Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй для захисту дому. Захист будинку по фен-шуй включає в себе комплексну роботу.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Фен шуй для захисту дому

Фен шуй для захисту дому

Відчувати себе захищено і спокійно - природне бажання кожної людини, властиве нам від природи, з тих самих пір, коли зародилося життя і з'явилася необхідність в його захисті. Захист в фен-шуй виражається в створенні такої атмосфери нашого оточення, коли всі рухомі енергії сприяють гармонійному розвитку і гармонії, не дозволяючи згубному впливу будь-яких чинників зіпсувати наше життя. Захист в фен-шуй може працювати, наприклад, через такі предмети, як обереги та талісмани, сила яких спрямована на усунення негативних енергій і на створення сприятливих умов для гармонійного руху життєво важливої ци.

Захист будинку по фен-шуй включає в себе комплексну роботу.

По-перше, якщо ви живете в приватному будинку, вам необхідно облаштувати його внутрішній і зовнішній простір відповідно до правил фен-шуй приватного будинку. У цій справі дуже допомагає ландшафтний і садовий фен-шуй, який дає чітке уявлення і практичні рекомендації того, яким повинен бути наш двір, паркан, ворота, садові доріжки та інші атрибути присадибної ділянки, для того, щоб захистити наше житло і нас самих від згубного впливу несприятливих енергій і отруйних стріл. Так, хорошим захистом для вашого будинку послужать правильно підібрані ворота по фен-шуй, причому тут має значення всі деталі, навіть найдрібніші: колір, матеріал, форма, візерунок, висота і багато іншого. Живі рослини, що ростуть у вашому дворі або саду, також можуть бути потужними захисниками будинку по фен-шуй, так як вони здатні поглинати негативні енергетичні хвилі, в свою чергу, поширюючи навколо себе позитивну енергію.

Захистити будинок від згубного впливу негативного оточення (наприклад, зруйновані будівлі, смітника, завода, лікарні, гострі кути будинків і дахів сусідніх будівель і інших об'єктів з важкою енергетикою) допоможе такий прекрасний засіб, перевірений роками і кращими фахівцями фен-шуй, як дзеркало Багуа . Дзеркало Багуа працює таким чином, що воно відбиває «отруйні стріли» від вашого будинку, які здатні завдати непоправної шкоди всій родині. Використовувати дзеркало Багуа по фен-шуй слід акуратно, тільки за прямим призначенням, і тільки лише зовні приміщення, і ніяк не всередині.


Посилити захист будинку по фен-шуй і розсіяти негативну енергію, не допускаючи її в ваш житловий простір, вам допоможе музика вітру, мелодійна пісня якої здатна вловлювати ша ци (негативну енергію) і перетворювати її в позитивну ци. Музику вітру можна вішати як біля вікна, так і біля входу в будинок, тобто, в тих місцях, через які енергія безпосередньо надходить в будинок. Залежно від напрямку сторін світу, підбирайте відповідний матеріал, з якого виготовлені дзвіночки або трубки музики вітру, слідуючи відповідності елементів і визначають. Наприклад, музику вітру по фен-шуй з металу можна повісити на заході і північному заході (сектора Води і Металу), дерев'яну музику вітру найкраще розташовувати на півдні, сході та південному сході (сектор Дерева і Вогню), а керамічну - на південному заході або північному сході (сектор елемента Землі).

Добрими захисниками вашого будинку також послужать статуетки левів, встановлені біля вхідних дверей із зовнішнього боку, що дивляться по напрямку від будинку. Лев в фен-шуй вважається потужним оберегом, відводить злі сили і не підпускає руйнівні енергії до житлового простору.

Якщо ви хочете бути захищені завжди і всюди, розгляньте варіант натільних талісманів захисту по фен-шуй. Дуже потужним захисником вважається вузол нескінченності – один з древни буддійських символів захисту, що сприяють гармонізації нескінченних потоків енергії, з яких складається наш Всесвіт. Дуже добре носити з собою вузол нескінченності тим, хто багато подорожує, так як цей найсильніший талісман сприяє удачі в пересуваннях і оберігає від різного роду небезпек, в тому числі, від аварій на дорогах.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024