Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй дому, який перешкоджає фінансовому успіху. Фактори зовнішнього середовища, що перешкоджають фінансовому успіху

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Фен шуй дому, який перешкоджає фінансовому успіху

Фен шуй дому, який перешкоджає фінансовому успіху

Фен-шуй фінансового успіху. Фактори зовнішнього середовища, що перешкоджають фінансовому успіху

1. Ви живете або працюєте в будинку, який стоїть самотньо. Якщо навколо будинку немає інших будівель, енергія буде видуватися вітром, «несучи» з собою і гроші.

2. Будинок «затиснутий» в кільці занадто високих будівель. Високі будівлі, що оточують будинок, будуть «душити» добробут його мешканців.

3. Вікна квартири або парадні двері будинку (офісу) виходять на транспортну магістраль з інтенсивним рухом. Гроші від мешканців такого будинку будуть йти дуже швидко.

4. Будинок розташований біля гострого вигину дороги або V-, Y-, Т- і Х-подібних перехресть (мал.43, а і б). Всі гострі кути і прямі дороги, що врізаються в будинок (у фен-шуй вони звуться «таємними стрілами») випромінюють шкідливу енергію, яка буде «завдавати ударів» по ​​фінансовому стану і здоров'ю. Однак, якщо будівля стоїть навскоси від прямої дороги, що врізається в неї, то руйнівний енергетичний вплив на неї в багато разів послаблюється (мал.43, в).

5. Будівля стоїть на пагорбі, до якої з різних сторін ведуть круті похилі дороги. У цьому випадку існує небезпека раптової втрати грошей.

6. Будівля знаходиться між двома паралельними шляхами, які йдуть близько один від одного. Такі дороги швидко розсіюють доброчинну енергію, а разом з нею будуть вислизати і гроші.

7. Будівля знаходиться всередині дорожньої або річковий петлі (мал.43, е). Петля завжди пригнічує фінансове благополуччя.

8. Дорога огинає будівлю, а потім різко змінює напрямок (мал.43, ж). Раптовий крутий поворот дороги, що проходить біля будинку, забирає гроші від його мешканців.

9. Поруч з будинком знаходиться лікарня, клініка, цвинтар, морг, бюро похоронних послуг, крематорій, в'язниця, відділення міліції, м'ясокомбінат або інші установи, пов'язані зі смертю, насильством і стражданням. У цих місцях зосереджена шкідлива енергія. Згубна атмосфера, яку вона створює, «висмоктує» з мешканців навколишніх будинків і благополуччя, і здоров'я.

10. Будівля розташована поруч зі звалищем або на його місці. У відходах міститься багато шкідливої ​​застійної енергії, яка передається місцевості і пригнічує всі благі починання.

11. Будинок знаходиться поруч з казино, гральних будинком, парком атракціонів, великим торговим центром. Енергія цих об'єктів дуже суперечлива, тому вона несприятливо впливає на добробут.

12. Біля будинку проходить телеграфна або високовольтна лінія, залізниця, шляхопровід, знаходиться віадук, естакада, міст, будівельні крани, висотні башти і вежі, скелі, стрімчаки (рис.43, з). Всі перераховані об'єкти, якщо їх видно з вікна квартири і офісу або вказують на вхідні двері будинку, теж відносяться до «таємним стріл». Випромінювана ними шкідлива енергія «вдаряє» по матеріальному становищу мешканців.

13. На вікно квартири або на вхідні двері будинку (офісу) вказують об'єкти з блискучою поверхнею (скляні або металеві конструкції, дзеркальні стіни, будинки з великою площею шибок, невдало розташовані водойми, що відбивають сонячні промені або яскраве світло ліхтарів), супутникові або інші гострі антени, гострий кут, елементи оздоблення або коник даху сусіднього будинку, пірамідальний шпиль, квадратна труба або повітропровід, гострі гілки дерева, купи каміння і будівельного щебеню, котловани і глибокі канави, а також великі не живі об'єкти, наприклад сухі дерева з великою кількістю гілок. Всі ці об'єкти є «таємними стрілами». Причому зображення гострих, незграбних і ріжучих предметів, зброї і знарядь руйнування не менше небезпечні, ніж самі ці предмети, тому зверніть увагу, що намальовано в межах видимості.

Якщо будинок або офіс виявилися розташовані невдало

Якщо ваш будинок або офіс виявилися невдало розташованими, впадати у відчай не варто. Як я вже говорив, переважна більшість шкідливих енергетичних випромінювань навколишніх об'єктів можна відбити і нейтралізувати. Якщо ситуація критична (наприклад, будівля знаходиться поруч з сміттєзвалищем), слід зробити все можливе для відхилення від будинку шкідливої ​​енергії і зосередитися на внутрішньому оформленні інтер'єру.

А коли ви розбагатієте, то просто змініть квартиру (офіс) або купіть нову в більш сприятливому місці по фен шуй.

Де жити краще за все

Звичайно, найкраще жити в природних умовах – серед лісів, річок і лугів. Однак для більшості з нас, включаючи навіть багатих людей, це незручно або неприйнятно. Тому, коли ви будете вибирати собі нову квартиру в місті, віддайте перевагу будинку, розташованому поруч з парком, водоймою (яка не заросла і не засмічена) або в зеленій зоні. Рослини і вода – найкращі стимулятори успіху у фінансових справах.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024