоком енергії, яка як би «омиває» будинок.

5. Будівля знаходиться в глухому куті (але не в його кінці!) (мал.42, г). Тупик має здатність накопичувати ци, тому таке розташування благотворно впливає на фінансове становище.

6. Біля будівлі, де розташований ваш офіс або квартира, знаходиться парк, сад або просто велика кількість рослинності. Рослини, особливо вічнозелені, символізують розвиток, зростання, достаток, тому сусідство з ними завжди сприятливо.

7. Будівля знаходиться поряд з продовольчим ринком, спортивно-оздоровчим закладом, стадіоном, центром духовного розвитку, школою або іншим навчальним закладом. Всі ці установи асоціюються з ростом і розвитком, а тому сприяють успіху в бізнесі і грошових справах.

8. Поблизу будинку знаходиться яка-небудь водойма - ставок, фонтан, джерело, струмок, річка з плавною течією. Оскільки вода символізує добробут, водойма, розташований поруч з будинком або офісом, сприятиме фінансовому успіху. Однак, якщо вода брудна і стояча, ця перевага може стати недоліком.

9. Поруч з будинком знаходяться об'єкти, що мають плавні обриси, - скульптури, гладкі камені і валуни, гірки, насипні клумби, дерева та чагарники з округлими кронами, альтанки, павільйони, ротонди. Всі ці об'єкти є надійним захистом від шкідливої ​​енергії і сприяють накопиченню доброчинної ци, що приносить достаток. Аналогічним властивістю володіють напівкруглі еркери.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024